@Machtelt, inderdaad, beter iets te vroeg aan de bel trekken dan te laat. Ik heb dan wel weinig ervaring met miskramen e.d., je hebt maar 1 lijf, daar moet je zuinig op zijn. @Mosa, inderdaad, wat een scheetje! Ik hoop met je mee dat je morgen een 'schone' echo hebt. Hoe laat moet je naar het ziekenhuis? Hopelijk ergens in de ochtend zodat je er niet de hele dag tegenaan zit te hikken. HCG verdubbelt zich inderdaad om de dag. Die van mij heeft zich maar 1 keer verdubbeld in bijna 2 weken tijd. Niet erg hoopvol dus. Maar heb dus echt geen idee wat er aan de hand is, of er iets zit en waar dan? Wat ze nog meer aan de telefoon zei vandaag (dit is wel gewoon de assistente die de foon opneemt, niet een gyn.) is dat als er weer niks te zien is ze niet zo snel zullen curreteren maar er eerst achter zullen moeten komen wat ervoor zorgt dat er een stijgend HCG in mijn bloed zit. Ookal zou het maar 520 zijn a.s. maandag dan is het dus toch weer gestegen, er moet dan toch iets zitten wat dat veroorzaakt. Op mijn vraag hoe ze dat dan gaan uitzoeken, vertelde ze mij dat ze dan wel een uitgebreide echo zullen uitvoeren. Nou ja, ik heb gewoon een vaginale echo gehad, bestaat er een uitgebreide en minder uitgebreide versie hiervan? In al mijn hormoon behandelingen om zwanger te raken en alle follikelmetingen die ik heb gehad, wordt er telkens dmv een vaginale echo gekeken hoe de boel eruit ziet. Ik heb dus echt geen idee wat ze bedoelde met 'uitgebreide' echo. Mag toch aannemen dat die echo dame die gisteren niks kon vinden UITGEBREID heeft gekeken. Pffff.... om moe van te worden. Ik heb er nog een keer op gehamerd dat ik donderdag op vakantie ga, maar ze wilde de afspr zo laten zoals die is gemaakt. Misschien had ik door moeten drammen om de gyn. zelf te praten. Nou ja. ik weet het ook niet...... @Liesben, fijne vakantie! Ik vlieg volgende week donderdag bijna over jullie heen richting Bulgarije @Suus, lief dat je hoopt op een wonder, ik heb daar geen vertrouwen meer in, maar zou uiteraard een mega wonder zijn. De assistente aan de telefoon zei trouwens precies hetzelfde. "misschien heb je dinsdag wel een goeie echo" Nou ja, toen heb ik haar maar medegedeeld dat die kans met HCG dat zich 1x verdubbeld in 2 weken tijd niet erg groot is...... Al zou het snotverdomme toch te mooi om waar te zijn, zijn....
Als jij graag een echo wilt, dan zou ik zeker drammen! Stel nou dat het niet goed is, wat ik echt niet hoop, hoe moet het dan met je vakantie? Ik vind echt dat je wordt afgescheept, als ik eerlijk ben.
@Suus, denk dat je gelijk hebt, ik ga morgen weer bellen en wil dan met een gyn. overleggen om bijv. a.s. vrijdag op HCG te prikken.
@Suus, denk dat je gelijk hebt, ik ga morgen weer bellen en wil dan met een gyn. overleggen om bijv. a.s. vrijdag op HCG te prikken, dat werd eerder ookal gezegd in dit topic, vrijdag zal ook duidelijk kunnen zijn of het stijgt of niet en het geeft mij 2 dagen meer tijd voor mijn vakantie.
