paar vraagjes.....

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Nemo1984, 22 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nemo1984

    Nemo1984 Actief lid

    19 apr 2009
    267
    25
    28
    Zuid holland
    hallo meiden,

    Dit is mijn eerste zwangerschap dus ik ben echt helemaal niet bekend met allerlei dingen. :( vandaar dat ik wat vraagjes heb; ik hoop dat jullie me kunnen helpen en advies kunnen geven.
    - Moet er ook nog een matrasje in de kinderwagen? en hoe/waarmee maak je dat op?
    -ook nog een boxmatras in de box? en hoe hebben jullie dat opgemaakt?

    pffff volgens mij krijg ik last van nesteldrang, ben zo bang dat ik dingen niet heb of ben vergeten....herkennen jullie dit??? :$

    xxxx
     
  2. takhen

    takhen Fanatiek lid

    13 nov 2009
    2.386
    0
    0
    medusch secretaresse
    Leiden
    Hahahaha ja erg herkenbaar! Ik bleef mijn lijstjes maar nalopen ;)
    In de kinderwagen lag bij mij een matrasje dus ik heb geen losse gekocht. En ik heb daar een speciaal kinderwagenlakentje voor gekocht bij de Hema. Daar een dekentje overheen en klaar :)
    Voor de box had/heb ik alleen boxkleed.
     
  3. Starsleeper

    16 jul 2008
    76
    0
    0
    In de box hoeft enkel een matras als je je baby erook in laat slapen. Dus als je het ook als wieg in de woonkamer gebruikt (zoals wij deden). Er bestaan speciale hoeslakens en matrasbeschermers voor dat formaat matras. Je maakt het dus gewoon op als een bedje.
     
  4. hanna76

    hanna76 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    3.124
    0
    36
    In de kinderwagen zit idd. standaard een matrasje. Daar deed ik vaak een wieghoeslaken of waskussenhoes (paste hier ook goed) omheen. Dan waar het hoofdje van de baby komt te liggen, legde ik een hydrofiele doek (voor het spugen).
    En verder een wieglakentje en wiegdekentje over de baby heen.
     
  5. Nemo1984

    Nemo1984 Actief lid

    19 apr 2009
    267
    25
    28
    Zuid holland
    ohh dat klinkt allemaal dus toch wel makkelijk zeg! moet er in je kinderwagen niet iets van een beschermer dan? voor de ongelukjes.. haha
     
  6. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    wat voor ongelukjes bedoel jij dan? je hebt er toch al een hydrofiele doek in liggen? matrasje wat hier bij de wagen zat, is bekleed met plastic, als een waskussen zeg maar. Dus daar zul je geen doorlekvlekken oid in krijgen.

    PS hier alleen boxkleed in de box, en zoonlief valt er best wel eens op in slaap hoor. vraag me af waarom je er nog een matras onder zou moeten stoppen?
     
  7. hanna76

    hanna76 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    3.124
    0
    36
    Wij hadden geen kinderwagenmatrasje omkleed met plastic. Voor lekkende luiers enzo had ik voor de zekerheid idd. nog een klein plastic zeiltje (Hema) om het matrasje liggen. En dan niet onder het hoofdje van de baby.
    O, en bedenk ik me nu. I.p.v. een wieghoeslakentje of waskussenhoes, deed ik ook wel een zachte flanellen doek om het matrasje heenvouwen.
     
  8. mamavanmeisje

    mamavanmeisje Fanatiek lid

    17 jan 2010
    3.076
    0
    0
    Je kunt een matrasje voor de kinderwagen op maar laten snijden op de markt. Voldoet prima en is goedkoop!
    Verder had ik er een hoeslaken omheen en een hydrofielluier bij het hoofdeind. In de wandelwagen had ik verder een lakentje en een dekentje. (ik raad je de dekentjes af van het merk Jolein, bij mij al kapot na 1x wassen en bij een vriendin hetzelfde verhaal)

    Ik vond alleen een boxkleed wel erg dun. Daarom heb ik een plastic boxkleed en daar overheen een stoffen boxkleed. Nu mijn dochter wat ouder is heb ik alleen het plastic boxkleed. Ze beweegt zoveel dat de stoffen niet meer kan. Verder krijgt ze weleens een koekje in de box en dan wordt het snel een puinhoop!
     
  9. misa

    misa Niet meer actief

    In de meeste kinderwagens zit een matrasje, dus die hoef je niet te kopen. Ik hoorde dat aankleedkussenhoezen er goed om passen. Ook krijg ik bij die van mij een fleecedekentje, dus dat gebruik ik dan.

    In de box hoef geen matras. Kan wel, maar een boxkleed is ook genoeg!

    'Sterkte' met je nesteldrang! ;)
     
  10. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    Wat een goede tip! thanx!
    Ik heb het idee dat het matrasje in onze wagen aan de erg dunne kant is ik zal er tzt nog naar kijken en als het idd zo dun is dan laat ik ook een mooi matrasje snijden
     
  11. Mamalein

    Mamalein Lid

    30 mei 2010
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    Om het 'matrasje' past ook prima een waskussen hoes.

    Als dekentje hebben wij een leuke kussensloophoes gebruikt. (evt. kan daar een dekentje in.

    Ik heb wel een hydrofiel luier op de plek gelegd waar haar hoofdje ligt. voor als ze nog wat spuugt.
     

Deel Deze Pagina