Mei mama's 2010 deel 2

Discussion in 'De mama's' started by Pipelina, Jul 14, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    Jul 14, 2009
    13,173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    Zal ik jullie wat leuks vertellen Dames, dit sprongetje duurt een paar weekkies! volgens het boek zijn ze aan het voorbereiden en met ongeveer 19 weken gaan ze weer allemaal nieuwe dingen kunnen! sprongetje begint rond de 15 weken en eindigt dus met ongeveer 19/20 weken :p:D
     
  2. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    Nov 11, 2007
    5,111
    2
    0
    Over twee weken zijn we weg. Ik wil nog even aankijken of het 'opstart' pijntjes zijn. Mijn bekken heeft natuurlijk allang niet meer zoveel gedaan, dus de banden en spieren moeten ook weer even wennen aan alles.
     
  3. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    Nov 11, 2007
    5,111
    2
    0
    :p:pjij het boek ik de app op mijn telefoon! Die vertelt me alles.:p:p
     
  4. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    Jul 14, 2009
    13,173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    toch wel handig dat oei ik groei ;)
     
  5. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Ik heb ook de app op mijn tel. erg handig! Ik dacht alleen dat Julotte van 0 tot 10 weken in een sprongetje bleef hangen.... haha
    Nu gaat het goed gelukkig! De laatste 2 weken is het echt heerlijk! Ze is nog steeds wel huilerig af en toe maar het is zoveel minder.... en dat ze zo goed aankomt dat maakt mij ook wel heeeeeeel gelukkig. Ze weegt nu 4890 met 12 weken.... de meeste wogen toen al veel meer.

    Yes: Ik mail je volgende week het gewicht bij 3 maanden, dan moet ik weer naar cb voor prikjes en wegen.
    Veel plezier bij de kinderboerderij!
     
  6. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Pip: Is het niet handig om voor je vakantie te gaan naar de Fysio?
    Zonde als je zoveel last hebt in je vakantie!
     
  7. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Moet zo bloed laten prikken..... durf ik niet haha! Heb het niet zo op naalden! Ze willen mijn ijzergehalte/schildklier etc nakijken na de bevalling!

    Toen Julotte de hielprik kreeg en de 1e prikjes heb ik de andere kant op gekeken.... erg he
     
  8. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    Jul 14, 2009
    13,173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    gister weer heerlijke prik in me kont gehad :D hahaha, maar die heb ik ook liever als bloedprikken :p
     
  9. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    Aug 26, 2009
    4,091
    93
    48
    eeeeeeeeeh Marien is pas 11 weken dus dat mag ik niet hopen dat ie tot 19 weken gaat lopen springen! :D Dit kan de 12 weken sprong zijn voor hem... maar dan duurt ie al wel een week ofzo!

    Pip ik heb hem net ook gewoon weggelegd terwijl hij het er helemaal niet mee eens was, weggelopen en na 3 minuten was hij stil...maar soms (vooral het middagdutje) vind ik het zo lastig als hij na een uurtje wakker wordt, of hij nou gewoon weer even de slaap moet zien te pakken of gewoon wakker is! Maar ik ga hem gewoon 2 uur laten liggen minimaal, kom op het is een baby hij heeft zijn slaap gewoon nodig ook al vindt hij zelf van niet! ;)

    Babe op de buik vindt hij nog steeds niet fijn, en mij ziet hij niet lang want ik loop gewoon weg :p

    Vannacht ging het hier trouwens ook weer super gelukkig, meneertje lag om 22.00 in bed en mijn vriend heeft hem om 7.00 wakker gemaakt. Ik was zo bang dat hij weer wakker zou worden!
    En ik mag eigenlijk helemaal niet klagen, Marien slaapt hartstikke goed 's nachts, is ook belangrijk! en heel fijn!

    Trouwens hij gaat vanmiddag proefdraaien op het kdv!!:(
     
  10. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    Aug 26, 2009
    4,091
    93
    48
    nathalie succes! ik zit er nooit mee.. vind het ook geen pijn doen!

    babe hoezo moet jij weer een prik je bedoelt voor die implanon toch? moet je dan vaker geprikt worden?
     
  11. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Prik in je kont???
    Ik weet nog van de bevalling dat net na het "baren" ik een prik in me bovenbeen kreeg... die verwachte ik helemaal niet, wist niet dat ik die kreeg en die deed me toch zeer.....OMG! Ik voelde me net een rund dat ineens een naald kreeg, zo hard!
     
