Weinig boodschappengeld, wat eten per week?

Discussion in 'De lounge' started by missym, Jul 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Die gaat zelf vis vangen en sla plukken..:D
     
  2. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    .. levensmiddelen~ Hier koop ik eens per maand bij de op= op of de action shampoo, douchegel, deo , gel, haarlak, schoonmaakmiddel en ben dan hooguit 15,00 kwijt en kan er vaak zelfs langer dan een maand mee.
     
  3. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    vandaag naar de action geweest, groot ingekocht, kost er echt geen drol he.
    bij DA haarverf en mijn dure lipstick gekocht (was van 19 euro voor 10 euro) Dus 3 op voorraad. Andere waren bijna op. Bij kruitvat 2 mascara;s halen 1 betalen.
    Tja ben gek op merk, maar wel voor de helft!
    Voor sander spijkerbroek gekocht, merkbroek in de uitverkoop voor 7,50. Bij intertoys de auto;s uit de aanbieding, nu 10 euro, erg leuke kadootje. 2 stuks. Altijd handig op voorraad te hebben.
    Straks naar de aldi.
    (jullie raden al, ik kom met het budget niet uit hahaha deze week, maar soms moet je investeren)
    gr brenda
     
  4. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Ik ging voorheen om de dag, maar nu sinds twee weken dus op maandag grote boodschappen en dan op donderdag of vrijdag nog weekend dingen. 2x per week dus.
     
  5. Femsiejj

    Femsiejj Niet meer actief

    hier ook weer boodschappen gedaan voor ruim een week. Was vandaag 54,22 kwijt dus iets meer dan vorige week maar heb ook weer wat vlees gehaald om de vriezer aan te vullen.
    Wij eten deze week:
    *Verse spinazie, gekookt eitje, slavink en aard.
    *Rijst met goulash
    *Stampot andijvie met spekjes en een stukje vlees.
    *Lasagne met komkommersalade
    *Pasta met champignons, paprika mix, prei en tomatensaus
    *Soep met knoflookstokbrood
    *Aard. met Broccoli-groentemix en een stukje vlees
    *Botersla, zalm in bladerdeeg en geb. aardappeltjes.

    Verder gehaald:
    Watermeloen, mandarijnen, nectarines, ananas, eieren, aardappelen, brie, melk, appelmoes, chocolademouse, voorgeb. broodjes, rundvleessalade, brood, tortilla chips, muffins, chocozoenen, groentepannetje (voor extra in de vriezer), blikje croissantdeeg, gelderse worst, grillworst

    En extra deze week....grote zak hondenvoer voor 55 euro....maarja hondje wil ook eten dus het was weer tijd ervoor.
     
  6. anniek

    anniek VIP lid

    Feb 5, 2006
    8,512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    mv esmee
    ja das ook een idee idd!
    maar heb toen straks shoarma uitgehaald, maar die ga ik idd onthouden! hoe voor de handliggend kunnen sommige dingen toch zijn.
    je hebt trouwens dure eitjes, dure vogel :)
    ik heb eitjes van 11 of 12 cent per stuk {liddl}

    1EURO KOK
    das p.p.
    dus dat lukt wel hoor voor 1 euro p.p.

    uhm weet niet wie het vroegmaar;
    Ik bereken alles tot de boodschappen dus; drinken luch tussendoortjes shampoo bla bla bla....
    Wij hadden deze week 100 euro afgehaald en hier de boodschappen mee gedaan, in de intratuin een snoepje voor me dochter, medicijnen maar ook een bigpack luierdoekjes a 20 euro. en ik heb nog 15 euro over althans, me vriend heeft geld mee voor een broodje op het werk dus ben benieuwd!
    Morgen of vrijdag is het weer pindag maar we gaan weekendje met caravan ergens naartoe dus wordt wat duurder.
    maar het kan nog steeds zuiniger want we haddne erg veel dirnken geocht maar dat hoeft nu weer bijna niet en luiers en doekjes ook dik op voorraad.
    ben er blij mee en wil dit ook echt voortzetten, maak er sport van. :)
     
  7. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Brenda.. koop make-up ook altijd wanneer er een goede actie is. Zeker als het 1+1 is.. Van de week budget overschrijding maar dan volgende week lekker goedkoop!

    Femsji.. Mooi menu, lekker gevarieerd ook! En qua prijs netjes toch?
     