@Machtelt wat klote dat je temp stijgt. Hoop echt voor je dat het snel naar beneden gaat. Het is allemaal al zwaar genoeg. @Julia, op je strepen gaan staan hoor. Bij ons is de gyn heel begripvol en kan je er altijd tussen. Met alle respect die assistentes kunnen vreselijk lomp en onhandig zijn. JIj weet wat je wilt om je gerust te stellen. En zeker met het idee dat je op vakantie gaat. Gewoon blijven bellen, nou en dan vinden ze je een zeur, maar als jij een echo krijgt en dat stelt je gerust. Ik heb weleens gevraagd aan een assistente, U heeft zeker geen kinderen en weet niet hoe het is om dit te moeten ondergaan. Zoo die was stil. @Suus, wil zeggen dat ik het heel knap vind hoe je reageert in jouw situatie. @Liesben, heerlijk lekker op vakantie. Hoe lang gaan jullie? Nou ik lig in bed met kruik, net al wat stolsel verloren. Tot nu toe is het goed te doen zonder pijnstillers. Het vervelende is wel dat wij op de bovenverdieping slapen en wij op de begane grond en 1ste verdieping een toilet hebben. Ik moet dus steeds de trap af en op. Hoop dat het net zo gaat als bij jou Mosa. DInsdag heb ik de echo om te kijken of ik schoon ben. Jij succes morgen! Liefs
@Mik, fijn te horen dat het tot nu toe goed gaat. Hopelijk blijft dat zo gaan en kom je een beetje normaal de nacht door. Tis niet niks. En dan op naar dinsdag... spannend allemaal. Hopelijk dat het dan schoon is en dat je op zijn tijd dit hoofdstuk kunt afsluiten. Ik heb het of niet meegekregen of overheen gelezen, maar zijn jullie bezig voor jullie eerste kindje? Veel sterkte vannacht, hou je taai meid. @Suus, ben het helemaal met Mik eens, respect hoe jij het opbrengt om hier anderen van goede adviezen te voorzien en behulpzaam bent. Petje af!
Wat een lieve complimentjes allemaal, maar inderdaad, ik help graag, want ik geloof erg in kennis delen en je niet laten afschepen door ongeïnteresseerde en achteloze artsen die denken dat wij alleen maar hun werk zijn, in plaats van mensen met enorm veel verdriet en problemen. Uiteindelijk komen we hier allemaal superassertief uit, want dat leer je door schade en schande wel in dit traject. Mik, balen van dat toilet beneden. Ik hoop dat je niet te veel pijn hebt en het snel kwijt bent. Arme jij, wat een ellende is het hè. Suus
@Julia, o dat had ik gemist ja. Wij hebben 1 zoontje van 6 jr, natuurlijke wijze zwanger geworden e.d. Eind 2006/2007 ben ik geopereerd aan een voorstadium van baarmoederhalskanker. Vanaf het moment dat ik schoon was, proberen we zwanger te worden maar dat lukt helaas niet. We hebben IUI gehad en daarna door voor IVF. Dit was de eerste ronde IVF. We waren zo blij en mijn zoontje zo trots dat hij eindelijk grote broer zou worden. Een missed abortion is wel het meest gruwelijke wat je kan mee maken. Vooral omdat je lichaam gewoon door gaat met zwanger zijn. Hoop dat ik morgen niet meer misselijk ben en mijn borsten stoppen met prikkelen en zo. @Suus, wat je zegt. In het begin (met die baarmoeder h k) liet ik me ook afschepen nou dat heb ik inmiddels wel geleerd. No way. En ik moet zeggen bij ons in het zkh als je in het vruchtbaarheidstraject zit zeg maar, gaat het ook goed. Liefs, ik ga proberen te slapen. Tot morgen meiden.
Inderdaad een heftig verhaal. Jeetje wat sommige mensen moeten doorstaan en steeds weer de kracht vinden om door te gaan. Respect, wederom. Wat sneu ook voor jullie zoontje. Ik heb 2 zoontjes, beide met wat hulp van hormonen slikken verwekt, de oudste is bijna 4 en heeft het regelmatig over een babytje. Toen ik erachter kwam dat ik zwanger was heb ik het expres niet verteld omdat het nog te lang zou duren voordat die baby er uiteindelijk zou zijn. Achteraf blij mee, anders had ik hem nu moeten teleurstellen. Dat van je lijf, ik herken je volkomen. Hier ook echt een darmen buik, opgezet enzo. En al weken pijnlijke borsten. Niet fijn. Maar ja....
