Tja meid, Ik kan je enkel zeggen wat mijn dokter zei... Hij zei dat een kindje bij meerdere zwangerschappen en die ligt al op zijn plaats voor 98% procent blijft liggen,omdat u baarmoeder wanden of wat dan ook(ben niet zo een specialist erin ) soepelder waren ,en die zo moeilijker weer zou draaien vb hoofd boven of zijkanten,Wel kon die nog met poepje draaien links of rechts. Ik heb geluk gehad dat mij twee andere ook op 6 maanden zijn blijven liggen. Al kan je nooit zekerheid zeggen tot de grote dag eris. Liefst
Morning! Hier ook niks op de planning heerlijk! alleen ff dweilen straks als de kleine man op bed ligt vanmiddag! @ luvmyluver, lieve foto zeg! hihi! Oh de beeb keert hier ff zijn rug naar de buitenkant, wat een bult zeg! soms niet zo'n lekker gevoel. @ All, alles gelezen maar weet de helft al niet meer... sorry! Hier woog mijn zoontje 2780 gram en was 45 cm dus die kon makkelijk in maat 50, was veel te groot zelfs! @ geb, kaartje, wat een leuk idee van die buikschildring met de handjes en dan de naam ertussen! leuk zeg! En nog iemand die een foto deed las ik, leuk hoor!
he meiden ik heb een vraag... ik heb nu sinds een paar dagen met lopen 'last' in mijn liezen....niet altijd maar dus soms.... dit is toch geen bi
@ maatje 50: Ik koop helemaal niks in maatje 50. Ik heb zelf maatje 62 aangehad na de geboorte, 56 was te krap en mijn man heeft ook geen 50 aangehad, wel 56. Hier schatten ze de baby nu al iedere keer redelijk groot, dus ga er maar vanuit dat het een flinkerd wordt, dus koop geen 50. En als ik het dan wel nodig heb, gaat mijn man, mijn moeder of mijn vriendin maar flink shoppen!! @ mamavandaan: Fijn dat het goed gaat en met sondevoeding krijgt hij in ieder geval genoeg voedingsstoffen binnen! @ romy: ik ken nog 2 van die honden, ook van die goedzakken die geen vlieg kwaad doen. Superlief hoe je zoontje met hem om kan gaan! Balen van je nacht romy! Hopelijk heb je een niet te drukke zaterdag voor de boeg. @ goof: Gaaf jurkje zeg. Misschien ook wel iets voor mij alhoewel voor naar mijn werk wel wat te netjes @ patroes: Knap dat je naar je lichaam geluisterd hebt! @ jip: Lekker hoor, weer weekend! Lekker van genieten meid! @ luymlover: Owww, wat klinkt dat heerlijk, nog maar 9 weken, waarvan 27 dagen werken!! En idd, wel fijn als je daarna nog vakantie kunt nemen! @ mama van 1: Wat vervelend dat jij s nachts zo slecht slaapt. Ga jij dan uit bed of heb jij internet in je bed?? @ geboortekaartje: Leuk hoor dat iedereen daar nu mee bezig is. Wij gaan daar binnenkort ook mee aan de slag. Ik hou van redelijk simpel, dus zal wel niet zo moeilijk worden hier. Vannacht eindelijk weer eens doorgeslapen, in ieder geval tot 7 uur vanmorgen. Toen even gelezen en weer lekker geslapen tot half 11. Vandaag hier een rustig dagje, en vanavond bbq-en. Jakkes, met dit weer.
humm,, wij maken de geboorte kaartjes zelf op de pc.. .. want standaard kaartjes vindt ik stom en degene die ik wilde betaalde ik gegantisch veel..
