Maart mama's 2010, deel 2 !!

Discussie in 'De mama's' gestart door Appel en Peer, 7 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    @ Mijn man: Het is verder echt een enorme schat. Ik hoef maar te kicken en hij loopt al voor me (terwijl ik dit zelden doe, omdat ik vind dat hij in het weekend niet het huishouden hoeft te doen), behalve als het op de verzorging van Joënna aan komt. Hij ziet haar al zo weinig, het gaat al zo snel, en dan nog niks doen.
    Hij hoeft echt niet alle luiers te verschonen, maar gewoon lekker knuffelen, of met haar spelen, of even de fles geven. Een keer naar boven lopen als ze ligt te huilen zou ook fijn zijn.
    We zien wel hoe het de komende tijd gaat.

    @ Luier maat: Hier ook maatje 4. Van maatje 3 krijgt ze striemen van. Met 4 is dit al een heel stuk minder.

    @ Flessen: Hangt er een beetje vanaf. De ene keer 4 en de andere dag 5. Ik probeer het altijd op 4 flessen te houden.
    Ze drinkt verder nog geen ander vocht bij. Probeer het wel, maar ze vind het leuker om ermee te spelen.
    's ochtends krijgt ze fruit en 's avonds groenten. Ik neem aan dat als ze voldoende gaat eten, ze vanzelf een fles laat vallen.

    @ Kleding maat: Hier nog steeds 62/68, hoewel 62 wat aan de krappe kant begint te worden.
    Overigens heeft ze ook nog een paar kleding stukken 50/56 die goed passen:D

    @ Speelgoed: Hahahahaha, de babywalker kan ze nog niet achter lopen, maar dat speelbord kun je er vanaf halen. Hartstikke leuk om dan op tafel of op de grond te leggen om er dan mee te spelen.
    Hmmmmm, twijfel nog vreselijk tussen de eerste en 2de. Ik denk dat de eerste meer mogelijkheden heeft op langer termijn. De 2de kan ze ook lekker op haar buik spelen, en dit vind ze juist hartstikke leuk.
    Lastige keuze.......

    @ Kussie: Afgelopen december zijn we getrouwd. Mijn vriendinnen wilden een vrijgezellen feest organiseren, maar dat zou ik niet volhouden met mijn bekken. Toen hebben we afgesproken dat ik het na de bevalling zou krijgen.
    Dit gaat dus niet door.

    Hahahahahaha gekke meid:D. Geef je toch morgen weer een groente hapje. Het enigste wat hij eventueel zou kunnen krijgen is honger, maar dan lekker flesje erin:D
    Morgen nieuwe ronden met nieuwe kansen.

    @ Lindavnr: Wat fijn dat de wond verzorging van Daan goed is gegaan!!!
    Misschien toch veel indrukken van het ziekenhuis gekregen? Misschien toch meer bewust mee gemaakt als de vorige keer. Dat hij daarom huilerig is met slapen?
    Ik hoop dat hij snel weer zijn rust vind.
    Uiteraard stem ik iedere dag op jouw mannen.

    @ Alies: Ben niet jaloers of zo op jullie hout kachel;). Mijn schoonouders hebben er ook 1. Zodra ik er ben, kruip ik er meteen voor:)
    Wij hebben een alles brander in huis staan, alleen niet aangesloten:(

    @ Lisetje: Ja, ik werk 3 dagen per week. Ik heb wel eens gezegd dat ik goed kan multietasken, maar ook voor mij word het wel eens te veel: Huishouden, honden, werken, Joënna.
    Waar ben ik in het plaatje? Moe op bed. Tja, ben niet altijd even gezellig in het weekend.

    @ Franny: Ik heb de kinderwagen omgebouwd. Het was 1 grote schreeuw partij in de bak aan het worden.
    Nu kan de buggy gelukkig in lig stand, maar ook dit word niet altijd gewaardeerd;). Hij gaat dus ook wel eens op de tussenstand. Ze blijft dan netjes rechtop zitten. Zodra ik zie dat ze scheef wil gaan zitten, gaat ze plat.

    @ Kleintje: Geen idee meid of het aan het beroep ligt. De andere chauffeurs vinden het heerlijk om thuis te komen, en met hun kinderen bezig te zijn.
    Succes met je verhuizing!!!! Heerlijk dicht bij je familie wonen.
    Tuurlijk gestemd!!

