Hoi meiden, ik lees nog steeds zo nu en dan mee, maar het valt niet mee om jullie te volgen. Hier gaat het lekker. Nu 5 flessen van 180+6. De ene keer slaapt hij door van 23.00 tot 7.00 en dan weer tot 5.00. Wisslet dus nog wel. Sjirk krijgt ook rijstebloem in zijn laatste fles (daarvoor sliep hij maar tot 3.00) en ook wij zijn begonnen met kleine beetje fruit (vers fruit even in de staafmixer). Vind het erg leuk om te lezen hoe het met jullie kids gaat en om dat dan te vergelijken. Sjirk doet het heel anders dan onze oudste zoon (qua eten en slapen), gedrag is wel ongeveer het zelfde, ook hij probeert nu te zitten en wil niet meer plat liggen. Groetjes Simke
Ok, de decadentie ten top, we hebben een Ipad gekocht. we waren opzoek naar een beetje goede dvd speler voor Annemijn in de auto. Kwamen we toch al snel op een 300 euro uit. Ik had al een gekscherend gezegd een Ipad in de auto. Maar daar wou hij toen niet aan. Maar ja hier hebben we allemaal wat aan. Hij is echt gaaaaaaaaf! Hij tikt echt super en Annemijn kan perfect filmpjes opkijken en ik kan goed ZP'en
Let maar op, hij gaat er waarschijnlijk juist véél beter van slapen! Echt! Ze hebben gewoon rust nodig
NOu dames op jullie advies net charlotte pyama papje gegeven ze heeft 180 cc en 2.5 schepje papje. Zr ligt nu weer lekker in bedje op haar eigen slaapkamertje ben benieuwd hoe het gaat.
Maaaars!! Pb me ik wil ook weten wat je met de klas hebt gedaan!!! Hahaha! Sterreke, gewoon proberen! Dean heeft er ook aan moeten wennen, maar ik heb er zelf niets voor gedaan. Hij liet opeens 5 uur tussen de voeding en kwam toen op 4 flessen uit. Dus ben ik daar op in gegaan en heb de tijden aangepast. Eerst was het huilen om 3 uur, dan gaf ik hem een klein flesje. En dat werd steeds later tot hij tot 7 doorsliep. Soms gaat hij om 5 uur compleet uit z'n plaat en dan krijgt hij 60 cc en dan om 7 uur nog 120 cc zodat we op het schema blijven.
zooooooooooo deze meelezer is weer bijgelezen. hier gisteren wezen babyzwemmen. was spannend en leuk. Joost is onder water geweest. Is nog even wennen voor hem. Verder gaat ie steeds enthousiaster trappelen in het water. Hier is begint de dag om 7 uur met een borstvoeding, daarna iedere 3 uur een fles gekolfde melk of kv om de 3 soms 4 uur. Om 21.00 uur is het de bedoeling dat ie echt slaapt. Dat proberen we te vervroegen, want dit was eerst 22.00 uur. Hij slaapt dan dus tot 7 uur en overdag ook maar iets van 3 uur. Dus erg weinig.
Leuk, Marieke babyzwemmen! Krijgt Joost maar 1x per dag voeding aan de borst, begrijp ik dat nu goed?
eigenlijk ook nog een kleine voeding om half 9 zodat ie lekker slaapt. Ik heb te weinig voeding, want het is teruggelopen. Ik krijg het met geen mogelijkheid meer opgekrikt. Daarom dus gekolfde melk en kunstvoeding. Anders komt ie iedere 2 uur en dat trek ik echt niet en dan is het te onrustig voor hem dat ie sowieso niet aan slapen toe komt. Ik vind het best wel rot, dat ik hem niet meer helemaal aan de borst heb. Maar het houdt nu op met de inspanningen. Iedere keer was het wel weer wat.
Als Mars over d'r 'yoga' begint is het hier altijd opvallend druk Meissies slaap lekker allemaal! Hoop dat alle kindjes lekker doorslapen!
Sorry, mensen vinden me blijkbaar leuk .. Zo net uit de douche met hubbie ,, nog even geyogaaht lol . Ga me haar doen e.d. en dan ook nog tanken en sigaretten halen en dan benk foetsie
Zo ik lig in bed. Hoop dat ik morgen ff lekker kan uitslapen. Darren is bij z'n papa, had hij super zin in. Vanmorgen stond Darren om 7 uur naast m'n bed en riep hard: Boe! Ik schok me echt een ongeluk!! En Dean wakker, huilen natuurlijk... Maar morgen dus ff rustig opstarten en om 9 uur doe ik lekker mee met Dean z'n dutje. Truste meiden!!
Schoenen stress, Me muiltjes (LOL) heb ik nog blaren van en blarenpleisters helpen niet, snel hoge hakken aan nee doen me blaren pijn, nikey's nee staat niet onder wat ik aan heb, lage laarsen aan nee niet mooi.. Uiteindelijk uitgekomen bij Snowboots schijt mij het