foto`s erop zetten lukt nog steeds niet grrrrrr:x Maar vandaag heeft ze een zelfgemaakt tuniekje aan (zwart met aqua en roze kleurige bloemen) en een zwarte legging eronder met replay sandaaltjes
Er komen leuke foto's voorbij zeg! Vandaag is het een donkerblauwe spijkerbroek van Esprit, een wit lang tuniekje van Name - It en grijze converse allstars eronder. Haar ondergoed komt van de Hema. @ de outlet shoppers, vind je het niet vervelend dat je dan alleen maar oude collectie kunt kopen? @ Winterjas, ik heb voor mijn dochter een winterjas van vingino gekocht. Iets langer model met ceintuur, lekker dik maar niet propperig en gelukkig niet glimmend. Zal zo eens kijken of ik een foto kan vinden.
@Joyce1938; ben wel benieuwd naar je zelfgemaakte creatie! Ik upload de foto's hier www.uploader.be en plaats hier dan een link. (ook omdat je hier maar beperkt uploadvolume hebt)
http://www.kleertjes.com/images/fotos/6/66626/voor.jpg Ik ga voor deze!!! Echt een prachtige winterjas!
Is die van Jottum? Had zo een van jottum bij mijn meisje gepast maar vond het niet echt praktisch met spelen in de zandbak etc. Nou krijg ze wel 2 of 3 winterjassen om af te wisselen maar dan vind ik het erg jammer om een jas van 150 - 180 euro te kopen die ze alleen aan zal hebben als we op bezoek gaan of naar de stad ofzo. Vind 'm wel erg mooi!
hij is inderdaad van jottum. Ik ga ook voor meerder jassen, maar vind het daarin tegen ook niet erg als ze vies worden. Mijn ervaring met jottum jasjes is dat ze ook goed te wassen zijn
Het vies worden vind ik ook niet zo erg maar ik vond hem voor mijn dochter niet praktisch met bijv. klimmen op de glijbaan, klimmen over de rand van de zandbak etc doordat hij best lang en wijd is van onder. Ik zag haar al met haar ene voetje op de rand van haar jas staan terwijl ze de glijbaantrap op klimt en naar beneden vallen. (dat is ooit 1 keer gebeurd met een vrij wijde jurk die ze aan had en toen heeft ze zich echt heel hard bezeerd)
nee joh ik koop ook heel veel gewoon uit de nieuwe collectie zoals salty dog en barbera farber vind ik gewoon betaalbaar alleen soms kun je outlet gewoon heel leuk slagen. joh hier hangt haar kast bom en bom vol maar vind het inderdaad wel een sport om nu al voor aankomende winter jurkjes van mim-pi heb kunnen kopen die ik geweldig leuk vind kosten normaal 89,00 euro en nu dus 29,00 dan kan ik van de overige 60,00 2 nieuwe saltydog jurkjes halen
kijk en om die reden zoek ik wel eens jassen in de outlet toch 3 dure jassen waarvan 2 outlet een suk goedkoper maar wel de uitstraling van een aparter jasje
Maar dan heb je wel een jas uit de collectie van vorig jaar toch? Of is het wettelijk toegestaan om nieuwe collectie jassen te verkopen voor veel minder geld dan de vraagprijs in de winkel? ( ik heb er echt geen verstand van hoor, koop alleen merkkleding in de winkels van nieuwe collectie namelijk. )
Ik let dus echt niet op oude of nieuwe collectie voor Jamila. Ik vind iets leuk of niet, maakt me echt niet uit of het van vorig jaar is. Of het haar leuk staat hangt niet af van de mode op dat moment. Zal straks even een foto plaatsen van Jamila haar outfit vandaag.
ja sorry hoor maar denk je nu echt dat er mensen zijn die tegen mij zeggen goh das een jas uit 2009 en zo wel dan maakt mij dat nog niets uit vorig jaar zag ik een jas voor amy-lynn en die was nog niet in haar maat ik was helemaal gek van die jas en nu zag ik m in juni in een winkel die zijn oude collectie wegdeed en ik vond m nog steeds superleuk dan maakt het toch niet uit dat ie goedkoper is of van 2009 ze is nog geen 2 jaar haar maakt dat nog niet uit hoor! en vandezomer kocht ik bij woods een spijkerjas vingino voor 50% korting terwijl hij hier in alkmaar nogsteeds volle pond koste was die jas met vlinder achterop en ik wil je een foto laten zien van de kapstok er hangen wel meer dan 7 zomerjassen van madam nieuw en outlet doorelkaar en ik noem het outlet maar is gewoon afgeprijsd
Ik vind 29 euro nog veel hoor...maar ja...merk betaal je natuurlijk toch nog voor. Voor 29 euro kan ik bij de wibra of zeeman 3 a 4 setjes kopen....
daar heb je helemaal gelijk in dat kan ook inderdaad maar ik denk dat als je er niet op hoeft te letten toch wel meer duurdere kleertjes koopt nogmaals er zijn ook mensen met een groot bestedingspatroon die dat niet doen ieder zo zijn keus
ja inderdaad zo denk ik zelf ook. vorig jaar zag ik ontzettende leuke dingen van mim-pi alleen begint die maat vanaf 92 dus toen ik die zelfde jurkjes nu goedkoop zag en weer verliefd werd dacht ik maar 1 ding kopen
Het was niet mijn bedoeling om je aan te vallen hoor, mijn excuses als dat zo over kwam. Ik vroeg me alleen af of je dan dus nieuwe collectie kleding voor de helft ergens mag verkopen. Ik impliceer ook nergens dat je kindje niet genoeg kleding, jassen of wat dan ook zal hebben. Ik koop persoonlijk wel alleen nieuwe collectie kleding, ik vind de nieuwste collecties vaak veel leuker. Daarbij kom ik dus alleen in de kleding winkels en koop ik nooit online dus dan kun je ook niet echt kleding uit vorige collecties kopen. Tenzij je in de uitverkoop koopt maar dan houd dat in dat ik het ene jaar kleding moet gaan kopen voor het volgende jaar en ik weet niet of ik die kleding dat volgende jaar nog wel zo leuk vind bij mijn meisje dus dat doe ik niet. Overigens zie ik wel vaak kindjes in merkkleding lopen wat die van mij vorig jaar al droeg, maar zal dat nooit tegen iemand zeggen nee.
Ik heb me er ook nog nooit druk om gemaakt uit de collectie van welk jaar de kleertjes komen die ik voor mijn dochter koop.