Goedemorgen, @Kouf, knuffel en hopelijk tot snel. Neem de tijd lekker en kom daarna maar weer terug! @Mamalous, jammer van de test. Over een paar dagen weer testen als je nog niet ongi bent he. Ik hoop zoooooo voor je dat je te vroeg heb getest! Ik blijf duimen! @All, pfff hier weer misselijk.. Heb ik weer. We gaan straks naar mijn zwager en schoonzus. R gaat naar mijn moeder, die willen nog even fietsen met haar zolang het droog blijft. Nou komt er weer niks van het uitpakken van de spullen. Maar ja, het zij zo. Zo de kids in bad doen en dan nog even snel een wasje draaien en ophangen..
MOge meiden.. Vannacht was Joas zoals gewoonlijk wakker. We hebben m even geknuffeld en toen laten huilen ( 2 min) en hij sliep al!! Echt helemaal super. @ Pino: Je heb echt al een buikje joh! Wat leuk! En leuke foto's van Rebecca!! @ Kouf: Lieverd sterkte. Als je het kwijt kan dan kan dat op het besloten forum.. Ik heb vandaag niet veel tijd, misschien vanavond nog ff..
@grietje wow wat mooi, ook dat je man ermee komt. een het is niet niks wat jullie hebben meegemaakt. een tatoeage is erg mooi idee ook omdat je zegt dta je er al eentje voor je moeder hebt. misschien mooi om er eentje naast te doen? Gaaf dat Wessel opeens zoveel stappen zette, die loopt straks helemaal los dat weet ik zeker, duurt niet lang meer. Logisch dat ze zo trots was @antje haha nee hoor helemaal niet heb je zomer of al herfstkleding meegenomen? ik mag over 9 dagen testen (zie banner). Ik had als het klopt 5 dagen geleden de eisprong. @peter andre ja die vond ik vroeger ook wel leuk. die had idd met dat meisje met die big boops. Jordan heet ze (haar artiestennaam volgens mij) die zijn al een tijdje uit elkaar. @mamalous haha dat word vechten Dan Karaty is echt een lekker ding. vrijdags geniet ik heel erg van Holland's got talent @kouf meissie ik hoop dat je snel beter in je vel zit. heel dikke knuffel. mis je wel hoor! @pino wow dat buikje is al goed te zien. mooi hoor! wat leuk die echofoto, zie heel klein iets. @hier vanmiddag als het lekker weer is wilden we even naar een ijsboerderij. Daar heb je dieren een speeltuin en ze maken zelf ijs. het weer is niet echt vrolijk hier nu balen Ik voel trouwens echt een druk onderin mijn buik en mijn borsten zijn weer gevoelig. ik denk trouwens echt dat er vorige maand wel wat gezeten heeft, maar dat er niet helemaal wat goed is gegaan en daarom gewoon ongesteld ben geworden. vind het anders erg raar dat ik zoveel symptomen had.
Ellen; Zou best kunnen als je zoveel klachten had. Het kan ook als een menstruatie los komen. Nu nog 9 dagen in spanning dus, pfff! Hier is het weer ook raar. Net een uur kleren staan passen, beetje besluiteloos wat ik aan zal doen vanmiddag. Mijn buik is helemaal opgeblazen. Nu zit ik in rokje en korte mouw, maar denk dat ik zo maar weer ga wisselen voor spijkerbroek, zo lekker is het helemaal niet! Wessel loopt officieel los. Hij gaat nu echt zelf aan de wandel, ook buiten. Zo grappig, hij tilt zijn beentjes mega hoog op. Zal gauw een filmpje maken. Als hij zo de slaap uit heeft gaan we weer naar het kermisterrein. Altijd erg gezellig. Kinderwagen parade wordt het hiet genoemd. Leuk al die blagen spelen en de ouders lekker borrelen. Het is wel een beetje ; show je kind, ga dus even een stoere outfit voor Wessel uitzoeken. In de vakantie hebben we een zwarte bandana van route66 gekocht voor hem, die gaat dus zowieso op. Fijne zondag allemaal!