    @ Eliesah: Je zou zelf canneloni kunnen maken, of gado-gado, is wel vegetarisch, maar erg lekker (alleen veel snijwerk).
    Ik denk dat Taleah vanzelf wel een keer overgaat op 4 flessen. Net als wat Linda aangeeft, zodra ze gaat eten, zullen de flessen vanzelf minder gaan worden.
     
  2. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Woezel en Daan :D
     
  3. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Lekker ventje!! 8)
     
  4. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Had vanavond de vakgroep Engels van school te eten. Aardappel-venkelsalade, notenrijst, vleesspiesjes en broden met wokpan vol groenten gemaakt. Klinkt moeilijk, was simpel!
    pastaovenschotels doen t ook goed en salades in alle varianten.
     
  5. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Lieve foto's, Linda!
     
  6. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    ohja, wat betreft de kinderwagenbak-vraag ;)...

    Wij hebben er zelf geen, maar in het ziekenhuis wel een kinderwagen.
    Zo lag Jesse er dus in: Continu de voetjes op de rand.
     
  7. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    En als de duwstang om laag stond, moest meneer direct de voetjes erop :p
     
  8. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    18 mei 2008
    4.779
    0
    36
    ahh linda lieve foto's van je kids hoor!!

    eliesah ehh kip boursin?is lekker makkelijk!!

    kussie ben een beetje te laat, maaruh een dag geen groenten is helemaal niet erg hoor, neomi krijgt het ook niet elke dag!

    kleintje veel suc6 met verhuizen!!!



    ikkuh=naar bed
     
  9. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Lindavnr: Leuke foto's!!!
    Hopelijk gaat het helpen als je de kids smiddags nog even slapen.

    Kleintje: Succes met de verhuizing!

    Gwenolyn: Gelukkig dat je verder wel een topvent hebt! Hopelijk veranderd het met Joënna nog!

    Kleintje: Heel veel succes met verhuizen!!!

    Luiers: Voor Florine bezig met het laatste pak maaktje 3 en pepijn zit al even in 4.

    Kledingmaat: Hier 68/74. Broeken meetsal 68 maar shirts 74.

    Hier: 2 dagen gewerkt nu, ik vond het heelrijk. Heb de kinderen wel vreselijk gemist, maar ze zijn 2 dagen super lief geweest, dus dat stelt me wel gerust. Dit weekend maar weer heerlijk van ze genieten!
     
  10. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Voeding: Hier dus fruit zo'n 150 gram per kind en dan nog groenten 175/200 gram en nog 50gram van een toetje. Verder eten ze dan of een hele liga of nogmaals 150 gram fruit. En dan 3 flessen 210+7.
     
  11. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    gaf jij geen boterhammen marye? en verder ook geen diksap?

    welke toetjes geef je eigenlijk? Welke mogen vanaf 6 maanden?
     
  12. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Lindavnr: Ja ik geef ook nog een boterham
    Ik doe het zo namelijk:
    08:00 210+7
    09:15 fruit
    12:00 210+7
    13:00 boterham met smeerkaas, smeerworst of appelstroop
    15:00 diksap en liga, meestal drinken ze 50-100 cc
    17:00 groenten + rijst , aardappel of pasta en vlees of vis, na afloop toetje
    18:30 papfles 210+7

    Als toetje heb ik van nestle yogolino en kwarkolino. Dat is speciaal voor baby's en zitten dus geen gewone melk dingen in. Echter las ik op internet gisteren dat ze ook gewoon volle yoghurt mogen. Dus denk dta ik dat eens ga proberen en als ze dat te zuur vindne kun je er wat fruit of diksap doorheen doen.
     
  13. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    4 aug 2009
    2.002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Mooie ogen heeft tie toch!
     
  14. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    4 aug 2009
    2.002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Nou dat klinkt als best veel op een dag Marije! Ze groeien er in ieder geval goed van ;)
     
  15. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    4 aug 2009
    2.002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Hier vond mevrouw het wel geinig om 4.30 wakker te worden en te gaan spelen in bed. Ben er maar om 4.45 uur uitgegaan en heb de borst gegeven, want ik had toch weer stuwing. In het donker eten gegeven en toen weer teruggelegd. Om 7.30 was ze weer wakker. Toen sliep ik net, want ik kon moeilijk terug in slaap komen....

