Juli 2010 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Vogelinnetje, 1 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. angel74

    angel74 Fanatiek lid

    25 feb 2009
    3.335
    0
    0
    amersfoort
    haha ik hield jelle dan wel ff op de arm of in de wipper en lekker met hem kletsen en dan proberen weg te leggen alleen niet boven ..en heb hem inderdaad ook wel eens laten huilen want op een gegeven moment s,avonds als hij op bed lag huilen huilen kom de trap op en stil he dus dat heb ik toen op een gegeven moment niet meer gedaan en dat was toen met 2 dagen over haha.. maar idd om 1ou de fles en dan zelf laten komen...succes ..
     
  2. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    6 okt 2009
    4.795
    1
    0
    vijfhuizen
    Angel lekker een lui dagje.

    Kim huilt nu weer, na fles, kan de slaap weer niet vatten, we gaan maar even buiten een eind lopen
    Dan maar een beetje in slaap helpen
     
  3. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Aaah Pooh geweldig :D
     
  4. angel74

    angel74 Fanatiek lid

    25 feb 2009
    3.335
    0
    0
    amersfoort
    pooh wat geweldig he die peuter gedachte hahah :D

    eline hhmmm die kim toch miss dat buiten wel ff helpt ..
     
  5. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    @ joel: Sebastiaan heeft kma. Kma kun je op deze leeftijd maar op 1 manier vaststellen: door eliminatie- en provocatietesten. Dat houdt in dat je overschakeld op een speciale dieetvoeding voor kma (alleen in overleg met het CB!!!!!) en na een week of 2 weer teruggaat naar een normale of hypo allergene voeding. Wanneer de klachten dan terugkeren (en dat zie je dan vaak vrij snel) ga je weer terug naar de dieetvoeding en als de klachten dan weer verdwijnen is vastgesteld dat het kindje kma heeft.
    Maar: dit moet je echt alleen in overleg doen met het CB. Zij kunnen ook de machtiging uitschrijven voor de dieetvoeding (een aantal soorten, voor anderen moet je bij een arts zijn)
    Succes bij de osteopaat morgen. Hier ook een kindje wat veel gewiegd wilde worden. Ze ligt nu in een puckababy-slaapzakje en nu is het al wel minder.

    @ Dithje: whaaa, zo'n spin!?!?! Neu, dan zou ik ook niet rustig meer zitten! hey, wat goed van Luca! Dus het werkt, ' m gewoon voor een voeding laten komen?
    Leuk dat de verjaardag zo gezellig was. Oma zeker helemaal trots met de fles?
    Juliette is vannacht om 2.30 nog geweest voor een voeding. De ene nacht komt ze pas om 5 u, of niet, en de andere nacht vroeg. Nou ja, gewoon een fles erin, want ik laat haar natuurlijk geen honger lijden ;)
    Gisteren ging het best goed met de krampjes, vooral na die enorme poepbroek. Vanmorgen heeft ze al wel weer last gehad, maar lang zo erg niet. Zou dit het nu zijn????

    @ Bella: hoe gaat het nu met jou?

    @ angel: pas je wel op dat je niet te snel gaat sporten en dat je goed kijkt wat je gaat doen? Ik ga pilates doen, speciaal om ook juist die spieren weer sterker en stabiel te maken.

    @ eline: hopelijk hebben jullie Kim in slaap kunnen helpen.
     
  6. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    en zo gaat het hier de hele dag door! maar deze vond ik zo grappig, die wilde ik jullie niet onthouden.;):p
     
  7. angel74

    angel74 Fanatiek lid

    25 feb 2009
    3.335
    0
    0
    amersfoort

    ja dat geloof ik je graag hahah gezellie toch ... had met de vk erover gehad mag gaan sporten maar ga zeker met begleiding want zit ook met die enkel ..maar wat is dat precies pilates?
     
  8. tmnkooijmans

    tmnkooijmans Niet meer actief

    Pooh; Heerlijk die peutertaal!
    Noa Lynn heeft ook van die taaltjes;)

    Nancy; Veel plezier op jullie kraamfeest!

    Sam; Ik snap wel dat je dr doorheen zit.
    Dikke knuffel

    Hier; Gisteravond een hele gezellige avond gehad!
    De kids gingen rond 8 uur naar bed.
    En Carlijne in de kinderwagenbak.
    Met babyfoon dr bij.
    Wij hebben heerlijk zitten kletsen etc.
    Het huis was echt heel leuk!
    Heb natuurlijk weer een wijntje op..:D

    Vanaochtend werden de kids om 7:30 uur wakker.
    Heerlijk geslapen dus.
    Met de kids Carlijne in bad gedaan,en ze vinden het trouwens heel erg leuk om kleertjes uit te zoeken voor Carlijne....
    Dus dat hebben ze ook weer gedaan!
    Carlijne is echt gewoon niet meer weg te denken uit hun leven,maar ook niet uit die van ons.

    Noa Lynn vroeg vanochtend dus aan mij: Mama, waar is je dikke buik...
    Dus ik een beetje uitgelegd dat daar Carlijne zat,snapt ze natuurlijk niet,maar dat komt allemaal wel...
     
  9. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Hmmm Angel dat is echt raar dat je tijdens je zwangerschap weinig tot geen last hebt gehad van je enkel. Misschien komt het doordat je zoveel vocht vasthield waardoor er geen wrijving was? Zeg maar wat hoor;). Vervelend en pijnlijk is het wel!

