twijfelde nog over de oorbellenen ben op het laatste moment nog geswitched waar ik heel blij mee ben. (je ziet ze hier niet, maar vond het een leuke foto met verhaal)
dit was voor ons de meest praktische oplossing. we wouden niet mensen met vervoer opzadelen. en anders was de ouderwetse mini voor ons de auto geweest, maar denk dat dat niet echt makkelijk is met een jurk. dus we hadden al gauw besloten om voor iets groters te gaan en hebben zelfs aan een londonse dubbeldekker gedacht, maar dat liet onze groepsgrote niet toe en toen kwamen we deze scodia vabis (ofzoiets) tegen de gasten vonden het ook zeer geslaagd
nu maar hopen dat ik weer gauw normaal ben heb sinds afgekopen weekend zo'n leeg gevoel. alles is klaar en afgelopen. ben nu een gigantische emotionele muts. heb maandag gewerkt en ben verkouden thuis gekomen. wat alleen maar erger geworden is en daarbij gister ook nog eens koorts had. had vanmorgen mijn ma aan de telefoon om te vragen of ze morgen ff hier kon oppassen zodat ik boodschappen kan doen voor mijn 30ste verjaardag zaterdag (door de bruiloft en school enzo nog geen tijd gehad en alleen met fiets en 3 kids red ik het niet). zegt ze werkse nog ff en ik barst gewoon in tranen uit. oooooooo zegt ze komt alle spanning er nu uit? tsja misschien is dat het ik weet het niet. MAAR al met al hoop ik nu weer meer tijd voor hier te hebben, want ik mis dat gekwebbel wel hoor tot gauw
lovelykids wat zijn jullie mooooooooooi!!! echt geweldige foto's en jij ziet er ook echt super uit!! ben je veel afgevallen?
lijkt me leuk als je weer intensiever komt mee kletsen, maar vind het nu ook leuk om zo heel af en toe wat van je te lezen! ik weet niet hoe dat zit na een trouwerij, geen ervaring mee, maar hoop wel dat je je snel weer beter voelt! je had nog gevraagd waar we heen waren geweest op vakantie, zijn naar bulgarije geweest
ik ga dr ook weer vandoor wou nog even boodschappen doen, Jos gaat vanavond even met een vriend wat drinken en die gaat ook met een uurtje weg, zal dus maar eens opschieten..