    Ik hoop niet dat ze hiervan een gewoonte maakt. Misschien had ik haar wel geen geen voeding moeten geven, ze huilde niet ofzo. Dadelijk vond ze het zo fijn dat ze weer nachtvoedingen wil :(
     
  16. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    18 mei 2008
    4.779
    0
    36
    mogguhhh

    Nou ik weet zeker dat me dochter ook van mij houd:D
    Om half 8 werd ze wakker, dus heb r de speen gegeven en op de buik gelegd, toen 10min nog een keer de speen en de muziekmobiel weggehangen(ze weet nu hoe t werkt, en ze gaat er dus zelf aan frunniken, en dan word ik dus via de babyfoon wakker door haar slaapliedjes:p)maar goed daarna dus geslapen tot 9.15, heeeeerlijk, kon ik best gebruiken:D

    marye wauw das een hoop voeding!
    Als neoi 4 flessen krijgt komt t heel vaak voor dat ze er verder niks bijkrijgt, geen diksap, geenfruit/groente niks..
    Vraag me soms dus ook wel af hoe t kan eigenlijk dat ze zo zwaar is;)

    boomer zo das balen, nou het zal wel gewoon voor 1 keertje zijn geweest, als ze anders wel gewoon lekker slaapt.?!
    En dan vanaf nu gewoon niet meer de borst geven snachts als het niet ech nodig is, anders gaat ze het misschien idd wel leuk vinden


    hier alls goed, vanmiddag een buurtbbq, ben benieuwd.
     
  17. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    4 aug 2009
    2.002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Jij wel lekker doorsgeslapen dus Ano... Ach ja, jij had het vorige week zaterdag moeilijk he weet ik nog wel. Iedereen is een keer aan de beurt hahaha
    Veel plezier en eet ze.
     
  18. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    haha hier helaas ook weer een beroerde nacht.

    Daan werd om 01.00u vannacht wakker. Dat heeft minstens een uur geduurd, en toen kwam d'r opeens een boertje....en sliep meneer weer.
    Daarna om half 5 was hij klaarwakker..brabbelen, jengelen, ogen helemaal open. Dus maar bij ons in bed om toch nog even te slapen.
    Wordt Jesse om 5 uur wakker.... die lag helemaal andersom in zijn bed, met alleen zijn hoofdje onder het laken!! :( En dus te jengelen omdat dat niet fijn was, haha.
    Hem weer goed gelegd en gelukkig sliep ie toen verder tot een uur of 8. Toen ook nog even in bed bij ons tot 9 uur.
    Al met al, niet heel ideaal.
    Stond op het punt daan een voeding te geven vannacht maar gelukkig niet nodig.
    Dit is nu de 2e dag dat hij om half 5 klaar wakker is. Dat is niet de bedoeling....
    Om 8 uur heeft hij de laatste fles.. naja, ik geef vandaag maar weer 4 voedingen; misschien vond ie 3 niet voldoende voor de nacht ofzo.

    @ marye; zoo dat is een hele lijst met voeding! haha.
    Pfoe, maar wel druk, niet?
    Als je zo ongeveer met die 1e fles klaar bent, krijgen ze al bijna de fruithap?
    En zo ook de middag met de fles en boterhammen? Dan ben je wel 'n hele tijd bezig niet?

    Wat heerlijk dat ze zo vroeg al de fles krijgen voor de nacht. Slapen ze dan ook door tot een uur of 7?

    Netjes hoor! :D

    @ boomer: smakelijk en have fun!
     
  19. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Even heel snel: Man is net thuis gekomen, Joënna uit de box gepakt, lekker met haar geknuffeld. Hij zag dat ze moe werd, en bracht haar zelf naar bed toe........
    Toeval of zou het kwartje gevallen zijn??
     
  20. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    haha misschien leest ie wel stiekem mee gwenolyn ;)!

    linda en boomer; hihi durf het bijna niet te zeggen maar nu weten jullie hoe ik me elke dag voel :p..

    zo boodschappen doen, het word griekse kofta. lekker! bedankt voor alle tips :)
     

Deel Deze Pagina