39 weken bij wie is ook de laaste week ingegaan.

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door tukker, 15 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    24 jun 2008
    1.163
    0
    0
    Groningen
    Oh, maar au... strippen lijkt mij trouwens erg pijnlijk! Of klinkt het pijnlijker dan dat het is... Ik vond het toucheren al erg vervelend :)
     
  2. Lola86

    Lola86 Fanatiek lid

    12 jan 2010
    1.660
    0
    0
    Als die baby nou gewoon kwam :D
    Maar ik heb liever dat ze maar na het weekend komt, dan zit je later weer wat verder van schoolvakantie's verwijderd.
    En ik hoop om nog een reden dat ze maar na het weekend komt: dan kunnen we volgend jaar weer naar lowlands! (vanavond op nl3 maar even samenvatting kijken)
    Maandag even de vk aansporen dat ze maar even moet gaan inspecteren ;)
     
  3. demi123

    demi123 Bekend lid

    29 jun 2007
    820
    0
    16
    Ik ben morgen 39 weken... Kindje lag vorige week nog netje ingedaald en vast in het bekken en bij de controle van vanmorgen was ze er weer helemaal uitgewipt... Nu dus het advies om te gaan liggen wanneer de vliezen breken. Mijn kindje wordt met 40 weken op ongeveer 3400 gram geschat, mooi gewicht dacht ik zo.
    Ik heb veel last van voorweeen/indalingsweeen. Vorgige week heb ik de vk al om half 1 's nachts hier gehad wegens vals alarm helaas. Wel heb ik een cm of 2 ontsluiting.
    Verliezen jullie ook zoveel slijm? Volgens mij verlies ik de slijmprop in delen ofzo, verlies toch al zeker een week extreem veel slijm. Het is dan vrij dik en erg veel (een klodder zeg maar sorry voor de details :)) Ook zit er af en toe een sliertje bloed in. Herkent iemand dit?
     
  4. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    24 jun 2008
    1.163
    0
    0
    Groningen
    Demi123: wat ik wel merk, is dat ik meer slijmerige afscheiding heb dan anders, geen bloed bij. Een slijmprop is toch niet heel groot? Dus weet niet in hoeverre je dat in delen kan verliezen. VK maar even vragen, denk ik.

    Pff, hier sinds een uurtje zeurende buik. Harde buiken, gecombineerd met soort van menstruatieachtige pijn, maar dan veel heftiger, krampachtiger. Zal vast niets zijn, maar van mij mag het. Wil wel weten wie er in mijn buik woont :D
     
  5. KarlijnS

    KarlijnS Lid

    21 jul 2010
    90
    0
    0
    Medewerker Service Desk
    Hoorn
    Bij mij had ik vorige week maandag al 2cm ontsluiting en meneer was al mooi ingedaald. Maar toen ik woensdag in het ziekenhuis kwam voor de inleiding was meneer weer teruggezwommen. Ik mocht ook na het breken van de vliezen absoluut het bed niet meer uit. Nou dat is knap lastig als er net een compleet zwembad leeg gelopen is en de verpleegsters je bed willen verschonen! En natuurlijk opeens een hele volle blaas, dat werd dus een po....

    Maar zonder dollen. Het klinkt alsof je al aardig op weg bent. Zal vast niet lang meer duren. Succes meid!

    Groetjes,

    Karlijn
     
  6. KarlijnS

    KarlijnS Lid

    21 jul 2010
    90
    0
    0
    Medewerker Service Desk
    Hoorn
    Ik doe gezellig met je mee. Moet het dit jaar ook missen... Dan maar gezellig met manlief en Thomas op de bank naar nl3 kijken inderdaad!
     
