Haha ik heb niet gezegd dat een kat opvoeden een makkelijke taak was en bij sommige is het zelfs een onbegonnen taak Maar is het een idee om hem uit de woonkamer te doen als je er niet bent en slaapt?? gewoon een ruimte waar hij zijn eigen spul heeft maar niks kan slopen???? Denk dat 1 kat alleen ook veel meer tijd heeft om te slopen dan als ze met 2 zijn dan hebben ze elkaar om af te tuigen Maar de nagels knippen heeft weinig zin denk ik eerslijk gezegd ze groeien zo weer aan en zijn zo weer scherp en ben je terug bij af.... die speciale kapjes is dan wel een idee maar weet echt even niet meer hoe ze heten zal er even over denken Lol en nu ga ik echt schapjes doen haha tot zo Knuff
Hahaha, doe rustig aan meid! Ik ben over 'n half uurtje klaar met werken, dus dan ga ik ook weer richting huis! En dan lekker eten, douchen, en dan met manlief lekker een filmke kijken, en op tijd naar bed. (moet nog geklust worden! ) En morgenavond mag ik weer werken. Ik weet niet of ik vanaaf nog hier ben, en anders: Fijne avond alvast!!!!
Ik ben benieuwd hoe die kapjes dan heten. (bijten ze die er niet af dan?) En op zo'n site over kattengedrag etc staat dat je een kitten moet wennen aan nageltjes knippen enzo. Maar blijkbaar is dat dus niet echt iets wat iedereen doet. Maar wij hebben ook al zitten denken aan een aparte ruimte. Maar dan moet ik de kattenbak ook mee verhuizen naar de andere kamer, of niet?
Ja zeker de kattenbak moet dan ook mee Je zou dan ook een 2de er bij kunnen nemen dat scheelt je een hoop gezeul en kan je hem niet vergeten Die kapjes denk ik nog even over lol fijne avond en tot morgen lol en goed klussen hé eggtion LOL
@ Eternity hoe simpel kan het zijn Nagelkapjes-Softpaws-Nailcaps | Palmpet Nagelkapjes-Softpaws-Nailcaps Voor kittens in transparant voor volwassen katten ook in blauw en rose Arme sparow LOL
Whahahaha...........oh arme jij...............ach die kat denkt: zo kan mijn bazinnetje alvast oefenen voor als ze over een jaar een kleine draak rond heeft lopen......daar is die kat niks vergeleken bij hihihihi.
Ik had even een leven naast ZP. Nu weer terug in het echt leven (ZP dus), maar nu is iedereen weer weg. We hebben wel 3 gasten in het kippenhok. Gezellig!!!! Nu moeten ze aleen nog wat gaan zeggen....
Dank je Hex! En Sparrow is echt niet zielig hoor! LOL Ik ben nu zielig! Idd ja, arme ik! Maar Sparrow is vooruitdenkend.... ah, zit dat zo! Maar ik denk niet dat mijn kleine 's nachts hier al het potgrond uit de planten gaat lopen graven!! Dus over dat gedeelte hoeft Sparrow me niet te laten oefenen! @natas: hè, wat balen van oma!! :x Knuff
Hey Saffron al besloten of je 4 sept met gezellig ons mee gaat??? @ Knuffel hier ook geen leven naast zp lol alleen film haha maar hier toch leuker lol er zijn na mij wel 3 berichten gepost pfff vet bij lezen haha @ Eternity Geen dank ging er op googlen en toen had ik de site gelijk En ja die planten de blijven leuk lol met of zonder nagel hoesjes
Ik ik ben heeeel lang bezig geweest met bij-lezen. Ach dat is ook weleens prettig. Maar eh, zouden er niet meer mensen gaat testen vandaag????
Hey meiden. Weer flink gekletst vandaag duurde even om bij te lezen. @ allen, bedankt voor alle lieve woorden en bedankt voor het meeleven en denken. Vandaag nog de nodige trantjes gelaten door niet bedoelde botte maar daardoor niet minder pijnlijk opmerkingen. Vanaf nu heb ik met mezelf afgesproken om alleen nog maar positief te zijn. En heel leuk idee die kippendag maar ik ga niet mee omdat ik jullie nauwelijks ken en jullie mij ook niet en dit was al afgesproken voordat ik met jullie mee ging kletsen. Ik wens jullie wel heel veel plezier.
Ah, ah toe. Gezellig. En jij mag vast ook wel meerijden met Leo!! Ik ga er weer mee stoppen voor vandaag. Weltrusten voor de late kippies!
Saffron, Jij komt uit omgevning A'veen zag ik! Ik rij idd haast langs je dus als je mee wilt poolen... ik hoor het wel!