Hier zou een rijtjeshuis met vier slaapkamers idd behoorlijk luxe zijn. Maar ons flatje is wel echt 'ons' flatje en we wonen er klein, maar fijn. En o, ik voel me er geen slechte moeder door of zo.. (Om maar enigszins on topic te blijven...)
Wat zou het AMK hiervan zeggen? Ik vind dit een moeilijk, want het is niet extreem... misschien niet erg genoeg voor het AMK, maar JA, dit vind ik een goed voorbeeld van slecht ouderschap...
dat is wel erg! 4 keer in de week friet bah dat moet toch ook de oren uit komen en de rest zal ik maar niks van zeggen. Volgens mij had ze liever geen kinderen gewild,,,tenminste zo komt het over
Hoop dat het een incident is en dat ie niet regelmatig in een situatie is dat zoiets kan gebeuren... Want een incident, oké... kan in een onbewaakt moment, maar als dit soort dingen regelmatig gebeuren, dán ben je wel een slechte moeder. Denk ook dat er dan een melding komt richting het AMK, als je maandelijks met dit soort incidenten op de HAP beland. Dan heb je wel wat lessen nodig in situaties inschatten en gevaar herkennen....
en ik maar denken, zal maar even weg blijven, krijg straks iedereen over me heen als ik dit zeg... pfffiew valt dat even mee En nu weer verder: Ik vind moeders die roken met een zwangere buik er altijd zo zielig uit zien. Kan er niets aan doen. Ik zie dan echt de baby voor me met een peuk in zn mond ipv alleen de moeder die het doet.
Je bent een slechte moeder als je er niet alles aan doet om te proberen te voorkomen dat je kind ziek wordt. (en ja dan bedoel ik dus ook prikken weigeren, of het nou om geloofsovertuiging is of niet). Ik zal hiermee ook wel mensen over me heen krijgen maar ik kan er gewoon niet bij als je dat lot in eigen handen neemt 'want God bepaald of een kind ziek wordt of niet'.
Er zijn juist kinderen die ziek worden van de vaccinaties! Het is nogal wat om iemand een slechte moeder te noemen omdat diegene uit principe / geloofsovertuiging het beste voor zijn / haar kind zoekt. En er zijn dus mensen die er niet voor kiezen hun kind vol te spuiten met (schadelijke) stoffen ter voorkoming van de mogelijkheid dat het kind ooit een ziekte zou krijgen ... Dat is niet weigeren zoals jij dat noemt, want het is vrijwillig, je kiest ervoor of niet. Er zijn ook genoeg mensen zonder geloofsovertuiging die ervoor kiezen dit niet te doen. Je kan het er niet mee eens zijn, maar een beetje respect naar de medemens toe is wel op zijn plaats. Het is prachtig wanneer je je leven in Gods handen durft te leggen en dat is mijn inziens ook het beste wat je kunt doen!
Maar als je je leven in gods handen legt zou ik ook verwachten dat er bijvoorbeeld geen medicijnen worden gebruikt. En nog vele andere dingen worden gelaten. Maar dat is meestal niet aan de orde. Het is maar hoe doe wind waait. Maar daarin is iedereen vrij om te beslissen. Toch zij vaccinaties goed onderzocht en worden er meer kinderen niet als wel ziek. Maar dat is met alles zo, overal kleven bijwerkingen aan. Maar ik neem aan dat het je niet tegenhoud als je kind een ongelukt heeft gehad en zijn been staat scheef. Dan ben je ook blij dat er artsen zijn die hem rechtzetten tijdens een operatie, ook met risico's. Want dat doet God echt niet voor je
Dat is haar mening! En ik vind niet dat ze respectloos overkomt. Ben het ook met haar eens. God heeft de mens ( naar mijn idee ) niet slim gemaakt, om er vervolgens niks mee te doen! Als jij je kind kan behoeden voor hele erge / levensbedreigende ziektes, en je doet dit niet... Tja.. Dan vind ik dat je het lot tart. Ik geloof ook in god, maar de uitspraak die jij doet, begrijp ik gewoon niet. Dan mag je ook nooit een paracetamol innemen, want die heeft God immers ook niet uitgevonden. Maar dat mag dan weer wel....... Heb van mijn CB Arts verschrikkelijke verhalen gehoord over kinderen die geen prik kregen en vervolgens met een levensbedreigende ziekte ( waaraan sommige stierven ) in het ziekenhuis lagen. Ik kan daar met mn kop niet bij! En daarom wou ik even reageren. Als je iemands denkwijze niet snapt, betekend dit niet meteen dat je geen respect hebt voor diegene!
we hebben volgende week een gesprek met de gezinsvoogd (het gezin heeft al een OTS) om dingen uit te leggen. Wat ik hier neer gezet heb is maar een topje van de ijsberg, kan er zo nog wel meer opschrijven! Maar laat het hier maar even bij want ik fok me iedere keer te veel op!
Je bent een slechte moeder als je je zoontjes van 2,5 en 1 jaar 's avond onder de ijskoude douche houdt, omdat ze huilen.:x:x:x Ja in mijn omgeving en nee ik kan er verder niets over kwijt.
Misschien beter voor je... Wat is een OTS eigenlijk? Ik vind het in ieder geval een fijn idee dat ze al bekend zijn bij de juiste instanties. Beter dan niets.
Als je je kindje even beneden laat wachten en zelf de trap op rent om boven even wat neer te gooien en weer terug loopt en erachter komt dat ze nu wel opeens zelf de trap op kan klimmen......en dat je dan ook nog eens net te laat bent om haar eraf te halen, maar dat ze zelf al gaat (gelukkig vanaf de onderste trede, dus alleen haar neusje wat geschrampt).........op dat moment voelde ik me een errug slechte moeder (ben het uiteraard niet, ongelukje kan immers gebeuren)
Ik had dat (van die ijskoude douche) nog niet eens gelezen Ik hoop dat ook die idioten bekend zijn bij het AMK... Bah... ik denk dat ik maar niet meer meelees hier
Onder Toezicht Stelling dan staat het gezin dus onder toezicht van het AMK (algemeen meldpunt kindermishandeling= kinderbescherming)
Waarom heeft God dan mensen gemaakt die die vaccinaties uit gevonden hebben? Lijkt me niet voor niets.. En verder ga ik er niet op in
Ik raad aan dat niemand hier meer op in gaat, anders gaat het na 16 pagina's toch nog fout, maar dan om iets wat niets met het topic te maken heeft.