ok dus ik zit het allemaal te verzinnen volgens jou???? tuurlijk niet daarom zeg ik ga als de wiederweerga bij mozaiek en spreek me dan eens over 1 maandje of 2
Ik ken de organisatie dan is het geen bewindvoering maar gewoon inkomensbeheer? en jullie kunnen er vrijwillig uitstappen wanneer jullie het willen toch?
Ik zeg nergens dat je zit te liegen... maar het is me al duidelijk dat jouw situatie geheel afwijkt van de situatie van iedereen die eerder ind e topic gereageerd heeft mbt schulden en beheer etc. Je zit waarschijnlijk gewoon in vrijwillig inkomens beheer, zit nergens aan vast en is het gewoon een soort van veiligheid die jullie gekozen hebben door jullie inkomen uit handen te geven aan een ander. jouw situatie is dus iets heel anders dan de andere situaties die geschetst zijn! alleen is het zo dat de benamingen die je gebruikt van de hulpverlening en de dingen die je typt het lijkt alsof jullie makkelijk uit een schuldentraject kunnen komen en ondertussen veel geld kunnen hebben, zo is het niet! je kan jullie situatie absoluut niet vergelijk met de andere situaties die in de topic getypt zijn.
en trouwens ik kwam hier niet om veroordeelt te worden door jullie maar om mijn ervaring te delen. want ik schrok van die 50 euro per week enzo.. ik ervaar het namelijk anders en kan ook mensen die het met zo weinig moeten redden.. enik heb toch al uitgelegd hoe het zit.. wij hebben in een jaar tijd iets van 3000 euro gespaard en dat zit in dat potje en dat is voor onze beeb dadelijk.. ze weten dat we met de mmm bezig zijn en daarom zijn wij ook die spaarregeling aangegaan.. hoe het zit met sanering dat weet ik echt niet.. ik weet wel hoe het bij onze bewind gaat en dat is wat ik hier neerzet..
Wow babyhope...vind jou schuldhulp verlenings traject wel erg apart. 2000 euro voor babykleding, en er kan zomaar 200 euro komen voor kleding voor een bruiloft. Vindt dat best een beetje apart...en denk dat je jezelf goed moet afvragen of je bewindvoerder alles wel goed regelt. Want als ik eerlijk ben...klinkt het allemaal wel erg mooi....maar ik kan me niet voorstellen dat het goed zit.
nee wij kunnen erniet uitstappen wanneer we willen hoor.. tot october 2011 dan is het klaar dan is er die 40% afbetaald en 60% kwijtgescholden.. en het is bewind want ze heten mozaiek bewindvoeringen.. haha ja sorry maar ik kan er niet tegen als ik ongeloofwaardig overkom terwijl ik het toch meemaak.. ok mischien was het buiten dit verhaal om op dit topic maar ik wilde mijn ervaring hier alleen maar neerzetten mop
het is geen SHV traject. ze hebben gewoon vrijwillig inkomensbeheer en daarmee een soort van accountant die hun lasten betaalt en hun schulden middels een betalingsregegling heeft geregeld. ZE hebben waarschijnlijk niet veel schulden en een goed inkomen waardoor dit kan!. dit heeft niets te maken met bewindvoering of sanering of wat dan ook!
ja nou dan worden we bedondert.. neem ik aan van niet hoor.. och ja ik heb mijn ervaring gedeelt met jullie maar blijkbaar is het ongeloofwaardig of iet in die richting.. sorry dan als jullieme niet geloven.. ik weet toch wel wat we krijgen en hoe het zit.. sorry dan meiden
als je mozaiek goed genoeg kent, weet je dat ze behalve bewind ook inkomensbeheer doen. Hun naam is dan wel mozaiek bewindvoering, maar zij doen ook "vrijwillig" inkomensbeheer. als jullie bewind hebben, moet je door de rechter zijn toegelaten en moet er volgens het burgerlijk wetboek, boek 1 een reden zijn zoals verstandelijke handicap of ander onvermogen waardoor je niet kan beschikken over je eigen geld en spullen etc.
klopt we hebben niet veel schulden... maar toch ik was er alleen maar om te melden dat ik het wel erg weinig vond allemaal..
weet je wat het is meiss... je doet hier voorkomen alsof je dezelfde problemen hebt en schetst daardoor een hele andere situatie. Mensen die het hier veel minder hebben denken dan dat het aan hun ligt of aan de hulpverlening dat zij minder krijgen en dat het elders ook anders kan. dat is neit zo. je schetst een verkeerd beeld van de praktijk en geeft mensen het idee dat er iets mis is met hun hulpverlening. zoals ik al eerder zei: jouw situatie is niet te vergelijken met die van de anderen!!!
Dan MOET er iets zijn waardoor jullie handelingsonbekwaam cq handelingsonbevoegd zijn verklaard. dus beperkingen hebben die er voor zorgen dat jullie niet in staat zijn om voor jezelf cq. je eigen financieen te regelen Rechtspraak.nl - Beschermingsbewind
ja maar dat is nou net niet de bedoeling hoor!! ik wilde gewoon mijn ervaring delen met jullie.. maar goed tegenwoordig kan dat niet meer hier op het forum .. och ja zolang ik maar positief blijf tegen over jullie is alles goed toch meisjes
we hebben gewoon schuld en hun helpen ons eruit te komen dat is onze enige reden we zaten toen zonder werk en dreigden uit huis gezet te worden binnen 36 uur was het geregeld.. bij de woningbouw.. ja hun regelen alles we hoeven alleen de post door te sturen. en krijgen maandelijks onze bankafschriften wat de inkomsten daar zijn en wat hun overmaken en hoeveel er nog open staat enzo..
elke situatie is anders. Jouw ervaring is vanuit een heel ander perspectief dan die van de mensen die al eerder gereageerd hebben! die zitten vaak tot hun oren in de shit qua schulden tienduizenden euros schuld enz. en hebben ook niet voldoende inkomen om de schulden goed te regelen, en vaak niet eens voldoende om te voorzien in de primiare levensbehoeftes. Dat is bij jullie duidelijk wel het verhaal als je 3000 kan sparen van oktober 2009 tot heden
Bij een Wettelijke sanering wordt de schuldeisers een dwangakkoord geboden. En maandelijks verplichte boedelafdracht,maar dat staat ook precies op de salarisspecificaties die wij krijgen,hoeveel er naar de bewindvoerder gaat. De bewindvoerder die 'spaart' dus 3 jaar lang voor de schuldeisers, maar potjes moeten wij zelf maken... (die hadden we wel in het minnelijk,bleek achteraf,maar toen de brommer kapot ging,om op het werk te kunnen komen notabene,konden we geen geld voor reparatie krijgen :S)
ja weet je eigenlijk is het beter als we het hierbij laten hoor!! want er word nu doorgepraat terwijl ik al heb gezegd dat ik het dan verkeerd heb begrepen, en het laatste wat ik wil is met mijn zp collegatje`s in spe weer een discussie te krijgen terwijl dat niet de bedoeling is en niet nodig is toch... ik wens jullie allemaal heel erg veel geluk,en sterkte en moed want ik weet hoe moeilijk het is om in deze hele toestand te zitten.. het is niet makkelijk om dit mee te maken en eigenljk wens ik dit niemand toe.. zelfs mijn vijand niet.. xxxcindy