sorry DD maar moest effe lachen met je laatste zin dat je niet op jezelf leek.... en als je boobs in de weg zitten enzow, denk ik echt wel dat er wat inzit zenne!!
Ik denk dat dit allemaal komt, omdat je gewoon nog zwanger bent ! 8) * want hoever zou je nu dan zijn ? *
Ik denk dat ik nu dan ongeveer 5w en 5 dagen zou zijn. Maar ik kan er ook compleet langs zitten hoor. Het is alleen gek dat ik dit pas eigenlijk sinds een paar dagen heb en dan die hele vervelende misselijkheid erbij...Ik vraag het me af Liefs, DD
neeltje@ dat is dierenmishandeling. een hond hoort als hij buiten (balkon vind ik buiten) op z'n minst een hok te hebben en een bak met water. als ze dat niet hebben zou ik de dierenbescherming bellen en dan gaan ze er langs en word ze eerst verzocht de hond binnen te laten.
DUIMERDEDUIM voor Pluis!!!! Hier rustig aan vandaag, veel hoofdpijn en duizelig en de bekende buikpijn die ik voor de operatie had.... Volgende week bij prikles ga ik vragen of ze ook een echo kunnen maken om te kijken of de cysten niet weer aan het aangroeien zijn. het is echt dezelfde zeurende pijn die ik ook had voordat ze verwijderd zijn. Hopelijk doet de deca-depot (overgangshormoon) wel goed zijn werk.... Ik vind het allemaal best eng worden nu de IVF zo dichtbij komt hoor. Het risico is allemaal zo groot, risico dat de endometriose hard gaat woekeren en risico op overstimulatie (ziekenhuis opname) en ontstekings risico na de punctie is met endo ook zo groot....Brrrrrrr.
@Vlinder3; Het zal toch niet dat de cyste groeit/groter geworden is!? Begrijpelijk dat je het nu allemaal eng en spannend vind.. Het is ook niet niks meid! Maar het is voor een goed doel.. Een heeel groot goed doel!! Er zitten een hoop risico's aan, lees ik zo van je.. Maar je gyn denkt dat je die risico's aan kan, anders had hij je niet door laten gaan! Je bent sterk meid, vergeet dat niet!! *knuf*
@hier;om 16.00uur mag ik even langs de VK.. Ik werd vanmorgen weeer zo onzeker wakker dat ik toch maar gebelt heb. Ze begreep het helemaal en heeft me er tussen gepropt.. Ik ben zo benieuwd pluis, maar je gaat ons vast goed nieuws vertellen!!
@Vlinder: Ik hoop echt dat er niks aan de hand is en dat je straks zonder allemaal tegenslagen een geslaagde IVF hebt. En zoals Neel al zei je bent een hele sterke vrouw! @Neel: Laat je straks even weten hoe het bij de VK is gegaan? Wel fijn dat je terecht kan zo snel. Liefs, DD
Hoi meiden, Ik kom weer even melden dat ik nog enigszins leef! Na een nachtje met errug weinig slaap en weer een lange autorit. Ik heb het ondanks de regen (+ een lekkende tent en heel veel modderzooi) ontzettend naar mijn zin gehad! Toen ik het eenmaal aan 3 mensen verteld had wist binnen een uur het hele kampterrein er vanaf, superleuk! Zelfs eerstejaars (die ik helemaal niet ken) kwamen me een handje geven. Ze hebben me 's avonds helemaal in het zonnetje gezet met een geimproviseerde sluier en een boeket (van keukenrol en touw ). Ook hadden ze een lied gemaakt, echt zo leuk!!! Echt heel jammer dat mn vriend er niet bij was, want dan wil je toch samen in het zonnetje gezet worden! Mijn schoonouders komen nu op bezoek (en ik ben zooooo brak...) dus wordt een zwaar avondje voor me, maar wel gezellig. Ik klets gauw weer mee! Dikke kus!
En ohja, het aanzoek is in het record-boek van de bar gezet Supergaaf! Sommigen hier hebben het misschien op Facebook gezien
vlinder3, ik ook duim heel hard dat er niks ernstig aan de de hand is en dat alles "normaal" kan verlopen....chapeau voor u, want ikzelf zou daar niet aan beginnen... MamaC, fijn te horen dat je het naar je zin hebt gehad, buiten de regen en modder, maar modder kan ook plezant zijn Ben benieuwd hoe het is gegaan met pluis, want ze moest toch om 14u gaan en is ondertussen 16u, dus zal ze wel moeten gedaan hebben nie? Ik hoop zoooooooooo dat ze geslaagd is, want auto=vrijheid
Hello! Nou eventjes bij de VK geweest; alles super! Hartje klonk perfect,hij bewoog goed en was flink gegroeid! Ik kon zelfs mn baarmoeder vasthouden, hoe bizar!! Het gevoel wat ik steeds heb, dat ik twijfel of het die kleine is, is nu bevestigd door de VK. Woehoeee Nu kan ik fijn mijn weekend in! Zal er van het weekend niet veel zijn.. Morgen komt mn moeder, 's avonds 4 uurtjes werken.. En zondag ga ik high tea-en met 3 andere zwangeren in het flat gebouw. Gezellig! En vanavond lekker lui op de bank onder een deken Nanny McPhee 2 kijken!
Ah wat fijn! Gelukkig dat alles goed is en idd een erg vreemd gevoel dat je je eigen baarmoeder kan vasthouden. Nu op naar maandag en dan kan je Driekes ook zien. Fijn weekend meis! Liefs, DD
Ow zou bijna MamaC vergeten...sowwy Fijn dat je ondanks de modder enzo toch een paar leuke dagen hebt gehad. Jammer dat aanstaande man er niet bij was, maar ik weet zeker dat dat helemaal goed gaat komen. Liefs, DD
Ja dat zou misschien ook wel kunnen, maar moet ik dan ip weer beginnen op de dag van NOD met tellen ? Want op dag 20 had ik positieve ovu-test, dus zou cyclus op 33 weer uitkomen.. zou ik dan nu bijna weer m'n eisprong hebben of.. ? Stomme gedoe !
Wat fijn dat alles goed is met de kleine ! & lijkt me inderdaad erg apart om je baarmoeder vast te kunnen houden Fijn weekend in ieder geval..
Roske : Maar zou ik dan eigenlijk wat m'n NOD zou zijn.. vanaf daar weer kunnen tellen & dan bijvoorbeeld rond dag 20 weer eisprong kunnen hebben ( dit had ik afgelopen cyclus ) als je een cyclus overslaat ?