kopieren en plakken in je handtekening Wacht ik ga het even proberen om te zien of het werkt... EDIT- nope te groot... grrr mag ik een ander voor je zoeken?
Dit is een BB code Edit- Kijk eens op deze website. Even pregnancy selecteren. Here you can create tickers for forums (metrics, sliders). Categories: pregnancy, children, lose weight, wedding, love, holidays and others
Aanpassen dan! En dit was de website die ik nooit kan vinden als ik hem nodig heb. Zo kan ik hem straks weer makkelijk vinden als jij deze ticker gebruikt
Lynn, even opslaan onder je favoriten in mapje baby haha. Miki, als je hier op ZP rondsnuffelt en je zie ziet een leuke banner dan kun je daar altijd op klikken, dan ga je vanzelf naar de betreffende website om er eentje te maken.
Miki, wat lees ik nu!!! Fantastisch! Gefeliciteerd! Jeetje, was ik gister eerste om te vragen of je al getest had en nu laatste om je te feliciteren ... Pooh, blij dat je je weer wat beter voelt! En strakkies heeeerlijk op vakantie! (ben wel een beetje jaloers hoor ). Heppie, ik probeer ook zo'n wereldverbeteraar te zijn maar lukt nog niet altijd. Het vlees dat we eten is biologisch (we eten niet zo veel vlees) en voor de rest probeer ik ook zo veel mogelijk bio te kopen maar dat is hier wel echt zoeken hoor. Vooral de C1000 is hier echt verschrikkelijk slecht op dat gebied... (en die zit nog wel het dichts bij ). Voor de rest doe ik mijn best om overal rekenig mee te houden.... Wanna, dat 'ik wil ook zo graag' herken ik ook maar al te goed hoor! Ik begin er ook al weer af en toe mee. Meestal gaat het goed maar zo af en toe.... Kop op meid, wij gaan ook meedoen aan de roze golf .
MamvanThom: kan me voorstellen dat het voor jou nu ook zwaarder wordt, ronde 13 alweer en (al is het maar voor even) een positieve test hebben gehad maakt het verlangen aleen maar groter. Lynn: denk niet dat deze ticker je bedoeling was, of wel? Mieke; haha, wat lief dat jij precies weet hoe mijn cyclus in elkaar steekt Meestal inderdaad ei rond dag 16-17, maar ik denk dat het dit keer ietsje eerder komt. Ovutest gisteravond al stuk donkerder, maar nog niet helemaal positief. Klussen gelukkig gelukt! Maar het is nog maar de vraag of dat morgen nog een keer lukt, want we gaan het hele weekend naar familie toe. Moeten ons 's ochtends nogal haasten en dat zijn niet de ideale omstandigheden hier Vanavond gaat mijn man uit met vrienden, wie weet lukt het me vannacht nog Wat een regen vannacht zeg! Bij jullie ook zoveel water gevallen? ik kon nauwelijks in slaap komen omdat de wc bij ons aan het borrelen was Riool kon het kennelijk niet aan en ik lag continu maar te denken; als het maar niet overstroomt in ons toilet!
Miki, hij staat je goed, die banner. Wanna, moet toch wel lukken vanavond, mannen met een borrel op zijn er meestal wel voor te porren (tenminste, mijn vent wel). Zo te lezen gaat het deze ronde heel goed, hoop echt dat het raak mag zijn! Regen.....het heeft hier gisteren aan 1 stuk door geregend. Hier kon het riool het ook niet aan, de straten stonden helemaal blank. Ik heb 1x een overstroming gehad via het toilet, dat wil je echt niet meemaken. Heppie, is wel lastiger om je babyspullen bij elkaar te sprokkelen, of niet? Vind het wel heel goed van je dat je er zo bewust mee bezig bent, maar volgens mij is dat voor jou al een tweede natuur geworden? Ik moet eerlijk zeggen dat ik er geen geduld voor heb om alles zo biologisch mogelijk te kopen. Ik doe mijn boodschappen bij AH, en koop daar wel biologische vlees/kip, dat vind ik wel belangrijk. Maar andere produchten gooi ik zonder na te denken in mijn karretje. Ik hoop dat het weer vandaag wat beter is, ik werd gister een beetje gek van het binnen zitten. Het was gister de 1e dag dat ik dacht "kon ik maar naar mijn werk". Dat binnen hangen vind ik echt vreselijk, de muren komen op me af. Ik ben ook echt blij dat mijn verlof in de zomermaanden valt, in de winter zou ik waarschijnlijk helemaal kriegel worden.
