Wow jullie zijn het iig met elkaar eens 8) Pfff en nu nog een paar weken wachten tot de geslachtsbepaling (die wil ik rond de 16/17 weken laten doen).
Ja maar... boehoe... dan moet ik nog een week langer wachten Ik zal morgen eens bellen, en kijken wat ze zeggen. Vorige zw.schap hebben we de geslachtsbepaling volgens mij met 16 weken en een paar dagen gehad.
Ohh nu mijn vriendinnetje Kuona haar foto's hier plaatst, ben ik toch errug benieuwd wat jullie van die van mij zouden zeggen. Maar... die van mij zijn met 11wk1dg.. te vroeg, of zal ik ze toch plaatsen? Geslachtsbepaling hebben wij overigens met 17 weken, ivm vakantie konden wij sowieso niet eerder. Ik plaats ze gewoon maar even Zijn wel een beetje wazig eigenlijk, dus vraag me af of t uberhaupt te zien is (naast dat t waarschijnlijk te vroeg is qua termijn?).
Hier is ons tijdens de geslachtsbepaling met 15 weken al verteld dat we een jongen krijgen. ALLE andere echo's hebben dat bevestigd!!!
Ik wist tot vorige week niet dat er zoiets als nub-voorspellingen bestond. Anders had ik gevraagd of mijn beebje wat beter had willen gaan liggen Maar wie niet waagt wie niet wint. Miss zien jullie er wat in..
Ha MG, toch wel leuk he, dat NUB staren Ik vrees dat er op die van jou geen NUB te zien is helaas. En de termijn is dan volgens mij ook te vroeg ja... als hij nu al omhoog zou staan dan zou het goed een jongen kunnen zijn geloof ik, maar een meisjesNUB kan dan schijnbaar nog een jongensNUB worden (omhoog groeien). Jaja, ik heb me er een beetje in verdiept @De rest: Ik heb mijn echo ook op dat Amerikaanse forum gezet en daar kunnen ze geen NUB zien!? Wel een beetje vreemd omdat jullie zo unaniem zijn
Volgende week donderdag hebben we de geslachtsbepaling, maar ik ben nu toch wel erg benieuwd of jullie hier iets van kunnen maken...De echo is gemaakt met 10 weken en 3 dagen.