Oja, ellen ik heb nu een zonnebloem op mijn arm voor mijn moeder, en ik dacht er inderdaad aan om daar een klein vlindertje bij te zetten, past wel heel mooi denk ik. Deze heb ik op mijn rechter bovenarm. (heel hoog, met t-shirt aan zie je hem niet. hij is 7x7cm ongeveer)
@mamalous: ik blijf duimenĀ misschien ben je gewoon iets te vroeg met testen. @Sparkie: Hoelang blijf je daar? Vannacht beter kunnen slapen? @Pino: balen dat je weer zo misselijk bent. Ik vond het ook nooit leuk, maar had dan wel het gevoel dat alles goed zat met de kleine. Een soort van bevestiging ofzo. @ellen: Dat klinkt heel leuk de ijsboerderij! Kan natuurlijk best he dat je toch zwanger bent geweest. Maar heb je deze maand ook het gevoel dat je zwanger bent? @Grietje: he bah zoĀn dag dat je niets lekker vind zitten. Heb je niet een legging met een lekker lang shirt ofzo. Dat knelt nergens op dus misschien dat je dat iets prettiger vind zitten dan een rokje of een spijkerbroek? Wat goed van Wessel! Haha show je kind. Veel plezier vanmiddag!! Mooie tatoeage. Het idee om daar een klein vlindertje bij te laten fladderen lijkt me heel mooi!
Wij hebben vanmiddag een fam. bbq bij mijn schoonouders. Gisteren hadden we een verjaardag en ook daar was een kindje van Eva's leeftijd. Die ziet ze regelmatig. Ze ging heel de tijd in een hoekje staan. Wilde alleen maar bij me in mijn armen en ze was doodsbang van hun hond. En dat terwijl we zelf ook een hond hebben. Dit is nu al de 2e keer. Vorige keer deed ze dit bij ons thuis toen ditzelfde kindje bij ons was. Ze ging toen ook in een hoekje staan en dat andere kindje zat heerlijk met Eva's speelgoed te spelen. Ik hoop echt dat ik een hoger uren-contract kan krijgen. Dan kunnen we een kdv veroorloven. Dit gaat niet helemaal goed. Het leek wel een angstig muisje! als ze naar een kdv gaat leert ze ook met andere kindjes spelen.
@ Kouf, dikke knuffel meid! @ Pino, dat is al een aardig buikje. Leuke foto van Rebecca.\ @ Ellen, hier ook geen fijn weer. Momenteel regent het. Hopelijk maar een buitje, wilde namelijk ook nog naar de boerderij vanmiddag. Kan goed zijn dat het vorige maand fout is gegaan tijdens de menstruatie. Had je van te voren nooit symptomen voordat je menstruatie kwam? Je hoort namelijk vaker dat de symptomen van een naderende menstruatie lijken op die van een zwangerschap. @ Grietje, een klein vlindertje bij de bloem lijkt mij zeer mooi. Wat goed dat Wessel nu loopt. @ Jannn, gelukkig dat Joas weer lief verder ging slapen. Hoe was jullie verjaardagsfeest nog geweest? Had je veel taart over of viel het mee? De verjaardagen gister waren gezellig. 'S middags heeft Milan vollop gespeeld met al die kindjes daar. Vooral het glijbaantje in de tuin vond hij erg leuk. Maar ipv eraf te glijden wilde meneer er steeds vanaf lopen. Het kindje dat jarig was en nog een kindje van net 1 die daar was, zijn nog echt baby's. Nu zag ik hoe snel Milan eigenlijk al baby af was. De verjaardag 's avonds wilde hij niet gaan slapen. Waren natuurlijk te veel prikkels. Na 3 pogingen ging hij na wat huilen toch slapen. Moest duidelijk alle prikkels even verwerken. Daarna heeft hij heel lief geslapen en sliep ook weer snel verder toen we naar huis gingen.
@ Koek, hebben jullie financieƫl ook niet de mogelijkheid om haar 1 dag in de week te laten gaan? Wij betalen voor 1 dag in de week iets in de 60 euro per maand. Het kan ook een fase zijn. Veel kindjes krijgen een periode waar ze erg verlegen zijn.
60 euro maar? als ik hier kijk moeten we 300 euro betalen voor 1 dag in de week. ik hoop dat het een fase is. Zo verlegen is niet eens schattig meer.
Milan heeft dus wel heerlijk gespeeld zo te lezen. Wat leuk. haha eraf lopen is toch veel spannender dan dat glijden. Baby-af was Eva ook al heel snel. Ik moet eerlijk bekennen dat ik het helemaal niet erg vind. Eva was eigenlijk niet zo'n leuke baby. altijd ontevreden. Lekker bij mama liggen was er niet bij. Nu ze alles zelf kan en doet is ze veel ontspannender. Milan is ook snel. Volgens mij lopen kindjes gemiddeld rond de 15e maand.
Betaal je die 300 zonder de belastingteruggave? Want hier is het zonder de belastingteruggave iets van 245 euro. Met baby af bedoel ik ook dat ze er gewoon nog uitzien als een baby qua gezicht, postuur. Maar ja, die van ons zijn ook maar van die smalle.
