Goedemiddag Vanochtend even met Devin naar cb geweest, en meneer is weer goedgekeurd. Hij weegt nu 8920 gram en is 69,5 cm lang. Doet het dus erg goed. Hebben vandaag wel een verwijzing gekregen om naar een orthoptist tegaan (of hoe je het ook schrijft...). Vanwege zijn ene oogje, het valt wel mee volgens de arts, maar wij willen het toch even na laten kijken. Dit omdat vriend het ook heeft en het erfelijk is. Verder spuugd hij wel meer dan de opvolgmelk (nr2) dus moesten het ff aankijken, en waarschijnlijk moet hij er gewoon even aan wennen. Verder gaat het goed. De kids zijn net wakker, en nu lekker aan het spelen. Heb vandaag 2 boeken gehad en daar staat echt heel veel in, dus echt heel erg leerzaam. Maxicosi: Devin wil er liever ook niet meer in. Zit nu in dubio, de kat heeft op zijn maxicosi geplast dus die is ten einde. Dus moet of een nieuwe maxicosi kopen of al een autostoel... help!! Ik weet het niet!!
Morgen gaan we met de kids naar de holle bolle boom in tuitjehorn. Ziet er wel leuk uit, we doen de binnenspeeltuin en het zwembad dus dat is wel leuk. Eerste keer zwemmen met mijn kleine mannetje. En de eerste keer met z'n viertjes!
Ah, ik vind het heel sneu voor je en voor de kat (wie weet waar hij uithangt of dood is). Lieve foto! Zo'n kat hebben wij ook met zo'n mooi tijgerprintje, zou ik ook niet meer kunnen missen... Sterkte meid!
Ja dat is helemaal waar. Je blijft je altijd afvragen waar is hij nu gebleven. Idd dan liever dood dan weet je te minsten wat er is. Nou ja liever dood je we begrijpen elkaar. Daarom als me andere twee dieren oud en of ziek of wat dan ook ik neem geen dieren meer. Ook omdat soort dingen.
Zoals jij het omschrijft ging het precies als bij Maribel. Het ging ff goed en toen begon ze weer!! En het tijgeren begon ook met eerst d'r knietjes eronder zetten, dan weer plat. Weekje later kon ze het. Tijgeren is plat op de grond en dan zich aan de armpjes voort trekken en meesteunen met de voetjes... En hier ook een meisje dat zich als eigen persoontje gaat zien.
Dus toch weer met zijn viertjes. Meis geniet er toch maar van. Je moet doen wat jou het beste lijkt. En veel plezier alvast. Ja jammer van je maxi. Zou toch denk nog voor die drie maanden nog een maxi nemen of een tweede handse aanschaffen. Ze mogen er pas in als ze een maand of negen zijn toch en echt goed kunnen zitten. Wel lastig.
Lila, ik hoop dat je kat snel terecht is! Is erg verdrietig inderdaad als je niet weet wat er gebeurd is of waar hij is! Mammamia, fijn relax dagje vandaag, mazzelkont! Supermommy, mag ik weten hoe de stoel nu ten einde is? Is alleen de bekleding vies of het stoeltje zelf ook niet goed meer? Opzich heb ik hier nog wel een hele oude maxi cosi voor je als je echt in hoge nood zit. Maar misschien kan je (als het alleen de bekleding is) het stoeltje nog wel redden, moet ik ff Fred vragen wat je precies moet doen...
hallo hier net naar cb geweest wesley is nu 70 cm en weegt 9495 tja uh het is gewoon een hollands welvaard hahahahah arts zei ook al van gaat er wel weer af en hij liep voor op z'n leeftijd met de dingen die hij doet en is super bewegelijk ligt geen moment stil oudste dochter is er sinds zondag avond weer gaat goed ze had ons verschrikkelijk gemist is z'n lang verhaal maar goed komt er op neer dat ze nooit weer zo lang van huis wil 1 nachtje oke maar langer niet haar moeder wil nu ene week bij ons andere week daar nou dat gaan wij niet doen wil volgend jaar ook gewoon op vakantie kunnen en als ze daar al geen een nachtje wil zijn dan heeft een week ook geen zin toch nou ga zo maar weer de oudst van school halen wesley ligt nu lekker in bed school staat tegenover dus die laat ik maar even liggen Elise wandeld wel gezellig mee tot later
De bekleding is helemaal onder gepist, en het is een kater dus heb geen idee hoe ik het eruit moet krijgen, tis al eerder gebeurt en speelgoed en knuffel, heb geprobeert te wassen maar helaas geen succes. Het is naar mijn weten alleen de bekleding... Heb hem nu in de roze van mijn dochter gedaan, anders moet ik ff een hoes halen voor de mc.
Nou als je ff wacht met weggooien oid vraag ik ff Fred wat je moet doen met kattenpis en dan kom ik er vanavond wel ff op terug, oke?!
lilalief ik hoop dat je indy terug kan vinden en dat hij niks heeft. vreselijk dat je nu in spanning blijft zitten. dikke knuf. bellie hopelijk is je laptop weer snel terug. supper mummy lekker dat devin het zo goed doet en hopelijk is er niets of bijna niets mis met devin`s zijn oogje. hier trouwens ook kindje dat liever de maxicosie niet meer in wilt. maar vanaf 9 kilo mogen ze in de autostoel. dus ik denk dat we binnenkort gewoon over gaan op de autostoel. ziet hij gelijk ook wat meer als we op vakantie gaan this toch een paar uur rijden. vraagje reageren jullie kindjes al op hun eigen naam. bram niet zo. soms kijkt hij om maar meestal is hij te druk met andere dingen.
Ik ook niet, heb er al wat dikke tranen om gelaten. Zazu, mijn andere poes, is ook een beetje van slag. Ik zou het ook zo gek vinden als hij niet terug komt, ik heb vroeger een hond en en kat gehad die beide heel oud zijn geworden, en toen ik op mezelf ging wonen een mishandeld asielpoessie die ook van ouderdom gestorven is. Ik heb ze alle drie nog in een urntje, kon er geen afscheid van nemen, ze horen bij mij.. Maar nee.. Indi moet echt terugkomen!!!
Ik zou voor een autostoel gaan, die kunnen toch ook in ligstand? Wij willen één dezer dagen ook een autostoel gaan kopen voor Lila.
Ladytijger, kindjes mogen wel vanag 9 kilo in een gewoon stoeltje maar eigenlijk zijn de richtlijnen voor een maxi cosi dat ze in die cabriofix moeten blijven zitten tot hun hoofdje boven het stoeltje uit gaat komen. (snap je wat ik bedoel?) En Maribel reageert ook niet op d'r naam hoor.
Oh dat is ook een tijdelijke oplossing toch, rose of niet rose! Katten plassen vaak op kinderspulletjes uit jaloezie, ze denken dat, wanneer je ze ruikt (want ze hebben territorium afgezet) je meer aan ze gaat denken en ze meer aandacht zullen krijgen.