Liesben, naar Italië, heerlijk zeg! Machtelt, o jee, wat rot dat het lichamelijk weer minder met je gaat Ik ga heel hard hopen en duimen dat het allemaal meevalt, wat hier zit je natuurlijk al helemaal niet op te wachten Knuffel! Julia, ik heb morgen om 9.00 uur een echo bij mijn vk. Ik mocht kiezen of ik naar het ziekenhuis of de vk wilde, en ik vind het toch fijner om bij haar te gaan. En zij heeft ruim 30 jaar ervaring met echoscopie (het is niet meer de jongste ), dus dat vertrouw ik wel. En ze is wel zo behulpzaam dat ze me meteen 's ochtends heeft ingepland. En HCG zou idd moeten verdubbelen per dag, dus een verdubbeling in 2 weken tijd lijkt me idd echt niet goed. Balen hoor dat je toch echt tot na het weekend moet wachten, lijkt me heel rot Ik zou niet weten wat een 'uitgebreide' echo is, het lijkt me dat ze gisteren er wel alles aan hebben gedaan om te kunnen zien hoe het nu precies zit. En wonderen gebeuren natuurlijk wel, maar het is wel goed om ervan uit te gaan dat het niet goed is, anders is het volgende week toch weer opnieuw een domper. En als je het aandurft, dan zou ik toch echt proberen om morgen nog een keer te bellen. Ik zou het ook rot vinden, maar er moet toch iets gebeuren voor je vakantie! En je hebt grote kans dat je een andere assistente aan de telefoon, dus dan probeer je het gewoon opnieuw. Ik lees nu dat je idd gaat bellen, goed zo!! HCG prikken is een kleine moeite voor ze, en aan de hand daarvan zullen zij toch ook wel hun conclusies kunnen trekken? Mik, fijn dat het echt op gang lijkt te komen! En ook fijn dat het nog goed te doen is! Ik heb wel wat paracetamolletjes geslikt hoor, waarom zou je meer pijn lijden dan nodig is. En hopen dat het net zo gaat als bij mij mag pas als morgen op mijn echo blijkt dat alles echt weg is Doe rustig aan, en ik hoop dat je een beetje kunt slapen vannacht! Suus, dank zij jou ben ik voor de cytotec gegaan in plaats van meteen een curettage, je hebt me echt aan het denken gezet. Daar ben ik heel blij om, dus dank je wel All, ik voel me nu alleen nog alsof ik ongesteld ben, maar heb eigenlijk weinig bloedverlies meer. Maar volgens mij hoort dat ook zo. Ik zal wel blij zijn als het morgen 9.00 uur is, zodat ik meer weer, maar op zich heb ik er best wel een goed gevoel over
Mosa, ik hoop heel erg dat het goed gaat morgen. Als bloedverlies afneemt, is dat wel een voorzichtig goed teken. En je gevoel zegt vaak ook wel iets. Suus
Tijdens het typen allemaal berichtjes gemist, dus even verder reageren... Mik, wat een nachtmerrie heb jij achter de rug, en zit je helaas nu weer in Wat zul jij gelukkig geweest zijn toen je weer zwanger was, en dan ineens weer een zwart gat Dikke knuffel!!! Julia, begrijp ik het goed dat je deze keer spontaan zwanger bent geraakt, of ook met behulp van hormonen?
Dank je! En fijn dat de afname van bloedverlies een goed teken is! Zou zo super zijn als het met één keer cytotec allemaal weg zou zijn. Op het moment zouden ze me niet blijer kunnen maken dan met een goede echo. Maar nog maar 12 uur, dan weet ik het
Ik hoop het heeeel erg voor je. En wat maf he, dat je op een lege baarmoeder gaat zitten hopen. Het is echt zo'n achtbaan!
@Mik, wat goed dat je er een goed gevoel over hebt en dat de bloeding al wat minder wordt. Oh ik hoop zo dat ze morgen goed nieuws voor je heeft! Nee, ook deze keer met hormonen zwanger geraakt. Ik heb geen eisprong zonder medicatie, dus dat schiet niet echt op. Dit was de 6 de ronde met hormonen. Maar om eerlijk te wezen, ik heb eigenlijk sinds ik weet dat ik geen eisprong heb nooit veilig gevreeen. Een tweede of een derde zou meer dan welkom zijn, ook als ze dicht bij elkaar zitten qua leeftijd en zonder hormonen verwekt zouden zijn. Helaas is dat niet gebeurt en slik ik dus toch weer maandelijks die pilletjes. Maar... ik voel me nog een geluksvogel dat het alleen maar die clomid is die ik hoef te slikken, dat traject is best goed te doen.
Nou, idioot inderdaad! Ik hoop elke keer als ik naar de wc ga dat ik rood spot! Echt, dat heb ik in geen jaren gehoopt!