30-plussers en zwanger worden (deel 4)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Mieke8, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. #4841 Sophia, 23 aug 2010
    Laatst bewerkt: 23 aug 2010
    MIEKE! Volgens mij gewoon ground stewardess enne vragen wat je wilt he. Ik ben miss toerisme zeg maar :D

    EDIT! Heb het even opzgezocht voor je bij British Airways (hoe engels wil je het ;)) het is Customer Services Representative:)
     
  2. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Soof, maar wat zou ik jou dan kunnen vragen?? Noem zelf eens wat ;)
     
  3. Geen idee, je hebt het over specifieke termen die je moet kennen. Ik zeg maar iets, wat is "odd bagage"?
     
  4. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    @mieke, ik zei altijd gewoon stewardess, en dan zeiden ze oh lekker overal naar toevliegen, nope werk op de grond.. maar voor de formaliteit is het gewoon ground stewardess

    @pooh... ach ja dat fruit.. op het KDV eet ze het wel, en thuis wil ze alleen van die knijpzakjes van olvarit of nestle...

    verder als ik vraag of ze pasta wil schud ze nee, zeg ik smeerkaas dan is het altijd ja.... en verder beleg eet ze er af dus geef dr gewoon een plakje ham of wat we dan ook in huis hebben :) vind het allemaal wel best

    @slapen.. ach slapen is hier altijd wel een dingetje geweest... maanden slaapt ze door dan ook weer maanden niet.. dan wil ze niet overdag en dan met moeite 1 slaapje van 2 uur.... en soms 2 van 2 uur... maar na 15.00 als ze moe is le ik dr niet meer in bed, want dan is het 's avonds raak hoor
     
  5. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    oneven bagage.

    Tja dat soort dingen zullen misschien nog niet de eerste keer voorkomen denk ik.
    Misschien in het rollenspel of zo??
    Maar wel handig om te weten.

    Mikmak, heb jij als grondstewardess gewerkt. Oh das ook even handig dan nu.
     
  6. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Ehm, is het niet odd sized baggage? :) (sorry, lees ff mee met jullie hoor.... Vind de Engelse taal interessant en heb Engelse schoonfamilie dus spreek het regelmatig)
    En gebruiken Engelsen het woord stewardess eigenlijk nog wel?
     
  7. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Is het niet atendant of zo?

    Oh Miep, ik kan redelijk mijn weg vinden in het engels, maar techinisch engels, om het zo maar te noemen is toch altijd lastiger. En vooral het schrijven heb ik meer moeite mee.

    En wat is dan het verschil tussen baggage en luggage?
     
  8. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Odd sized baggage = afwijkende bagage, dus geen koffer maar bijvoorbeeld een Bugaboo :D of een surfplank.
    En ik dacht ook hostess (air of ground) ipv stewardess, maar goed.

    Ja, technisch Engels is inderdaad altijd moeilijker dan 'gewoon', dat klopt. Maar ik heb mooie discussies op hoog niveau met mijn schoonouders in het Engels hoor, reken maar van yesss! :D
     
  9. Het is idd odd sized bagae, maar in de de wandelgangen gebruikt men odd bagae. Zo heet het afgiste punt.
    Het is dus bagage dat anders is als een koffer.

    Rollenspellen kan je volgens mij wel verwachten. Het is met name denkt ik belangrijk dat je ALTIJD maar dan ook ALTIJD beleefd en geduldig blijft tegen de klanten. En bij mensen die compleet over de rooie gaan zorgen dat jij het gesprek in handen houdt en beleeft blijft. Maar goed we hebben hier grondstewardessen onder ons :D

    En idd aan boord is het een flight attendent :)
     
  10. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Oef, altijd beleefd blijven..... Nee, niet mijn baan! :D
     
  11. Ik heb een ding geleerd en altijd onthouden, klant is koning maar ik ben keizer :D
     
  12. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    @miep, attendant is in de wandelgangen 'flight attendant" kortom een zweefteef.... voor de grondstewardoos wordt dit niet gebruikt

    @woeste passagiers, uit laten razen als ze uitgeraast zijn oogcontact zoeken en begrijpen dat ze boos zijn maar niet gelijk geven... daarna proberen uit te leggen van hoe en wat er dan ook loos is...

    @mieke, vooral gewoon je eigen woorden gebuiken, technisch engels leer je zo... daarbij heb jem et mensen te maken die reizen en je moet er vauit gaan dat zij dat niet begrijpen.. dus gewoon makkelijk houden voor jezelf
     
  13. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    haha nee in mn huidige baan moet mensen wel op mn donder geven hahahahaha, doe ik dan ook met veel plezier
     
  14. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Thanks ladies! ;) om maar even in het engels te blijven....

    Aha miep duidelijk dus odd sized baggage is bijv. een kinderwagen of een muziekinstrument etc.

    En gelukkig kan ik veel vragen aan mijn s-zusje. Dat scheelt.
    Je idd zoveel mogelijk te proberen in te leven in de passagier en geduldig en vriendelijk blijven. Nou dat kan ik over het algemeen wel hoor!! Ik ga gewoon de hele week engels spreken tegen vriendlief en Boaz, dan krijgt hij ook gelijk een 2-talige opvoeding hahaha :D
     
  15. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Mieke: in principe proberen we hier ook met de pot mee te laten eten. maar als dat weer een week lang resulteert in geen avondeten, ga ik meestal overstag en geef ik een potje :)
    Op de dagen dat ik werk en KDV dagen kan ik het ook nauwelijks halen om op tijd iets klaar te maken. Stamppot uit de magnetron is het enige dat dan zou lukken. Wou dat hij zo makkelijk was als Jens.
    Op brood eet hij het liefst appelstroop. Soms gaat leverpastei of smeerkaas er ook in. Maar als het enigszins kan hapt hij liever van mijn boterham (ham, kaas, hagelslag, maakt hem dan allemaal niet uit!)