Goeiemorgen allemaal, Het is hier ook vreselijk weer, het regent vanaf gisteren al non stop... BLEH!!! Ik heb mijn man vanochtend maar naar zijn werk gebracht, dan heb ik in elk geval de auto nog als ik ergens naar toe wil.... Wanna, mooi dat het gelukt is! En idd, vannacht een beetje 'misbruik' maken van jouw man met een borrel op mag best . Ik hoop zo dat het weer een beetje opknapt, morgen slaapt Thom bij mijn ouders en hebben we heerlijk de handen vrij. We hebben eerst een verjaardag en daarna wilden we nog de stad in. Er is een festival en het is zaterdag Gronings ontzet, supergezellig maar dan moet het wel een beetje mooi weer zijn, gezien het allemaal buiten plaatsvind...
REGEN! Ik geloof dat wij er nog goed vanaf zijn gekomen. Wel flink geregend maar niet overdreven slecht. LYN Leuk die amerikaanse site's, heb je nog meer leuke tips? Ik ben eigenlijk op zoek naar een site met leuke amerikaanse inrichting/decoratie spullen. Zoiets als potterybarn of zo. Heb jij een leuke? Hier nog eentje "IK WIL NU EINDELIJK OOK WEER" vanmorgen een echo gehad voor de 10dgn. Er zit nu 1 ei dat aan het groeien is en misschien een tweede, maar die was nog niet overtuigend. Dus volgende week is het weer D-DAY Ik wil nu ook weer heel graag hoor, in het ZH zag ik mensen met pasgeboren babytjes lopen SMETL SMELT SMELT POOH! Wat een lekker vooruitzicht, veel plezier alvast. WANNA! Waar ga jij heen met vakantie? Of blijven jullie hier?
Wanna, haha tja we kijken hier al zo lang met elkaar mee dat je het onderhand wel een beetje van elkaar weet toch? Tenminste die interesse is er bij dan wel. Fijn dat het gelukt is, nu vannacht nog. Hopelijk heeft hij dan niet al te veel gedronken, dan valt hij natuurlijk als een beer in een diepe slaap. Misschien dan morgenochtend of zo? Hopelijk vandaag een positief testje dan en anders morgen. Dan hebben jullie goed je best gedaan. Regen, hier ook veel regen gevallen hoor, zowel gister als vanmorgen. Vanmiddag zou het hier opklaren.
Soof; wij gaan naar Mallorca! Superveel zin om er even lekker tussenuit te zijn. Al ben ik niet echt een strand type, maar we huren wel een auti en gaan lekker rondcrossen. En moet eerlijk zeggen dat aan het zwambad met een boekje me nu heeeeerlijk lijkt! MamvanThom: mmm, volgens mij zijn de weersverwachtingen voor dit weekend niet te best. MB: ook wel een goed teken dat je geleidelijk wel genoeg hebt van thuis zitten. dan is het straks ook makkelijker om weer aan de slag te gaan. Gelukkig had ik ook verlof in het voorjaar en veel mooi weer, kon ik in ieder geval lekker gaan wandelen. Hier is het met drank op meestal niet zo'n succes wat betreft klussen. maar hij is toch met de auto (dus helemaal nuchter), dus dat is op zich niet zo'n probleem. Maar als hij moe is, dan kan ik het wel vergeten. Heel stom misschien, maar morgen is er weer babyzwemmen en dan denk ik: wat nou als mijn ei morgen springt en ik met dat chloor de laatste zwemmers om zeep help?? Is dat stom gedacht? Zit er echt over te denken dat als ik mijn man dan niet zover kan krijgen om te sexen, te kijken of ik hem wel zover kan krijgen dat hij deze keer gaat zwemmen, hahaha. Of is dit nou te spastisch? (Ovutestje was trouwens net inderdaad positief )
WANNA! Oh wat leuk Mallorca, ik weet niet waar jullie verblijven maar ga met je autootje zeker eens naar Cala d'Or dat is echt een leuke badplaats. Allemaal witte laagbouwhuisjes en kleine straatjes en leuke winkeltjes. Als je in de buurt van Alcudia bent daar is een nieuw gebouwd, oud centrum met winkeltjes en restaurantjes. Heel erg leuk. Van buiten heb je zoiets van wat een ommuurd commercieel gedoe, maar het is echt heel leuk. Soller is een mooie plaats. Kortom het is erg leuk op Mallorca In Palma stad is tapasrestaurant Sa Boveda erg leuk en lekker!
Soof:Wat fijn dat je tips geeft!! Errug welkom!! wij gaan naar Playa de Muro, dus inderdaad in de buurt van Alcudia.