@ Jufkyo, meestal ga ik er dan uit als ik na een uur nog niet slaap. Ik heb wel internet op mijn telefoon maar dat doe ik niet s'nachts hahaha. Hopelijk knapt het weer een beetje op en kun je lekker bbq-en. Vanmorgen zag het er veelbelovend uit maar nu pfff @ Geboortekaartjes, wow wat leuk dat jullie er al uit zijn!! Wij hebben nog niet eens rondgekeken hahahaha. @ Romy, wie weet hebben we er idd wat opgelopen..... het is niet echt keelpijn maar meer mijn klier die aan de rechterkant is opgezet en doortrekt naar mijn oor.... heel vervelend. Oh ja onze hond is ook een watje wat dat betreft hoor hahaha. Hij ziet er zo macho uit maar ondertussen.......en idd gek op kids. Hier ligt hij ook de hele dag te liggen in zijn mand en als het regent gaat meneer echt niet naar buiten hoor hahaha. @ All, nou ze zijn begonnen aan de babykamer en wat is het al mooi geworden!! Nu al hahaha. De kleur blauw is helemaal top! Lekker fel maar maakt de kamer niet klein. Onze meid ligt op bed en ik ga zo even op de bank liggen. Om 2 uur mijn schoonmoeder van het station halen en dan toch maar even zwemmen . Even eruit..... Ik ga de foto's eens op de site zetten net als mijn buikfoto haha
Oke, luvmyluver, nou anders toch ff navragen bij de VK? @ mamavan1, leuk dat ze begonnen zijn! En balen van je keel trouwens, hou maar ff goed in de gaten. Hier is mijn zoontje opgehaald door zijn oom, ze gaan bij de open dag van de brandweer kijken, dat zal ie wel geweldig vinden. Nadeel voor mij is, dat ik nu echt aan de gang moet in huis! hahaha! morgen huis vol visite namelijk! Nou ik zal eens ff gaan dweilen dan!
@mama van leukkkkkk!! Begonnen met de beeb zn kamer, dan word het echie he! @luv, ik zou ook zeggen bandenpijn, of zelfs misschien al indalingspijn, of iig dat die kleine daar zit te wroeten? Pijn is wel een teken, dus rustig aan doen maar Hmm Jairo ligt, omdat hij vanmorgen ook vroeg wakker was, nu ook weer vroeg in bed. We willen vanmiddag ff wat leuks met m gaan doen maar wat?!?! Misschien al vast sprookjeswonderland? Ga ik met jou gewoon nog een keer mama van 1
mn lief wil naar t verkeerspark maar t gaat toch regenen? grrrrrrrr mum2be dweilen kan je beter doen als de visite weer weg is. Ik doe t niet meer van te voren heb ik laatst besloten hihi. Kan je morgen weer
Ik hoop dat het mooi weer wordt dan?? Want het is hier goed grijs . Maar sprookjeswonderland blijft leuk voor ze al ga je 10x hahaha. Dus als het knap weer is zou ik zeker gaan als ik jullie was!! Enne fototoestel mee he!!! . Precies, gezellig nog een keer samen, met onze 2 clownen! Ja het kamertje wordt nu echt echie hihi, foto's staan op de babysite. @ jip, hopelijk blijft het droog!! Veel plezier
Dacht dat dat de banden van je baarmoeder waren, Ze worden door het groeien baby slapper,en dan krijg je soort trekkend gevoel .Naar het schijnt kan dat geen kwaad, Anders even bellen meid, ben je geruster. knuff
@ jip27, je hebt gelijk hoor maar ik irriteerde mezelf nu ook aan de vloer (terwijl ie eigenlijk brandschoon was, hihi) maandag ga ik weer dweilen! hahaha!
Hier vanochtend naar ballorig geweest, was 1jarig jubileum en niet zo druk. Kregen gratis consumptie er bij. Straks gaan papa en Justin naar een vriend om wat te installeren (comp) en ik lekker tukken.
Goedemiddag! Ben hier veel te lang niet geweest. Romytamara, wat een leuke foto! Hier ook 2 staffies, engelse dan. 2 helden op sokken hahah! Geboortekaartje, ik denk dat wij er ook uit zijn. Vandaag heb ik het voorbeeldkaartje binnen gekregen en we zijn beide enthousiast. Banden/bekkenpijn, ik heb af en toe last van bandenpijn, krijg dan steken aan de zijkant van mn buik net alsof ik teveel buikspieroefeningen heb gedaan ofzo. En als ik (net zoals vandaag) veel heb gelopen, shoppen dus haha, krijg ik iets last van mn heupen. Heb trouwens vandaag wat gratis luiers opgehaald bij de Kruidvat met zon bonnetje. Heel fijn!