Weinig boodschappengeld, wat eten per week?

Discussion in 'De lounge' started by missym, Jul 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    nou ik nog wat meer, omdat we de 2e krijgen heb ik voor ruim 250 euro gekocht. Voor de mini en voor sander.
    1 je hebt ze toc h nodig, 2 je hoeft er niet mee te slepen, maar een keer! en je grijp niet mis (als je goed systeem heb tenminste hiih)
     
  2. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,232
    7,278
    113
    Female
    Brabant
    Even een vraagje aan de aardappeleters onder ons: wat is nou een goede prijs voor een zak aardappelen? Ik zie bij de AH aardappelen 3 kilo voor 3,69. Is dat duur? Weet iemand waar het goedkoper is? Morgen weer naar de markt, even kijken hoe duur het daar is.

    En ja, ik ga toch helemaal zelf aardappelschijfjes maken en bakken :)
     
  3. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    Ah 5kg 5 euro, vond ik ook HEEL duur, misschien is de aldi goedkoper....geen idee.

    Ik zag ook bij de ah krieltjes, 1 pak voor 2,70!! Dat is al bijna 3kg aardappelen, kan je beter aard. anders ofzo maken of gewoon gebakken met kruiden oid.
     
  4. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Toevallig dat ik hier net even binnenval, gisteren aardappels gehaald bij de landwinkel: 5 kilo voor 3,50.

    Verder ga ik even verder lezen hier, ik vind 't echt superknap dat jullie dit kunnen, wij zijn echt veel te veel kwijt aan boodschappen, dus misschien vind ik hier nog wat leuke tips ;).
     
  5. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,069
    2,204
    113
    Brabant
    ik vind het vrij duur, maar heb al eventjes geen aardappels meer gekocht, dus misschien zijn ze gewoon duur. Ik koop ze altijd bij de lidl, en dan heb ik 5 kilo voor minder.
     
  6. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,232
    7,278
    113
    Female
    Brabant
    Ik lees 85 euro per maand aan luiers en doekjes? Ik heb net even zitten rekenen, wij gebruiken gemiddeld 8 luiers (Aldi) op een dagje en 1 luierbroekje en 1 pak luierdoekjes per week (denk nog minder), dat komt uit op 11,40 euro per week en dus nog geen 50 euro per maand.
     
  7. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Aardappelen : Ik heb ze bij ah van euroshopper merk. geloof 2 nog wat voor 5 kg.
     
  8. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,232
    7,278
    113
    Female
    Brabant
    En die goedkopere aardappels zijn dan wel vastkokend? Ik dacht al wel dat AH duur zou zijn, ga hier bij de Agrimarkt ook nog even kijken. Maar de markt zal wel redelijk goedkoop zijn denk ik (zit dan ook niet in zakken verpakt, dat scheelt meteen al denk ik).
     
  9. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    snoopy.. haha.. Toch zelf aardappelschijfjes maken!:D Ik had bij de supercoop 5 kg voor 3,69.. Wel kleine aardappeltjes en was verwend met die grote snelschillers dus even wennen.. Maar ze zijn erg lekker hoor.;)

    ***

    Ik ga straks boodschappen halen.. Eerst naar de lidl. Vanmiddag naar de supercoop.

    Zal jullie laten wete wat ik kwijt was.;)
     
  10. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Nee volgens mij zijn ze iets kruimig. Maar blijven wel heel met koken, wordt geen snotje
     
  11. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    ( Ben geshockeerd door de prijzen van de C1000! Maar ik let hoe dan ook altijd wel op de prijzen, ook in andere winkels. ) Jammer dat de Agri er niet tussen staat, die zit hier namelijk ook, maar de winkels in Middelburg ga ik pas na de zomer weer heen, ga nu naar Vlissingen want het is te druk in Middelburg met alle toeristen! AH gaan we ook vaak heen trouwens, blijft de fijnste supermarkt vind ik.

    Aardappels koop ik nooit meer bij de Aldi-Lidl. Heb dat van de winter een paar keer gedaan maar ze waren steeds erg slecht, zacht, blauwe plekken enzo. Ga dus maar langs de boerderij voor aardappels hier want bij de C1000 hadden ze alleen kruimige liggen en de boerderij is eind van de straat dus kan ik lekker op de fiets!
     
  12. anniek

    anniek VIP lid

    Feb 5, 2006
    8,512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    misschien een leuke tip;
    minischnitzels in de aanbieding bij de lidl, 2 pakken voor 5 euro
    en met 1 pak kunnen wij nét geen 2 keer doen, dus 2 pakken = 3 keer eten. :)
     
  13. mamvansam

    mamvansam Actief lid

    May 20, 2008
    239
    0
    0
    Office Manager
    Midden Nederland
    Jeetje, vind het allemaal erg knap dat jullie zo zuinig boodschappen kunnen doen! Wij zijn thuis met z'n 3tjes en ik denk dat er per week iets van €165,- aan boodschappen doorheen gaat. Dan wel met alles erop en eraan....
    Ben aan de ene kant heel blij dat wij in de positie zijn om dat uit te kunnen geven, maar aan de andere kant belachelijk als je ziet dat er gezinnen zijn die het met 1/3e moeten doen :).
    Nou heb ik ook een hele dure kerel in het onderhoud. Hier wat hij gemiddeld op 1 doordeweekse dag eet:

    -brinta (36 jaar en dan nog een papkindje)
    -2 halve liter bakken yoghurt
    -4 bananen
    -2 kiwi's
    -2 appels
    -2 liter sap
    -halfje bruinbrood
    -2 ons beleg
    -tussendoor een warm kliekje (pannenkoeken of nasi ofzo)
    -avondeten (liefst aardappels, groente en vlees)
    -iets van eierkoeken of liga
    -'s avonds nog 3 sneeën brood met 3 geklutste eitjes

    In het weekend eet 'ie erg graag nog wat lekkerbekjes en garnalen van de visboer..... vreetzak!

