Gimena He meid, wat naar. Wel duidelijk in ieder geval. Ik denk echt dat jij wel weer snel zwanger bent hoor. Zal hier hard voor je duimen. Helaas voetbal vanavond dus kan weer helemaal niks leuks kijken... Lotte Idd in de morgen een Bambix papje erin (bv die met appelsmaak) Volgens mij zetten die behoorlijk aan. Ik vind het altijd zo fijn als babies wat reserve hebben voor als ze eens ziek worden ofzo. Maar verder ziet je mannetje er prima uit hoor!
Gezellige avond gehad, lekker BBQ aan gehad, nu alle familie weer naar de camping en ik duik mn bed in. Oja Twan heeft ook genoten van alle aandacht en bewegingen van zijn 2-jarige neefje, had een hoogrode kleur en lag al om 19.00 uur in bed! Hihi! Tot morgen, trusten!
Jutte Trusten! Collo poeh, blij dat ik een man heb die een hekel heeft aan voetbal Ik duik ook zo mn bedje in.. de rest op bed afkijken Lenn ondertussen al een paar keer overstuur wakker geweest in een half uurtje tijd.. zal wel weer drama zijn vannacht.. Tot morgen!
baal er ook van eerlijk gezegt maja nieuwe ronde nieuw kansen. ben 6e zintuig verder kijken (Met een wijntje ) en me bedje in! trusten allemaal!! *SMAK*
@gimena: ah, jammer joh! Maar ik denk inderdaad ook wel dat het weer snel raak zal zijn bij jullie! Succes in ronde 2 dus! Hopen dat de ongie snel voorbij is, dan kunnen jullie weer klussen.... @hier: snel slapen, ben moeoeoeoeo!!! Trusten!!! @Doortje: als je dit leest, sterkte de komende dagen met het afscheid.... (moest ineens aan je denken...)
Goedemorgen!!! Zow hier weer eens een heerlijk dagje vrij, lekker tutten met mn moppie @gimena: ohw da's jammer meid. Nu even een paar daagjes genieten van je wijntje en dan weer volop aan de klus ik duim voor je dat ronde 2 raak is! @juttel: klinkt als een heerlijk dagje! Beetje bijgekomen nu? Echt geweldig om die ukkie te zien reageren op andere kids he. Emma had dat afgelopen zondag met dr neefje, helemaal leuk! @roeltje: beetje kunnen slapen vannacht?? @collo: veel plezier met de pretecho vandaag!!!!!! En snel komen melden he!!! @zesde zintuig: heb ik opgenomen dus kan straks nog kijken gisteravond waren mn man en ik eindelijk weer eens een avondje samen thuis en mn man houd niet van dat soort programma's dus maar ff opgenomen. @sportief: gister een uur wezen skaten met mn schoonzusje. Flink tempo en aardig wat kilometers gemaakt, net voorzichtig mn bedje uit maar geen spierpijn!!!
Collo whaa pretecho vandaag!! Heeeel veel plezier!! PSje was leuke aflevering hoor.. veel plezier met kijken Wat een ruknacht weer vanaf 2.15 alleen maar wakker geweest, kwartiertje slapen, weer wakker.. Om 4.15 uur heb ik hem bij me in bed gelegd, kon niet meer rechtop blijven staan.. Om 5 uur gaan slapen en pas om kw voor 8 wakker.. maarja, veel geslapen heeft ie niet Nu even ontbijten en dan lekker douchen.. Lenn is behoorlijk vrolijk dus hopen dat dag elk geval zo blijft..
Gimena Ja dat kan.. Timo van Xenas heeft ze ook al gehad.. Paar weken later Jesse pas.. waarschijnlijk opgepakt op het KDV..
Doortje: heel veel sterkte! Collo: pretecho vandaag lees ik!! Vele plezier! Psje: goed bezig geweest gisteravond!!! Roeltje: wat een drama meis! Hopelijk blijft hij vandaag lekker vrolijk. Ga je vanmiddag nog even liggen? 6e zintuig: was weer een mooie aflevering! Zal toch wat zijn he dat de politie dmv het 6e zintuig een zaak zou kunnen oplossen! Lieke was er vannacht om half 5 en vervolgens om 5:50 :S Kom je uit bed is het alweer van dat rotweer! Vandaag dus niet veel in de planning.
@Collo: oehhh veel plezier en succes met de pretecho!!! Spannend!!!!!!!!!!!! @Roeltje en Lexy: pffff ik ken het, leef met jullie mee... zijn geen tijden @Hier: Dani werd om 4 uur 's nachts wakker, toen om 6 uur met een dunne poepbroek en toen om half 8...weer met een spuitluier Zouden dan nu echt die tandjes komen???? Hij is vandaag ook alweer 9 maanden!!! Snel he..... Grote vent
Dretjuh: 9 maanden alweer zeg, gaat snel he Gimena: dikke knuffel meid! Zesde zintuig; kijk ik wel, ben ook vorige maand voor een prive reading bij Peter vd Hurk geweest
Dretjuh 9 maanden alweer.. gefeliciteerd mm, klinkt wel als tandjes nog even geduld dus.. Lexy haha, rottijden he.. idd vies rot weer.. moet nog groenten halen voor vanavond, hoop dat het nog een keer droog word.. heb altijd nog een potje achter de hand Lekker gedouched.. Lenn aangekleed.. vloer even geswifferd kan ie lekker op de grond spelen straks.. Vandaag maar wat in huis doen, dan hoef ik niks meer te doen als mn man dit weekend weer thuis is..
Oja, hoe maak je courgette? wil dat vanavond wel proberen, ben op zoek naar variatie haha.. heb op internet gevonden, om ze in plakjes te snijden en dan zo'n 20 minuten koken.. mixen met een aardappel en klaar.. Dat kan ook opnieuw opgewarmt worden toch? want dan maak ik het vanmiddag vast als ie slaapt.. als het niet lukt kan ik nog wat anders verzinnen En moet hij dan geschild worden?
dretjuh: gefeliciteerd, dani alweer 9 maanden!! Spuitluiers... inderdaad misschien de tandjes! Roeltje: tja zijn inderdaad geen tijden meer nee. Jij al gedouched en vloer geswifferd. Hier nog steeds niks gedaan. Zit een beetje tv te kijken, boodschappenlijstje maken, en laptoppen. Geen idee hoe je courgette maakt, hou er niet van
Lexy nee ik hou er ook niet van, maar maak voor mezelf wel wat anders.. dat is geen probleem haha is ook wel het enige wat ik heb gedaan hoor.. komt weinig vanaf, maar moet wel even gebeuren vandaag.. heb lieve foto gemaakt net kom ik zo even spammen..
@roeltje: ik zou de courgette gewoon inderdaad koken, maar geen 20 minuten volgens mij... ik doe het altijd wat korter, zodat er iets meer van over blijft... Wat Maud ook erg lekker vindt is de combi courgette en tomaat! lekker fris! @collo: veel plezier vanmiddag!!!! ik ben ZOOOOOOOOO benieuwd!!!! @hier: maud is ziek... Ze had gisteren avond 38,6 en vanmorgen 39,2... Ze is net een kacheltje... Maar ze geeft geen duidelijke pijn aan ofzo... het is dus een raadsel waar ze last van heeft... oren/keel/neus of tanden... Nu zit ik in dubio of ik haar een pcm zal geven... Wat zouden jullie doen, vanaf welke temp???