fotomodel

Discussion in 'Baby en dreumes' started by happymama, Jun 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Iris

    Iris Fanatiek lid

    Apr 7, 2006
    2,371
    0
    0
    Receptioniste bij een modebedrijf
    Oostzaan
    daantje..als hij lacht, lachen zijn ogen mee (dat heet uitstraling) en dat is belangrijk voor een goede foto.


    Nina: hap-slik-weg...hmmm...lekker ventje!
     
  2. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Ahh weer leuke kindjes :)

    Vandaag een fotoshoot gehad maar ze wilde graag een slapend kindje haha tja dat ging niet :p
    Toen hebben ze haar eerst spelend op de grond gefotografeerd op haar buikje en lachen wat ze deed en een lol dat ze had!
    Maar toen moest ze ook in bed en ze wilde haar graag slapend hebben... Toen hebben we haar een uur in het bedje laten liggen maar ze ging niet slapen en daarna was ze het zat!
    Er was nog een kindje die ook op de foto moest (was een wat ouder kindje en die kon ook wat meer al zitten en echt spelen enz ) en ik ben toen even met de auto gaan rondrijden tot ze sliep in de hoop dat we haar daarna eruit konden halen en slapend in bedje konden leggen ja niet dus :p
    Uiteindelijk besloten ze dat ze haar dan maar wakker zouden fotograferen (pfff hadden ze dat maar eerder besloten toen ze de eerste keer in bed lag want dan was het wat beter gegaan) en toen hebben ze weer wat foto's geschoten maar op een gegeven moment was ze gewoon te moe en zag ze het niet meer zitten!
    De opdrachtgever gaat nu beslissen wie het uiteindelijk wordt maar ik denk gezien ze in eerste instantie slapende foto's wilde maar dat bij beide kindjes niet is gelukt dat ze uiteindelijk voor spelende foto's gaan en dan maakt dat andere kindje wat meer kans aangezien die wat meer kon doen qua spelen... Ach ja we zien het wel het was in ieder geval een leuke dag en we hebben er een leuk bedrag aan verdiend :) (al moeten we dat nog krijgen via het bureau)
     
  3. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Thnkx irisje voor het compliment :)

    @kleintje: waarvoor was de shoot voor welk merk/doeleinde? Maar balen zeg dat het eerst slapend moest en daarna toch wakker.. Hadden ze dan beter andersom kunnen doen, eerst wakker en dan slaperig. Was het via anti models?
     
  4. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Het was voor Radson, een of ander bedrijf van verwarmingen ofzo!
    Nou ze besloten het toch wakker te doen nadat bleek dat het andere kindje ook niet wilde slapen in het bedje.... En tja een baby doet natuurlijk niks op commando (behalve als ze ietsjes ouder zijn en het een beetje meer snappen ) en als je al zo lang hebt moeten wachten dan wil het soms niet meer :p
    Ze hebben gelukkig nog wel wat leuke foto's kunnen maken dat scheelt :)
    Dit was niet via anti-models maar via via kreeg ik een bericht dat ze een baby zochten voor Radson, en het ging via een bureau in Roermond inside out...
    Ze zochten een lieve schattige kleine baby, dus ik stuurde alleen de vraag hoe klein ze moesten zijn (onder klein versta ik namelijk een baby van 1 - 3 maanden ) nooit gedacht dat ze uiteindelijk Esmay zouden uitnodigen!
     
  5. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Wat leuk kleintje 88!
    Inside out ken ik idd, daar stond ik heeel vroeger ingeshreven (10 jr geleden) toen ze nog in mijn woonplaats zaten
     
  6. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Ja ik kan me vaag herrineren dat ze eerst in Brabant zaten idd!!
    Maar ik weet niet meer precies waar! Helmond ofzo ?
     
  7. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Idd in Helmond! Waar vond de shoot plaats? In Roermond zelf?
     
  8. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Nee in Helmond ;)
    Haha
     
  9. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    wij hebben trouwens as woensdag weer een fotoshoot voor babyface in blijburg aan zee.. alleen als het niet regent.. gelukkig zijn de weersvoorspellingen tot nu toe goed voor as woensdag.. ben zo benieuwd!!

    het is voor de zomercollectie van 2011
     
  10. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    dan ken ik denk ik de 2 e baby die ook dezelfde shoot heeft gedaan :D las net dat ze ook een shoot in Helmond had gehad vandaag met nog een ander baby'tje , toevallig! :D
     
  11. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Haha ja dat is wel heel toevallig idd :p
    Zij heeft trouwens ook een leuk kindje :)

    Veel succes met de fotoshoot voor babyface!
     
  12. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    Feb 10, 2007
    10,549
    0
    0
    zandvoort
    Hihi, thanks :D
     
  13. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Alsjeblieft ;)
    ik vind Megan een erg vrolijke meid :) ik vond het trouwens wel grappig dat als Esmay begon te huilen Megan ook dezelfde geluidjes maakte maar dan gewoon vrolijk was, alsof ze Esmay "uitlachte" ofzo haha :p Vond het grappig om te zien / horen :)
     
  14. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    Ik kom vaak even kijken op dit topic omdat ik de foto's zo leuk vind! HIer een foto van mijn mannetje, eerst van de achterkant, om de spanning op te bouwen...
     
  15. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    zucht, ik ben echt nog steeds verliefd... subjectiever kan gewoon niet...
     
  16. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    oh, die is wel erg klein...
     
  17. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    is dit beter?
     
  18. Nina010

    Nina010 Bekend lid

    Jul 20, 2008
    820
    0
    0
    Hihi thanks :)
     
  19. Nina010

    Nina010 Bekend lid

    Jul 20, 2008
    820
    0
    0
    Mijn zoontje heeft volgens mij hetzelfde jasje en ook het zelfde esprit shirtje haha grappig!
     
  20. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    haha, wat grappig! Goeie smaak! Ik vind ´t wel lekker stoer... (jasje kun je ook binnenstebuiten draaien, heb je een donkere versie, mocht je dat nog niet weten..)
     

Share This Page