Ik ben ook blij dat we in de volgende fase zitten. Wessel was ook geen leuke baby, altijd maar mopperen en driftig. Nu hij zelf uit de voeten kan is hij echt veeeeeeel relaxter! Goh, dan is Wessel toch nog sneller als gemiddeld!
hoi hoi meiden' kom alleen even langs om te zwaaien. Ben kapot van gister.... ben niets meer gewend tot later!
Grietje, mooi idee!!! Ik heb geen inspiratie voor je maar er zijn genoeg dingetjes te krijgen denk ik. Toevallig ben ik bezig met een pandora armbandje voor mezelf en Ke. Je kunt er mooie vlinder bedels van krijgen, maar goed, je moet er van houden natuurlijk. Goed van Wessel dat hij los loopt! Leuk om te zien he. Is de kermis een beetje leuk? Petr andre, hmmmm, niet echt mijn type, beetje glad... Zag toevallig net de foto van die jongens van de jillz reclame!!! Hmmmm lekker hoor Kouf, hoop dat je snel weer terug komt! Pino, een beginnend buikje... Mooi! Ik ben ook zo misselijk geweest tijdens de zwangerschap (tot opname aan toe). Dat is 1 van de dingen waarom ik "bang" ben om weer zwanger te zijn. Mamalous, hier draaien de duimen ook voor jou! Koek, is het kdv zo duur bij jullie dan? Je krijgt ook een groot deel terug van de belasting he? Het kan maar zo zijn dat het maar een fase is hoor. Speelt ze veel met andere kindjes? Ellen, voor jou begint het aftellen ook. Spannend hoor! Zo nu eerst eten!
@grietje wat een mooie tattoo zeg! en daar kan heel mooi een vlindertje bij vind ik. Helemaal mooi dat er een betekenis bij zit. applaus!!! wat goed dat Wessel losloopt. pakt die in 1 keer snel op dus. Is je buik vaak opgezet de laatste dagen? hoort dat er allemaal bij? @koek we zijn niet heengeweest helaas is het hier niet opgeknapt. hopelijk snel beter weer dat we er wel heen kunnen .we moeten ook even een stukje fietsen om er te komen. ik ben nu iets minder ermee bezig overdag. ik merk dat ik er minder aan denk behalve als ik hier ben haha! maar ja ik voel me wel weer wat anders. wat pijnlijke borsten en een drukkend gevoel onderin mijn buik. ik hoop het al vind ik dat best engbang om toch weer teleurgesteld te worden. Hoe is het vanmiddag gegaan? heeft ze nu wel met dat meisje gespeeld? kan een fase zijn of niet? @antje nee ik had eerder geen symptomen en helemaal niet zoveel. voor emma had ik dat nog wel eens af en toe maar alleen wat buikpijn. na emma helemaal niet meer. kon ik alleen merken dat ik ongesteld werd doordat er met afvegen een beetje bloed komt en dat 1 a 2 dagen. dan komt het los. Jammer he van het weer. hier is het helemaal niks meer geworden met het weer. ze hadden toch beter voorspelt? snel gaat dat dan he met groot worden. mijn man zei vanmiddag toevallig nog dat het lijkt alsof emma al een hele tijd geleden 1 is geworden. er is zoveel gebeurd in de tussentijd ze gaat zo hard. haha wat een monstertje het net anders willen @jolan zwaait terug, doe maar rustig aan hoop dat het gezellig was. @kejay wat heftig dat je zelfs opgenomen bent geweest zeg. ik ben de eerste 4 maanden ook erg misselijk geweest maar echt niet zo erg. kan me heel goed indenken dat je daar angstig van word. maar een tweede hoeft zeker niet meer zo te gaan he! elke zwangerschap is anders. kon jij nou ook al binnenkort testen? je was bezig toch?
Ellen, ben ongesteld geworden, zit nu weer op dag 8. Ik weet dat het bij elke zwangerschap anders kan zijn, maar pffff... als het weer zo is wil het zeggen dat ik tot 17 weken zo ziek ben dat ik nergens toe in staat ben. Nu dat ik er 1 heb rond lopen, weet ik niet hoe ik dat moet gaan doen. Maar dat is geen reden om het niet te doen hoor. We zien het tegen die tijd wel!
kejay, jeetje dat jij zo ziek bent geweest tijdens je eerste zwangerschap. Dat wist ik niet. Lijkt me idd echt vreselijk. Hopelijk is het bij de komende zwangerschap niet. Er zijn ook dingen waar ik bang ben voor de volgende zwangerschap.....