  12. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    Jul 14, 2009
    13,173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    haha, nee ik heb geen implanon, is de prikpil! maar ik heb (nog) genoeg vet op mijn kont, dus voel er niks van :D;):p
     
  13. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    Nov 11, 2007
    5,111
    2
    0
    Metrust ging het beter. En ik kan ws maar 1x voor de vakantie. Dat zet ook geen zoden aan de dijk.
     
  14. Sterreke

    Sterreke Fanatiek lid

    Aug 26, 2009
    4,091
    93
    48
    ja ik bedoel de prikpil sorry. Maar is dat niet 1x en dan pas over een hele tijd weer?
     
  15. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    Jul 14, 2009
    13,173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    was alweer 12 weken geleden :) moet elke 3maand
     
  16. cecile1

    cecile1 Niet meer actief

    Das waar Pip.... 1 schiet ook niet op maar misschien heeft ie wel tips en oefeningen die je dan kan doen om de pijn te verlichten!
     
  17. linnie83

    linnie83 VIP lid

    Dec 20, 2007
    5,436
    0
    0
    sociaalpedagigisch werker
    LVDB: dat was schrikken. Als je zo een kamer op komt.

    Marjand: we hadden kregen op zijn verjaardag of gelopen zaterdag dat we woensdag in maastricht moesten zijn en dat hij donderdag geopereerd zou worden. Dit hebben we afgezegt. Nu wachten we dus op een nieuwe oproep. Arts probeert het in week 36 te plannen.

    YenD: fijn dat het gesprek met de juf zo goed is gegaan. En goed dat je het gedaan heb.

    Spugende baby's. : Hier zei de kinderarts dat het dan beter is meerdere kleine flesjes te geven. Dus bijvoorbeeld om de 3 uur voeden. En spugen is pas erg als ze niet meer voldoende aankomen en / of flessen gaan weigeren.

    Loran: was een bavlling nog niet moeilijk om te doen?

    Tink; knap hoor dat je de kids zo een weekeind weg kan doen. Ik kan het (jammer genoeg) Niet :)

    Bekken: pip ik kan je de hand schudden. Heb er ook nog steeds ontzettend veel last van. Kan nog steeds slecht draaien in bed ;)

    Mike sliep eindelijk weer een keer tot 5.00. Kwam man lief om 2.00 dat hij wilde stoeien. Ben dus wel even heeeel erg kwaad geworden. kan ik een keer langer slapen maakt hij me wakker. GRRRRR:x

    Vanmiddag met Jordy allergie testen laten doen. Ben benieuwd of er iets uitkomt.
     
  18. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    Nov 11, 2007
    5,111
    2
    0
    Op zich heb ik die wel vanuit dezwangerschap en het is echt door het werken en dus daarna dat ik pijn heb.
    Ik wil mijn lijf ook ff de tijd geven er aan te wennen. Het is veel lopen op mijn werk en veel rare bewegingen maken. Dus daarom geef ik mijn lijf ff de tijd. Maar dan nog het is niet lollig.
     
  19. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    goedemorgen (466) ;)

    bakkeboe rules: vaak goedkoop, valt een beetje klein.
    persival ken ik ook niet. ga eens kijken.

    pip: heeft floris je gespaard?

    hiero: gister d + v opgehaald (als ik eht andersom zeg staat er v en d ;)) en daan had zijn knie gestoten . kon bijna niet lopen . ijspak tegenaan. gisteravond ging wel goed maar vanochtend weer niet lopen. o je, wat doen, dokter bellen, oma bellen enz.?
    op kdv ging hij vervolgens weer springen :s ja ja, hij stelt zich dus wel beetje aan, vindt het wel leuk om gedragen te worden... maar hij heeft soms ook wel echt au want dan loopt hij en dan tilt hij als een flamingo zijn knie op en zegt au. zielig hoor!

    opdrukken: voor jongens vind ik leuker dan voor meisje. zoas koekiemonster ;)
     
  20. YenD

    YenD VIP lid

    Aug 31, 2009
    6,343
    2
    0
    gelukkige huisvrouw
    ergens tussen hier en daar
    Ik ben BLIJ!!!

    Vrouw van schuldsanering belde net.
    Ik krijg 80€ per week aan huishoudgeld.
    Dus als ik goed zuinig aan leef (wat makkelijker is als ik straks weer een vriezer heb) kan ik ook nog sparen!!!!
    Jeeeeej!!!!

    Net m'n hamster kooi weer schoongemaakt.
    Nou nog bed van darren verkopen + m'n aquarium en borstkolf! Dan ga ik een terrarium kopen met 2 gekko's.
    Die wil ik al heel lang, maar Marcel vond die eng hahaha.
     

Share This Page