Hij lijkt te reageren op sojayoghurt, vandaar geen sojamelk even en dan later weer proberen. In de tussentijd ga ik toch laten wennen aan de pepti, want er is altijd wel iets waardoor ik niet af wil bouwen, maar ik heb van het weekend ingezien dat ik dit niet lang meer kan volhouden zo. Knap dat jij dat al al die tijd volhoudt, dat ellendige dieet. Al scheelt het denk ik als je vlees eet, of tenminste dat hoop ik voor je, want ik voel me onderhand aardig belabberd. Heb ook even gekeken en krijg wel te weinig binnen van het een en ander. Zou best eens kunnen werken, die pap inderdaad. Kun je geen late avondvoeding geven met pap erin, of zeg ik nu iets stoms? Zou zó fijn voor je zijn als je je wat vrijer kunt bewegen (denk ik) en lekker door kan slapen!
Ireen; ken je voedingscentrum.nl/eetmeter? Kan je meteen zien of je voldoende van alles binnen krijgt. Heb mijn man gebeld, die kwam dus vroeg thuis, want zl was in alle staten; hij bleef maar huilen! Oh, konden ze maar praten soms! Hij had borrels in zijn buik, verschrikkelijk! Toch maar aan tafel gezet en hij wou wel brood eten en een banaan, prima dus. Daarna knapte hij op en wou hij wel dansen en gek doen op K3. En toen kwam er weer zo'n vreselijk zure luier..... We hebben er koude waslappen tegen aan gehouden en ik heb het droog geblazen, het ligt nu helemaal open! Daarna ingesmeerd met Bepanthen, veder even niks. Ja, een zetpil gegeven, dat wel, dis is te erge pijn! Hij heeft nog lekker borst gehad en ligt nu te neurieen, die valt zo wel in slaap.
Sjonge zeg! Nou, gelukkig is hij wel te troosten en kalmeren! Hier Thirza net weggebracht naar de gastouder, ik ben nog ff thuis aan het werk, (eerst maar eens de provider van m'n werk bellen om half 9, want ik moest vlak voor de vakantie m'n wachtwoord wijzigen en dat heb ik stomgenoeg nergens opgeschreven, dus uiteraard ben ik die nu vergeten.... Toch we handig als ik m'n mail nog even kan lezen voor ik weer aan het werk ga, en even terug kan lezen wat m'n vervangers allemaal een begeleiding hebben ingezet tijdens m'n vakantie ). Maar zal me benieuwen hoe ik vanavond op knappen sta, als ze nu voor het eerst in 3 weken de hele dag dus niet bij me drinkt, en na alle extra voedingen tijdens de vakantie... Als jullie niks meer van me horen, dan ben ik ontploft, denk ik
@zg: zoals jij het beschrijft, is de mogelijkheid van een schimmel op zijn billen, waardoor het zo open ligt,niet ondenkbaar, icm de natte ontlasting natuurlijk. Heel probaat middel daarvoor is zinkolie! icm een klein beetje miconazol creme, mengen in gelijke delen op de handpalm, en dan op de drooggedepte huid aanbrengen. Dit mag 2x per dag. Daarnaast bij iedere verschoning huid droog deppen, aan de lucht laten drogen ( desnoods even lekker laten rondkruipen in z´n blote kontje) en dan goed de zinkolie erop. @rm: ellendig he dat gebit, hier heeft M inke er ook zoveel last van. Ze slaapt nog maar 1-2 uur overdag.
En als het zeer doet om de zinkolie erop te smeren, kun je het op een opengevouwen gaasje smeren en dat ertegenaan plakken, dat werkte hier ooit perfect. Inderdaad, een schimmel. Dikke kans dat ie daar ook zo'n last van heeft in zijn darmpjes. Is alleen wel moeilijk te rijmen met jullie eetpatroon, want jullie eten juist heel schimmel/gistongevoelig als ik dat zo hoor. Hoe was het bij de huisarts?
Effies inbreken hier hoor Ik wilde even melden dat ik afgelopen zaterdag mijn 1 jarig bv jubileum heb gevierd Ben toch wel een beetje trots, stiekem
Waar is m'n post gebleven???? Nou ja!! Maar goed; even kort: moet faeces gaan kweken, maar HELLUP, JINGELS OF IREEN: HOE MOET IK DIE BEWAREN??? IN OF BUITEn DE KOELKAST??
Bacteriologisch onderzoek van faeces Buiten de koelkast, en zo snel mogelijk na het produceren wegbrengen.
juist. Je kunt het gewoon in een urinepotje of goed afgewassen ander potje doen. Of gewoon in huishoudfolie. Goed dat ze dat gaan doen, lijkt me een heel slim plan. Wel jammer want duurt vaak even voor er een uitslag is.
Op kamertemperatuur, weet je dat zeker? Moet 3 dagen parasietenkweek sparen, die mag ik de 3e dag wegbrengen (microlab is ver weg), dus NIET in de koelkast? Die andere is bacteriekweek en is 1x, die breng ik de 3 dag meteen weg, die mag je niet bewaren.
Inderdaad op kamertemperatuur. Ik heb nog een link gevonden van de procedure van een ziekenhuis waar ook speciaal de parasietenkweek bij staat en ook daar staat gewoon kamertemperatuur. Medisch Microbiologisch Laboratorium - Rijnland Ziekenhuis - Rijnland Ziekenhuis
Oh bedankt meid! Maar ik heb het potje helemaal afgevuld, moet ik er nu met weer de helft uit gaan zitten halen??? Oooooooo!
Tip voor de volgende keer: bewaar wat van die plastic 'lepeltjes' die je bijvoorbeeld bij stationskoffie krijgt. Daar kun je het redelijk goed mee in het potje lepelen en daarna meteen weggooien. Ik heb de ziekte van Crohn en voordat ze daar achter waren heb ik ook redelijk wat moeten verzamelen. Dus ik heb nogal wat ervaring.
@skatje: gefeliciteerd meid! Topprestatie. @zg: hopelijk snel een uitslag waar wat mee te doen is. En tot die tijd, sterkte!
Ik laat het potje zo. Ik zit te kijken of ik wormeneieren zie, raak er helemaal door geobsedeerd! Ik had van die fijne potjes gekregen, van zo'n 1,5 cm. doorsnee, aan het dopje zit een spateltje. Jingles: je zat helemaal goed met je mix! Kan morgen bij de apo de miconazolnitraat halen en dan leggen ze me uit in welke verhouding ik die moet mengen met de zinkolie. Bedankt meiden! Had vanmiddag een lange lap tekst getypt en die is niet gepost. Kwam erop neer dat ze zl veel te goed vond (te goede weerstand, te goede groei, te goede huid, te vrolijk -hij heeft nl alleen pijn rond de luiers-) voor voedselallergie. En ze zei dat hij die dan wsl wel eerder dan zeg 14 maanden had ontwikkeld. Of het gaat vaak na een jaar beter of kinderen krijgen rond 1 jaar opeens ergens last van, maar omdat zl zo gezond is verder achtte ze die kans heel klein.
Dag allemaal, kwam even vertellen.dat ik afgelopen maandag ben bevallen van een gezonde dochter die inmiddels lekker van .mamamelk geniet! Zal gauw mn bannen aanpassen maar dit is even vanaf mobiel Ze was dus iets te vroeg maar al.mooi op gewicht, nu zien dat ze wat gaat aankomen heerlijk weer om zon melkmuiltje te zien 'glimlachen'. Volgende keer weer reacties hoor!