Daar istie dan! Bekijk bijlage 95448 Onze zoon Timme! Helemaal gezond en een flink gewicht, 3980 gram! Bevalling ging heel vlot. De bv loopt alleen nog niet zo en hij krijgt nu bijvoeding. Hij is wat geel en suffig dus is even niet anders. Hopelijk morgen beter. Verder gaat alles prima en echt, het is super om een normale kraamtijd te hebben. Gun jullie dat allemaal!
@Maja: wat een lieeeeeeeeeeeeeverd zeg, wat een mooi ventje! Gefeliciteerd met Timme en GENIETEEEEEEEN!!
wat een schatje!!!! leuke naam ook! Genieten hoor van je kraamtijd! Desnoods geef je flesvoeding! Met welke termijn ben je nu uiteindelijk bevallen?
Thanks meiden Mary, ik ben 1 dag voor de uitgerekende datum bevallen.. Ongelofelijk he? Jij bent ook goed op weg, super!!
Maja: Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Wat een mooi kereltje zeg, geniet van je kraamtijd en je gezinnetje!
Maja, gefeliciteerd met de geboorte van Timme. Wat een prachtig wijs koppie heeft hij al. Mary, jippie al 37+5, wat ga je goed!!!! Hopelijk wordt je geduld snel beloond met een prachtig meisje. Spinnekop, gefeliciteerd met het behalen van de 37 weken! Super!
@Maja; Gefeliciteerd met jullie prachtige zoon Timme!! Geniet heel erg van de kraamtijd, het is jullie gegund!! @alle de andere superstoere zwangere meiden; Way to go!!! Het gaat echt goed hier!! Allemaal gefeliciteerd met de nu al legendarische termijnen... Dat jullie maar hele mooie, gezonde kindjes op de wereld mogen zetten!!
Joehoe spinnekop!!!! 37 weken gehaald!! Gefeliciteerd!!!!!! Je beebje zou eigenlijk van blijdschap ff een salto moeten maken (en dan met zijn/haar koppie naar benden blijven liggen natuurlijk, hihi)
hoi jaaa 37 weken!! bedankt allemaal jammer van ons dwarsliggertje, hup omhoog met je kontje vandaag weer echo gehad. nog steeds dwars , even een duik maken en je bent er. spinnekop
Maja, gefeliciteerd met jullie mooie zoon Timme!!! En andere dames.. wat gaan jullie goedddd!!! Ik was dus écht een uitzondering op de regel
still going strong here Ben wel erg moe en heb echt super veel vocht in mn voeten, maar ja, dat mag de pret niet drukken
hoi he mary 38 weken ! nu mag ze wel komen toch hier ook moe en ik slaap erg slecht. als ik op mijn zij lig heb ik het idee dat ik op meneer druk, omdat ie dwars ligt heb sinds gisteren erg veel last van harde buiken. het vocht valt gelukkig wel mee, bloeddruk en suiker is prima, zou het wat dat betreft nog wel 4 weken uit kunnen houden. nog maximaal 7 daagjes en dan heb ik weer een klein frummeltje in mijn armen. spinnekop
max 7 dagen, dat klinkt goed spinnekop! ik slaap ook voor geen meter meer en vraag me hevig af waar mn voeten eindigen en mn enkels en kuiten beginnen ;-( Ach ja, hoort erbij Begin toch wel weer een beetje zenuwachtig te worden voor de bevalling voor zo'n 'groot' (gemiddeld) kindje.....
Had ik ook! De oudste woog 2300 gram en Timme 3980 gram.. Een hele flinke jongen dus! En zijn bevalling ging 10x makkelijker! Ik heb maar 2u flinke weeën gehad, bij de eerste 7u. Heb maar 25 minuten geperst, bij de oudste bijna 2u. Persen deed ook veel minder pijn. Ik kijk nog steeds met een vervelend gevoel terug op mijn eerste bevalling en met een goed gevoel op deze.. Dus het kan heel erg meevallen! Mijn vk die de bevalling deed zei dat het juist wat makkelijker kan zijn als ze wat zwaarder zijn. Dus niet zenuwachtig zijn!