Hier wel droog gehouden, wel ontzettend lief dat meisje bij de kerstman, ze ziet haar vader en zegt "Daddy, I missed you", vertederend hoor!
neee.... pff dat meisje bij de kerstman toen hield ik het niet meer. En toen maar afgezet 10 minuten kijken trek ik denk ik niet haha
Ook ik hield het vol tot de kerstman. Daarna toch ook een snik en snif kan moeilijk echt janken vriend en zoonlief zullen me raar aan kijken. De rest minder moeite me alleen de kerstman snif.
het was wel lief manlief stond naast me.. en ik probeerde de heletijd niet te huilen.. toen kwam dat jongetje met de ondertiteling dat hij zei i missed you dad en love you to dad... pfff hij trooste me wel hahaha schaamde me rot die rot hormonen ook.. heb hem net afgekeken zonder manlief en ja hoor weer tranen met tuiten pfff
Ik kan het heel goed drooghouden ja.. kinderen staan hier volledig buiten en vind dat ook wel vertederend om te zien met zo´n emotioneel liedje erbij geplakt maar voor de rest houd ik maar wijselijk mijn mond.
Heel fijn dat deze kinderen en mensen hun geliefden weer terug zien, maar daarentegen ook zo vreselijk triest van de honderdduizenden (schijnt zelfs bijna een miljoen) Iraakse burgers die zijn omgekomen vanwege een oorlog die achteraf gebleken een 'vergissing' was en zelfs 'niet goed te praten' .
snap best je reactie maar daar gaat het hele topic niet over... het is geen discusie over de oorlog en hoe erg het allemaal is daar zijn andere forums voor... het ging mij er alleen maar om dat vaders weer herrenigd worden met vrouwen en of kinderen.. en hoe blij dat die kids dan wel niet zijn
Prachtig mooi filmpje. Krijg altijd zo'n raar gevoel in mijn buik bij dit soort filmpjes. Complete gezinnen die uit elkaar worden gehaald voor een tijd.