Okay nou weer wat geleerd van jullie... Heb ook zo lopen klunzen met die spenen van die Difrax flessen. Had dus Medium willen kopen, kom ik thuis heb ik helemaal de verkeerde brede spenen gehaald ipv de smalle..Zucht, paas me het babyhandboek aub
Moet zo van op een raam van dat plaktape plakken...Monnikken werk...Iemand nog tips voor ik begin en agressief eindig?
nee hier helaas geen tips...ik laat dat soort dingen altijd aan mijn man over Slaapzak: hier ook alleen voor de nacht.
Pak een raamwisser, dan krijg je er geen luchtbellen onder en houd een tanleymes bij de hand, kan je de randjes mooi straks wegsnijden langs het raamlatje.
tip van mijn man: maak een sopje met dreft en smeer dat eronder.dan gaat het plakken makkelijker en kun je beter corrigeren. Het grootste gedeelte duw je er weer uit, en de rest droogt vanzelf.
Check, check, dubbel check heb het allemaal bij de hand ga ff wat drinken en dan aan de actie...Mocht ik de laptop in mn agressie straks vernield hebben horen jullie voorlopig niks...Zo niet tot laterz
zo ben 2 uur bezig geweest om de zolder (waar thijmen slaapt en waar de was ligt) en de eerste verdieping op orde te krijgen, te stofzuigen. kaspers kledingkast weer uitgeruimd (mt 62 eruit...) en beneden de trapkast (met alle voorraad) op te ruimen. ga ik even zitten met kasper, die zich al die tijd uitstekend zelf vermaakt heeft zie ik opeens ZN EERSTE TANDJE!! en had ik al verteld dat ie vanochtend opeens van buik naar rug rolde? hij kan dus nu allebei de kanten op, handig! morgen de benedenverdieping stofzuigen, de badkamer en de toiletten en dan is het weer schoon voor het weekend.... zoo moest het even kwijt!
Jij bent goed bezig geweest! Ik ben niet verder gekomen als het hele huis te stofzuigen, de woonkamer en keuken te dweilen en de was weg te strijken. Had me nog wel een helebooel voorgenomen om te doen, maar mijn ogen vielen dicht toen ik op de bank lag. Werd wakker van een schaterende Justin die met mijn man aan het spelen was.
Ann: hahahaha! Succes wijffie! Surf: zo jij bent goed bezig geweest! Z'n eerste tandje is een feit, wat leuk! Staat volgens mij kei schattig en eigenwijs.
Surf, jij bent goed bezig! En zn 1e tand!!! WOW Ik moet alleen nog stofzuigen, maar Gerodi ligt beneden te slapen Oja en boodschappen doen.........bah
Zo wat is er weer een hoop gekletst hier! Slaapzak uiteraard aan alleen in bed hier. Ik doe hem aan op t aankleedkussen en uit in bed. Oeh Mermaid niet zo aardig van je man! Maar denk aan je hart meis! Ann is toch niet zo moeilijk... went ze vanzelf aan hoor! Kleine moeite vind ikzelf. Yasemin is het er ook niet altijd mee eens maar laat dat arme kind echt niet de hele dag in een slaapzak. Ik ben niet zo van de 'makkelijke' dingen ipv de 'fijne' dingen.. Ik heb tijd zat.. 's Nachts verschonen doen jullie dat/ Moet ik hier echt niet doen hoor, dan zit ik 2 uur met een wakker kind. LadyZorra, zo deed ik het eergisteravond ook, toen ze net poepte toen ik de slaapzak net dicht had. Maar toen plaste mevrouw over de slaapzak heen..... volgende keer doe ik hem dus helemaal uit...haha. (nu was dit de eerste x dat ik haar moest verschonen toen haar slaapzak aan was) Surf jeeeej zijn eerste tandje! Wat leuk! Mijn meis heeft zich verandert in een gillende keukenmeid vandaag.... wát een geluid! Krijg er bijna oorpijn van.
Nee, is geen wiskunde alleen ff handigheid krijgen. Ging me niet zozeer om het "makkelijke" meer om te weten wat gangbaar is. Ik had geen idee of zo ding dus overdag ook in de box aan moest. We zijn helaas niet allemaal geboren moeders zullen we maar zeggen sommige leren gaandeweg. Maar goed te lezen dat je niet het makkelijke voor het fijne stelt iets om trots op te zijn