  7. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    24 jun 2008
    1.163
    0
    0
    Groningen
    Oef meiden... zit even enorm te twijfelen of dit echt iets kan zijn ;)
     
  8. kimv

    kimv Fanatiek lid

    8 jul 2009
    1.055
    0
    0
    Ik hoop het voor je hier al dagen elke avond lelijke kramp maar dat houdt na een paar uur weer op. Ik ga duimen voor je

    groetjes kim
     
  9. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    24 jun 2008
    1.163
    0
    0
    Groningen
    Oh, das ook vervelend... Dan hoop je ook elke avond dat het doorzet en dan zakt het weer af. Ik hou er maar rekening mee dat dat hier ook wel het geval zal zijn hoor. Als het begint met het breken van de vliezen, weet je toch iets meer waar je aan toe bent. Als het met weeën begint, kan het nog vanalles betekenen..

    Stiekem toch even gekeken, om de 6 a 7 minuten een flinke kramp. Kan alleen niet bepalen hoelang ze duren...
     
  10. Kiki33

    Kiki33 Bekend lid

    30 sep 2009
    705
    9
    18

    Ai ai ai, spannend hoor Baby Blue! Ik duim voor jou!!!!

    Groetjes, Kiki
     
  11. Kiki33

    Kiki33 Bekend lid

    30 sep 2009
    705
    9
    18
    Nee, ik verlies niet echt veel slijm. Gedurende mijn zwangerschap wel erg veel afscheiding, maar dat is waterig en dun dus niet te vergelijken met slijm. En Demi, hoe voelen die voorweeen eigenlijk precies? Ik ben benieuwd!

    Verders hier geen nieuws.... helaas :x.
     
  12. lucky

    lucky Actief lid

    22 jun 2006
    494
    0
    0
    Ik kom ook maar even kijken bij dit topic. Zoals jullie zien ben ik ook de 39 weken ingegaan. Ik ben echt ontzettend moe, kan wel de hele dag op bed liggen. Ging gisteren een bobike zitje laten plaatsen bij de fietsenmaker en dat was al te veel. Dacht echt dat ik ging instorten, dan ook nog mijn man ziek, broer wordt volgende week geopereerd. Daar ben ik zo ontzettend gek mee, maar misschien kan ik dan niet naar hem toe. Het ergste is nog dat het door mijn hond komt. Hij is over haar heen gevallen en heeft nu een scheurtje in zijn meniscus(hoop dat ik het goed typ) en er hangt een stukje bot los. Ze hebben donderdag in het zh gekeken of het kon worden ingeleid, maar dat kan nog niet. Nu gaan ze maandag weer kijken, ik wil het zelf graag. Mijn eerste kwam pas met 42,4 weken. Ik wil gewoon mijn lichaam weer een beetje terug. Ik heb ook wel last van witverlies, een beetje klodderig, laten we maar hopen dat het niet meer zolang duurt. En vooral de mensen om je heen, duurt het nog lang, daar word ik soms zo gek van. Sorry, voor mijn geklaag, maar soms moet je het even kwijt. Groetjes lucky.:D
     
  13. demi123

    demi123 Bekend lid

    29 jun 2007
    820
    0
    16
    @ babyblue, Klinkt spannend!! Wordt je buik ook hard tijdens die krampen? Soms helpt een warme douche ook. Wanneer het voorweeen zijn schijnen ze te stoppen wanneer je een half uurtje onder de douche staat en bij echte weeen worden ze juist sterker. Misschien kun je zo testen of het menens is.

    Ik heb vandaag wel een goeie dag, beetje opgeruimd na de verjaardag van mijn dochter, was gevouwen. Weer wat nuttigs gedaan :) Maar nu wel zeurende buikpijn, beetje menstuatiegevoel. Hier had ik gister ook last van aan het eind van de dag, het zal wel te maken hebben met vermoeidheid ofzo.
     
  14. demi123

    demi123 Bekend lid

    29 jun 2007
    820
    0
    16
    @ Kiki,
    Bij mij voelen voorweeen eigenlijk net als harde buiken maar bij een voorwee verkrampt mijn buik behoorlijk erg en gaat hij ook pijn doen. Ze komen bij mij vaak een paar uren om de zoveel minuten (alleen niet heel regelmatig) en duren ongeveer een halve minuut. Bij indalingsweeen voel ik hetzelfde als bij een voorwee alleen voel ik een behoorlijke druk naar beneden toe dan. Heb jij ook veel last van voorweeen?
     
