vind het wel kleine schermpjes hebben of lijkt dat maar, maar als ik moest kiezen zou ik voor woezel en pip gaan, die andere lijkt me nog vrij moeilijk
Laat ik voorop stellen dat Merel van onszelf niks krijgt als de baby er is. Eentje is een cadeau van oma en opa. En de andere een verlaat verjaardagscadeau en tevens een cadeau om geen scheve gezichten te krijgen. En dat is ook de reden van oma en opa denk ik zo. Merel zal toch wel jaloers worden als iedereen vanalles aan de baby geeft en niet aan haar en dat willen ze voorkomen. Ik vind het best hoor.
Wij hebben het gedaan omdat het voor Isabella ook een spannende gebeurtenis was, en ook omdat Sebastiaan ook veel kraamcadeaus zou krijgen.
Ze heeft van ons trouwens wat kleine cadeautjes gekregen voor als er ook wat was voor Sebastiaan, en veel van het bezoek heeft juist niet echt baby dingen meegenomen maar meer waar ze later samen mee kunnen spelen
Dus ook een vanwege "scheve gezichten", want ze zitten nu natuurlijk juist in een fase dat ze door hebben dat een ander alles krijgt en zij niks.
Wijzelf hebben het bij Rick niet gedaan toen Joost geboren werd, maar al het bezoek dat op kraamvisite kwam had wel een kleinigheidje bij voor 'm. Meer om 'm het gevoel te geven dat hij er ook bij hoort, dat ie niet achtergesteld wordt....de aandacht gaat -zeker van al het bezoek- toch naar de baby
Geen nieuws is vaak goed nieuws, maar ik denk dat dat nu niet het geval is, anders hadden we via KK toch al wel iets gehoord.
oke, ik denk eigenlijk dat ze het toch nog niet door hebben. Al is mika nu wel veel met de baby bezig, ook met spulletjes die klaar staan is het van baby baby. Denk dat hij het nog niet merkt dat hij niets krijgt. Al zullen er best mensen bij zijn die ook wat voor mika meenemen.
juist! Moet trouwens zeggen dat veel van ons vaste bezoek met kinderverjaardagen ook vaak een kleinigheidje meebrengt voor het niet jarige broertje/zusje...zolang ze kleiner zijn ten minste (doe ik zelf over het algemeen ook)
misschien willen ze nu wel even in stilte genieten? kan me voorstellen als het zwaar is geweest dat ze niet zo 1,2,3 gaat smsen.
Mika is natuurlijk dan wel weer iets ouders als Isabella, ik vond het in ieders geval erg lastig, want vond het ook een leuke bijzondere gebeurtenis voor haar.
ik moet zeggen dat ik daar dan nog nooit aan gedacht heb... misschien wel handig voor een volgende verjaardag
Zit ook vol spanning op nws te wachten van Sann maar mss is ze nu of hard aan het werk of rustig aan het bijkomen en genieten van haar kroost!