Bedankt allemaal. Op foto 3 zie je wel een hamburger toch? En de piemel zie ik zelf nergens... Dacht misschien dat 1 beentje meer omhoog zat waardoor je het andere lipje niet ziet. Maarja wachten het nog maar even af
Ik neig ook meer naar een jongen maar door de laatste foto twijfel ik dus dat word echt nog ff geduld hebben.
Ik neig meer naar een meisje Bij onze echo hebben ze ook goed gekeken vanaf deze stand en daar zag je echt wat 'uitsteken' zeg maar en op jou foto's kan dat ook nog heel erg goed de navelstreng zijn! En dat was bij ons niet het geval!! Idd succes met wachten!!
ik twijfel. Ik denk zelf een jongen. Bij de echo van ons meisje zag je drie streepjes. Zeg maar 1 streepje in het midden met twee schaamlippjes.
Als ik naar foto 1 kijk zou ik zeggen een jongen. Als ik naar foto 2 tm 4 kijk weet ik niet eens wat ik zie... Ben benieuwd, spannend he dat afwachten? Ik kan me niet voorstellen dat er mensen zijn die het geduld hebben om er 40 weken op te wachten. Ik vind dat erg knap.
foto 3 is ook wazig plus dat die te ver naar achter genomen kan zijn. volgens mij zie je daar dus helemaal niks.. maar denk dat je nog steeds 50% kans hebt op allebei
Ik neig meer naar een meisje door de laatste echo. Alleen op de eerste afgaande zou ik een jongen zeggen maar de laatste zie ik meer 3 streepjes. Inderdaad, denk da je nog even moet afwachten! Veel succes daarmee... Greetz
ik denk een meisje, lijkt heel erg op mijn geslachtsecho met 16 weken. Toen was het ook nig niet duidelijk te zeggen. Nu 2x bevestigd dat het een meisje wordt!! Ben benieuwd!