Hoe bedoel je anoniem? Dat de buren het niet zien? Ik zet het wel gewoon 's ochtends bij de deur (valt niet zo op, want we hebben een carport), verder niemand die er iets van kan merken.
@Violet: Hele fijne vakantie! @FB1984: Mooie echo! Je bent vast al een trotse mama-in-spe En je buikje groeit ook al aardig! Aan mijn buik is nauwelijks iets te zien (lijkt soms of ik iets teveel gegeten heb, dat is alles) dus mn navel is ook nog gewoon zoals anders.
hi meiden, Kaat en dagdromer zie dat jullie paardrijden, leuk. Heb het vroeger ook gedaan ook vanaf mijn 6de heb ook een eigen pony gehad een New Forest. Zo af en toe begint het wel weer te kriebelen, maar als ik dan weer aan de wintermaanden denk met de kou, regen etc dan verdwijnen me kriebels toch wel weer. MvJ ik heb mijn eigen fotostudio. En werk ook nog 16 uur op een reisbureau. Nikske Cyprus is ook een heel mooi land, ik vond Paphos heel erg leuk. Succes en ik hoop dat je wat kan vinden. Mimi fijn dat de VK je enigszins gerust heeft kunnen stellen. Buddy geniet van je vakantie en veel succes/plezier vrijdag met je echo. En idd even laten weten hoor. Violet gefeliciteerd met je goede echo. Rachel welkom Koeky beterschap Nikske nou meid jij bent al goed aan het sparen zeg voor je babyuitset. Hier hebben wij heel veel nog natuurlijk van ons zoontje. Musty heb bij mijn vorige zwangerschap aan Yoga gedaan en wil dit nu weer gaan doen. Ik wil zo rond de 25 weken daarmee beginnen. Minime wat leuk een familiewieg waar je opa zelfs nog in heeft gelegen. FB mooie echo meid en ook al een mooie bolletje.
Ja, dat bedoelde ik. Ik woon namelijk in een flat, dus dan gaat het ietsjes moeilijker, dan zou ik die flessen zelf weg moeten brengen. Voor jou is het wel makkelijk de chauffeur haalt ze zo op bij de deur van jou!
Alle beetjes helpen ook he, dus als je een keertje geen zin hebt, sla je even over. Ik moet bijna altijd ook 's nachts er wel een keer uit om te plassen, en dan heb ik geen zin om mn bril op te doen, licht aan te doen, en in die opvangbeker te plassen, dus dan sla ik even over hoor
Dat is inderdaad wel makkelijk. Anders was het wat lastiger geworden met wegbrengen, want is dat ook niet tijdens kantooruren ofzo? Ik geloof dat dat het probleem was bij Pino, omdat zij fulltime werkt, dat ze het dan niet weg kon brengen.
Ik zou het niet weten, ik hoop van niet, ben wel elke dinsdag vrij, dus dan zou ik het wel kunnen wegbrengen, ik ga het aan haar vragen morgen en als het echt niet gaat lukken, dan houd het op.
Ja buikie gaat echt snel hoor.... Wel leuk!! Probeer t nog te verbergen met iets wijdere kleding, of anders een drukke stof, dan valt t niet zo op. Sochtends gaat t ook nog wel. Maar smiddags word t steeds 'boller' Vind t wel ergggg leuk hoor
@FB, Mooie echo zeg! ooo en ik moet nog 5 dagen wachten . Je buik groeit ook al lekker, knap dat je het nog kunt verbergen zo! Bij mij zie je niks (als je het niet weet). Heb ik toch nog een voordeel gevonden van wat zwaarder (van gewicht) zijn .
Mooie echo zeg en wat groeit je buikje hard Bij mij idd ook s`ochtends niet veel te zien en in de avond wel een bolletje.. Ben altijd heel plat geweest dus ja zo`n bolletje zie je dan gelijk he haha
Ik weet nu zeker dat ik zwanger ben. Ik heb gister in de avond en de nacht flink moeten spugen. Komt ook nog bij dat ik allergisch reageer op antibiotica voor een blaasontsteking. Pff wat was ik ziek. Gisteravond nog HAP gebeld en kreeg van hun medicatie voor mijn allergische reacties. Ik heb een aantal pagina's terug gelezen en zag toch al mooie buikjes en echo's voorbij komen. Voor mij gaat het denk ik weer lang duren voor je ziet dat ik zwanger ben. Ben nl. stevig gebouwd. Bij mijn dochter zag de buitenwereld het pas bij 28 weken toen begon ik ineens te groeien.
FB, mooie echo en een mooi buikje!! Rachel85, Wat vervelend meid! De rest, pfff ik kan jullie echt niet bijbenen hoor
Hier even wat minder nieuws helaas. Ik heb gisteren een echo gehad en daar was een dooierzakje te zien van 5,2 weken. Volgens mijn berekeningen moet ik echt verder zijn. De laatste keer dat we hebben gesext was 22 juli. Ik heb maandag 9 augustus getest en toen was die positief. Die vrijdag daarvoor dus 6 juli was die nog negatief. Ik heb een paar dagen geleden die test gedaan met hoe lang je ongeveer zwanger bent en daar kwam 3+ uit. Ik weet dus eigenlijk zeker dat het niet goed is. Ik moet volgende week terug voor een echo. Ik voel me zo kut. Het is mijn tweede miskraam helaas. Ik denk dat ik het maar bij twee gezonde kindjes ga houden. Ik heb hier geen zin meer in. Ik ben gelukkig met mijn twee gezonde kindjes!
Sam28, Ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen, want onzettend k.. zeg!!!!! Heel veel sterkte meid! Dikke knuf!!
Sam28, wat een vervelend nieuws zeg! Ik weet helaas hoe het voelt. Heel veel sterkte! Veel liefs Anouk
Hee meid, Ik wil je niet in rede vallen maar je zegt dat jullie 22 juli de laatste keer jullie sex hebben gehad maar volgens mijn berekening klopt het dat wel dat je 5 wkn ben.. Want je krijgt altijd 2 wkn cadeau. Misschien is je HCG hormoon erg hoog en geef daarom de clearblue 3+ aan.. Was bij n vriendin van namelijk ook.. Misschien geeft het iets hoop! Hoop voor je dat je volgende week meer nieuws heb! Sterkte