  15. tukker

    tukker Fanatiek lid

    1 dec 2009
    2.980
    17
    38
    baby bleu spannend hoor ik hoop dat het voor je doorzet! dan ben jij de eerste succes in iedergeval.

    @ hier wel slijm verlies maar dat heb ik al de heel zwangerschap, en harde buiken maar niet achter elkaar.
    vanmiddag nog lekker geshopt, nieuwe tas en een leuk jurkje al voor het najaar gehaald voor straks na de bevalling.
    voel mij nog prima! en de kleine ook zodra ik rustig ben dan gaat ie volop duwen en prutsen! die heeft het nog wel fijn hier binnen.
     
  16. demi123

    demi123 Bekend lid

    29 jun 2007
    820
    0
    16
    @tukker,
    Wat heerlijk dat het je nog lukt om lekker te shoppen!! Een poos lopen trek ik toch echt niet meer helaas... Maar heb wel veel zin om na de bevalling weer eens wat leuke kleding te gaan kopen! Fijn dat je je zo goed voelt, dan heb je ook wat afleiding.
     
  17. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    24 jun 2008
    1.163
    0
    0
    Groningen
    Pff, nog even een berichtje. Het houdt aardig aan, nog steeds om de 6 minuten en behoorlijk krachtig. Het voelt anders dan een harde buik, zit ook meer onderin de buik. Kan op dat moment ook niet goed staan/lopen/zitten.
    Bij de 1e had ik gelijk weeen om de 2 minuten en kwam ik in een weeenstorm terecht, dus dit is voor mij even nieuw ;)

    Zo wat eten, mijn man is toch maar van het werk terug gekomen. Is het vals alarm, dan heeft hij iig een avondje vrij gehad.

    Toch denk ik dat het vandaag of morgen toch wel gaat gebeuren. Best wel spannend weer :D
     
  18. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    24 jun 2008
    1.163
    0
    0
    Groningen
    Hmm... om de 3 a 4 minuten.. ga straks de VK maar eens bellen om te overleggen. En anders die warme douche maar eens proberen, al denk ik niet meer dat het overgaat ;)
     
  19. tukker

    tukker Fanatiek lid

    1 dec 2009
    2.980
    17
    38
    @ baby blue volgens mij is het al begonnen hoor! als je het lukt om nog ff te douchen dan is het wel fijn volgens mij. en dan weet je meteen of het echt ween zijn ipv voorween oid.
    ben stiekem wel een beetje jaloers op jou, ik wil ook! ik heb de pijn er wel voor over om ons kleintje te mogen ontmoeten en knuffelen!

    @ demi, ik heb toevallig al een paar goede dagen en het kan maar zo zijn dat ik morgen weer niks waard ben. maar heb in iedergeval mijzelf lekker verwend haha. kwam thuis met de tassen en mijn mannetje zij wat heb jij dan allemaal gekocht. ik zij ik heb mij zelf nog ff verwend want straks gaat bijna alles naar de kleine, kreeg van hem een lieve glimlach terug.
    ik hoop dat al dat lopen van vanmiddag heeft geholpen, want heb hier en daar wat vage steekjes en krampjes onderin.
    maar het blijft wachten en nog eens wachten.
     
  20. demi123

    demi123 Bekend lid

    29 jun 2007
    820
    0
    16
    @ baby blue, hoe is het met je? Ben je al mama geworden?

    Hoe zijn jullie de nacht doorgekomen? Ik heb goed geslapen alleen wel wat kort en met de nodige plaspauze's natuurlijk, maar voor de rest goed. Vanochtend is mijn buik wel wat onrustig, heb al een aantal harde buiken gehad. Misschien dat ik mijn ouders wel even bel om te vragen of mijn dochter vandaag bij hun kan spelen, heb een ernstige vorm van nesteldrang vandaag... Zou het een teken zijn?? :) Wil gewoon echt alles klaar hebben vandaag. Hebben jullie ook last van nesteldrang?
     

Deel Deze Pagina