  8. anniek

    anniek VIP lid

    Feb 5, 2006
    8,512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    @femsiej
    als je zou willen besparen zou je aan je gerecht keuze nog iets kunnen vervangen zoals een eitje is een prima vleesvervanger dus vlees is dan niet nodig.
    andijvie stampot met spek én stukje vlees, kunt er ook gewoon wat meer spekjes indoen.
    mja als het niet hoeft is het wel allemaal erg lekker zo :)
     
  9. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    1 euro p.p. kan makkelijk!:)

    Dure eitjes? Had een doos van 10 voor 1,79 geloof ik.;)
     
  10. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    'Vind ik ook.. maar manlief is het er hier niet mee eens.. Alleen spekjes is geen vlees..;)
     
  11. Femsiejj

    Femsiejj Niet meer actief

    ik zou wel willen maar manlief krijg ik niet zover. Ik heb hem al wel zover dat we maar 1 klein stukje vlees bij het avondeten hebben en dus niet meer 2 stukjes dus dat scheelt ook wel weer. En ik haal altijd mn vlees in de aanbieding en heb veel in de vriezer liggen dus vul alleen wekelijks een beetje bij.
     
  12. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    Sep 24, 2008
    8,119
    0
    0
    Limburg

    ben het dan ook met je vriend eens.. alleen spekjes is geen vlees hahahaha;)
     
  13. anniek

    anniek VIP lid

    Feb 5, 2006
    8,512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    femsiej
    ik moet niets zeggen hoor want wij denken er ook wel een beetje zo over hoor {hihi}

    mv esmee
    ik geloof dat de eitjes bij de liddl 1.19 kosten voor 10 :)
    zal zo eens ff zoeken of ik de bon nog kan vinden
     
  14. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    In vervolg dus eitjes van de lidl!:D Thanx..
     
  15. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,232
    7,278
    113
    Female
    Brabant
    Wij zijn nu de eerste week zuinig aan het doen en ik kwam op 67 euro uit. En dan hadden we nog visite gisteren, dus wat lekkers gehaald en extra eten, aangezien er 6 mensen (waarvan 4 kinderen, maar grote eters voor zulke kleintjes!) extra moesten eten ;). Luiers, billendoekjes, wc rollen en schoonmaakmiddel/wasmiddel is zo'n 10 euro gemiddeld per week. Dus deze week komen we dan op zo'n 77 euro uit, maar ik heb nog snoep en drinken over wat ik komende week dus niet ga halen. Keukenrollen, Olvarit, babyvoeding (behalve nutriton), tampons en maandverband gebruiken we niet ;). En koffie hebben we altijd wel in huis maar drinken we zelf niet, thee wel soms. Met douchespul en shampoo doen we altijd heel lang, koop ik maar eens in de paar maanden. Ik en Eva gebruiken nu al tijden shampoo uit de diverse babydozen en ik heb nog genoeg staan :)

    Ik ga weer aan de slag met het weekmenu voor volgende week :). Heb er zin in! :D
     
  16. Sharon20

    Sharon20 Fanatiek lid

    Feb 19, 2008
    3,365
    0
    36
    essen
    pff ik dacht, laat mij is proberen om ook zuinig te zijn...
    ik haal spagetti 0.75cent
    spagetti groenten 1 euro
    gehakt 3 euro
    en kaassaus 0.98 cent

    manlief komt thuis... proeft, gadver! dat lust ik niet... loopt hij naar de slager voor een stuk vlees, pakt een blik bonen en een zakje aardappel puree...

    daar gaat mijn goedkope maaltijd (die ik overigens wel lekker vond) :D
     
  17. Sharon20

    Sharon20 Fanatiek lid

    Feb 19, 2008
    3,365
    0
    36
    essen
    houden jullie je nu ook echt aan die weekmenu's trouwens?
     
  18. mora27

    mora27 VIP lid

    Nov 25, 2009
    6,381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    ik heb vandaag heel goedkoop gegeten....
    een pak rijst wat in het kadopakket van de plus markt zat :p dus gratis.... :p

    een pot doperwtjes

    en vissticks...

    mijn dochters vonden het heerlijk...
     
  19. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,232
    7,278
    113
    Female
    Brabant
    Ik hou me er precies aan, soms wissel ik wel van dag als dat beter uitkomt. Als ik het niet aanhoud heb ik straks groente en vlees over en dat gebeurde nou juist te vaak, zonde!
     
  20. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Vandaag heb ik boodschappen gedaan en was 48 euro kwijt.
    Netjes dacht ik zo. Merk wel dat het scheelt dat m'n man niet in de avonden mee eet.
     

Share This Page