    Whahaahahaha Pooh geweldig die Sebas! Moet elke dag een feest zijn om naar dat mannetje zijn uitspraken te luisteren:D. Tuurlijk laat je de kleine meid geen honger lijden... Hup fles d'r in en weer lekker slapen:p. Fijn dat het beter gaat met de krampjes. Hoop echt dat dat het is en geen KMA!
    Trouwens, you've got mail;)!

    Jakkes Eline! Als je haar eventjes 5 of 10 minuutjes laat huilen dan meis en haar dan gaat troosten en dat een paar keer herhalen, misschien valt ze dan in slaap?

    Super TMN dat jullie zo'n gezellige avond hebben gehad! Leuk zeg dat de kids zo gek zijn op Carlijne:).
     
  10. tmnkooijmans

    tmnkooijmans Niet meer actief

    Denken jullie dat vissen leuk zijn voor de kids of juist niet?
    Want ze zijn helemaal wild van diertjes etc.
    Maar vissen vindt ik dan wel goed voor ze,maar doen of niet?
     
  11. angel74

    angel74 Fanatiek lid

    25 feb 2009
    3.335
    0
    0
    amersfoort
    tmn haha visjes zijn idd heel leuk moest gelijk er aan denken dat jelle toen hij zo klein was net een jaar oud ook een visje wou..kom ik de kamer in lopen heeft hij een visje in zijn handen dus ik zeg wat doe jij? vis knuffel geven hahah nou dan weet je zelf wel wat er toen met de vis was? :D vervolgens ik hem door de wc gespoeld dacht het gedaan te hebben zonder dat jel het zag ..volgende dag vis weg ik vroeg hem waar is die vis?? liep na de wc en wat denk je ?? heb hem hier in gedaan zegt ie hahahha .. maar hoe dan ook is en blijft leuk voor kids als ze hem niet knuffelen en door de wc spoelen :D
     
  12. angel74

    angel74 Fanatiek lid

    25 feb 2009
    3.335
    0
    0
    amersfoort
    dithje miss idd door het vocht en moet zeggen dat ik veel met blote voeten heb gelopen en nu weer veel de laarzen enz en ik loop weeer veel meer dus komt het denk ik ook van?;) kon al vrij vroeg niet zo heel veel meer
     
  13. goldy

    goldy Fanatiek lid

    1 sep 2009
    2.253
    0
    36
    NULL
    NULL
    heb niet veel tijd want om 1 uur komen mijn collegas op bezoek, en daarna gaan we naar vrienden die op de camping staan :D Dus een gezellig dagje vandaag..
    Jullie ook fijne dag allemaal..

    Sam, dikke knuffel !
     
  14. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    1 dec 2008
    2.542
    0
    0
    ow sam meis, dikke knuffel voor jou!
    die vent van mij wilde ook niet uit bed komen. moet hem er altijd uitroepen! en dan duurt het nog een half uur. kan ik zo kwaad om worden dan.
    dan heb ik de kleine voeding gegeven en aangekleed en dan ga ik een was doen enz.. dan denk ik kom uit bed! maar ja mannen.... soms zou je ze wat doen.. maar we kunnen ook niet zonder he.
    Net komt tie ontzettend idioot doen hier. helemaal onder kussen gekke vent heb ik toch. hiihi
     
  15. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Bubsie, ach het is niet zo erg hoor, maar wel als ik er gewoon doorheen zit.. Maar ja , als ik niets zeg kan hij het niet ruiken. ;)
     
  16. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Bellamano, och fijn dus...ik zou hem ook niet meer wakker maken voor een voeding hoor...;)!
     
  17. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Nancy, veel plezier nogmaals!

    Dithje, heerlijke nacht gehad zo te lezen...;) Ik zou die spin toch blijven zoeken en doodslaan...HIHI

    Es, wat fijn dat je je goed hebt gehad in je vertrouwde omgeving gisterenavond! ;)

    Pooh, jeetje das schrikken meid...heeft ze dat wel al eens meer?

    Eline, heb je Kim in slaap kunnen wiegen?

    Zo, hoop dat ik iedereen heb gehad...en anders sorry en een dikke knuffel!


    Sam, een hele dikke knuffel van me! Zou je zo graag komen helpen...Mocht ik nu heel veel centjes hebben, zou ik me een vliegtuigje kopen ;)!
     
  18. bubsie

    bubsie Fanatiek lid

    1 dec 2008
    2.542
    0
    0
    ja sam ik snap het indd:D;). hier ook zo.
    ik zeg wel eens zou fijn zijn al mannen ook eens borstvoeding konden geven. dan konden wij lekker eens blijven liggen;).
    maar ja. kan ook nooit lang boos zijn.(gelukkig maar want ik ook niet gezellig)
     
  19. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Om de zondag wat gezellig te maken ga ik straks effen wat strijken...had maandag nog maar een hele mand gestreken en heb alweer een hele mand was staan...tja, een gezin van 5 gaat dan wat sneller...;)! Zeker met een peuter ;)!
     
  20. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Heb even gekeken of nummer 4 nog actief is geweest op zwangerschapspagina...op 1 maart 2010 was het laatste dat ze gepost heeft...zit er ergens wel mee in...heb daar niet zo'n goed gevoel over...kweet niet waarom :(!

    En Claire? Heeft zij geen buddy?
     

Deel Deze Pagina