    Moeten we de voertaal hier effe voor een weekje switchen naar engels?? :D

    MB; hahaha, zo smeren ze je toch gemakkelijk wat aan. Die felicitas vrouw bij mij was bijzonder chagerijnig toen ze niks aan me kwijt kon.
     
  16. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    By the weg: is het trouwens op ZP zo ingesteld dat bepaalde woorden zoals Felicitas automatisch als roze aanklikbare link in je bericht komen te staan? (Vroeg me dat ook al eerder af met marktplaats en een paar van dat soort sites. Sorry hoor, misschien ben ik gewoon heel traag in dit soort dingen :) )
     
  17. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Viel me vandaag ook al op, Wanna!

    O, I mean: I noticed that too today Wanna! ;) I thought people did it themselves but it seems ZP has changed something in their settings....

    :D
     
  18. Lynnami

    Lynnami Niet meer actief

    Ha ha Ik om maar niet toe aan lezen...
    Maar euhm english? No Problem ;)
     
  19. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Haha leuk gaan we op the english tour!!!

    Je kunt het roze woord aanklikken en je gaat dan vanzelf naar die site toe.

    Lynn, oh handig voor some translation, I might need it ;):D
     
  20. Lynnami

    Lynnami Niet meer actief

    #4860 Lynnami, 23 aug 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 23 aug 2010
    Zo.. Ryker ligt even in bed en mama kan even rustig de tijd nemen om te lezen en reageren.

    Allereerst MINI alsnog gefeliciflapst met je eerste verjaardag!
    Bekijk bijlage 96359

    Heppie- Ik had net als je man ook in 1998 mijn eerste mobieltje. Was toen van HI. Mijn toenmalige man had die voor me gekocht omdat ik me rijbewijs eindelijk gehaald had (ik was toen 23) en hij wou dat ik kon bellen als ik de weg kwijt was of pech had.

    Iedereen bedankt voor de lieve opmerkingen over de foto van Ryker.

    Pooh- Heerlijk is het dat Jens zo genoten heeft van het spelen en de pannenkoek. Fijn dat hij er vrolijk van werd.

    Mikmak- Ik woog voor ik zwanger was ongeveer 52 en op het laatst woog ik rond de 80. Het heeft ongeveer een jaar geduurd voor ik weer op 64 zat en nadat ik nu weer zwanger ben geweest, ben ik nadat Skyler* is geboren nog ruim 10 kilo afgevallen. Maar ik denk dat die laatste kilo's door stress en verdriet komen eerlijk gezegd.
    Woaw 3 jaar gewacht met de tuin?! Wel fijn dat het er nu eindelijk van gekomen is.

    Dozen- Daar kan ik helaas niet over meepraten. Heb ik nooit gehad en zal ik waarschijnlijk ook nooit krijgen. Ik moet wel zeggen dat ik van mijn zus een doos van de C1000 heb gehad. Zij heeft samen met haar man een C1000 in Winterswijk. Maar in die doos zaten wel leuke dingen. Weet niet meer precies wat maar wel dat er tandpasta in zat en wat snacks en flesvoeding.

    Eten- Ryker eet wanneer hij wil en wat hij wil. Maar we hebben wel vaste eetgewoontes zoals
    -ochtend pap en fruit met melk
    -ochtend snack zoals meergranen biscuits en een of andere sap
    -middag cheerios en wat broodbeleg met melk
    -middag snack stukjes fruit en yoghurt
    -avondeten wat de pot schaft
    -voor het slapen wat dunne pap met yoghurt
    En tussendoor vanalles en nogwat en water

    Zwitsal- Dat staat bij mij altijd op mijn Nederlandse boodschappenlijstje. Als ik zelf ga of als iemand uit NL naar hier komt word er altijd Zwitsal doekjes meegebracht. En salmiak! De billendoekjes hier stinken vind ik. Hoewel mijn schoonmoeder vorig jaar een opmerking maakte dat de zwitsal doekjes naar incesticiden ruiken... hmmm

    Mieke- Heel veel succes met je sollicitatie!

    Ik las dat er iemand was met engelstalige schoonfamilie. Wie was dat? Ik kan het even niet meer vinden. Maar mijn vraag aan jou was. Spreekt je man engels?
    Of heb ik het nou helemaal verkeerd gezien????

    HIER- Vanochtend even een uurtje naar de speeltuin geweest en straks als Ryker wakker is ga ik schoenen kopen. Verder echt totaal geen nieuws. We hebben een leuk en rustig weekend gehad en zaterdag avond met een vriendin en haar man uit eten geweest zonder de kids. HEEEEEERLIJK!
    Zondagochtend, zoals we normaal vaak doen, gaan ontbijten buiten de deur en ik geloof dat dat voorlopig de laatste keer was. Ryker zette het op een gillen toen hij zijn zin niet kreeg. hij wou rondlopen en andere mensen lastigvallen. Hij wou niet in de kinderstoel en ook niet op schoot. Hij wou niks eten maar wel onze koffie hebben... Ik heb voordat ik klaar was met eten de rekening al betaald en snel nog wat happen naar binnen gepropt. Buiten hebben we even gewacht op mijn man... En een plezier dat Ryker had toen we buiten waren. Uit eten is voorlopig dus geen optie meer met hem.
     

Deel Deze Pagina