    En gewoon geen vetrolletje te bekennen :$

    Ik hoop maar dat m'n kleine ventje later niet net zo'n veelvraat wordt als z'n vader :p
     
  14. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Tip :

    Als je nog ergens in huis een oude gel hebt staan ( merk en of hij vol of leeg is maakt niet uit ) kan je die vandaag bij de Etos gratis omruilen voor een gel van Etos merk.
     
  15. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,158
    8,135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #895 Devilschase, Aug 20, 2010
    Last edited: Aug 20, 2010

    Nee, luiers haal ik eens in de 1,5 maand zo'n gigantische bigboxx, wij verbruik net aan 5 luiers per dag, 35 per week dus das een half pak( van 72) we verbruiken dus 1 bigboxx pak luiers per 2 weken. En in zo'n pak zitten er 4, doe ik dus 2 maanden mee en kost me 40 euro. 20 euro per maand dus. Luierdoekjes haal ik bij de AH van euroshopper. 99 cent voor een pak met 72 doekjes. Dus das zo'n 4 euro per maand. Nou dat hoef je niet te laten :)

    En Huggies waren nu in aabieding, 7,89 voor 2 pakken luiers. Dus heb die geprobeerd.

    Maar vergeet niet dat wij 2 inkomens hebben en wij best wat overhouden per maand he, alles wat ik verdien gaat aan t einde vd maand op een vaste spaarrekening voor onderhoud/verbouwing aan huis/auto , vakantie etc.

    Dat wat ik opnoem is wat we dus in 9 maanden tijd hebben bespaard, zo'n 2000 euro. vroeger gaven we zo 4 a 500 euro pm uit aan eten, chips, koek, vet veel snaaigoed etc. Alles van A-merken etc. Nu doen we dat niet meer puur omdat t niet nodig is en ik dat geld leuker vind als extra voor de vakantie.
     
  16. Opening

    Opening Niet meer actief

    als je pampers luiers hebt kan het toch 80 euro per maand zijn? of reken ik nou verkeerd? 1 pak per week per kleintje is 8 pakken in de maand is dan toch 80 euro?
     
  17. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,158
    8,135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland

    Ja, en daarom moet je in de voordeel kopen. 2 pakken voor een tientje of 4 pakken voor 20 euro.

    Dan ben je per maand maar de helft kwijt, en elke maand is er wel zo'n aanbieding.

    je kan ook huggies halen om te proberen. dan heb je 2 pakken voor 7,89, das 8 pakken voor 32 euro per maand.

    Scheelt je bijna 50 euro,
     
  18. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    ik vond pampers heel fijn, maar van kruitvat enz niet.
    Huggies vind ik superalternatief en 2 pakken 8 euro!
    scheelt kapitalen.
     
  19. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Mijn lijstje:

    karnemelk 4x 1,96
    Blik doperwten en wortels 0,95
    Dubbelfris light 0,59
    pak vanille vla 0,59
    filetlapjes 2,89
    rundersausijsjes 2,49
    rundergehakt 2,29
    magentron popcorn 0,69
    zilveruitjes 0,39
    XL zak smarties 2,19
    2,5 kg sinasappels 2,59
    2 kg appels 1,59
    kipsaté 4x 1,16
    trosje tomaten 0,69
    dieet boter 0,59
    Grote reep witte chocolade 1,39 ( ongi .. kon het niet laten):D
    4 bananen 0,68
    pot light jam 1,19
    1,5 liter appelsap 0,69
    1 kg wortels 0,59
    wattenstaafjes 0,35
    1,5 l nep christal clear 0,49
    komkommer 0,45
    chocolade biscuitjes 0,77
    oermeergranenbrood 1,29
    boerentarwe 0,89
    Luxe boeren achterham 1,29
    chipscrackertjes cream en onion 0,89

    Totaal: 32,03

    Tevens weer een vooraadje..;)

    Fris, koekjes, jam, boter, vlees( vries 2 worstjes, 2 gehaktballen in)snoepjes.. Dit hoeft volgende week dus allemaal niet.

    Straks bij de andere supermarkt nog wat luxe dingen dus ben bang dat ik vrij hoog uitkom deze week maar dan volgende week weer minder wat we hoeven uit te geven omdat de vooraad weer flink is bijgevuld. ;)

    ****

    Anniek.. Zag de aanbieding van de snitzels ook.. Maar wij zijn niet zo weg van snitzels.;)

    Hier ook gewoon 2 inkomens en 1 komen wordt zo goed als weggezet om te gebruiken voor sparenm vakantie, nieuwe auto, witgoed en andere leuke extra's.. Toch lekker als je elke maand 700-800 kunt opzij leggen.. En nu ik bezig ben met " besparen misschien wel 100-150 extra er bij..:D
     
  20. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Oja.. maandag even brocolli, witlof halen ( gaat me nu kapot) mocht ik commentaar krijgen dat er weinig groente bij zit..;)
     

Share This Page