Ah wat super Juffie dat Nathan in het logeerbed ligt te slapen! Ging het een beetje makkelijk of had hij er wat moeite mee? Hier halen we zo ook nog even de babykamer leeg. Niet dat er veel in staat, alleen een logeerbed en de kerstspullen Tja is ook heel moeilijk om dat in een keer naar de zolder te brengen..
@ Mamatien, je maakt het spannend met die temp! Zo hoog houden!! @ Ummie, hoe gaat het met jou? @ Truus, bij babydump heb ik alleen kamertjes gezien van rond de 500 zonder kast. @ Juffie, ook weer een nieuwe fase voor jullie en nathan, een eigen kamer met groot bed Hadden jullie nou thema voor zijn nieuwe kamer? Vertel....wat voor vloer/kleuren etc? En was het nou het bedje van leen bakker geworden of niet? Ga je ook nog wat anders doen met de babykamer? Of laat je het helemaal zoals het is? Cool hoor dat Nathan zo in een 'groot' bed ging slapen, hij vond het niet spannend? @ Truus, die kerstspullen kun je beter laten liggen, heb je zo weer nodig
@ Kamertje, ik snap nu ook waarom die mensen van gister hun kamertje niet voor ons bedrag weg wilden geven. Nieuwprijs is minstens 1500 . Heb plaatje op internet gevonden van hoe het ongeveer er uitziet. Voor nieuwsgierige aagjes zie de link Babykamer rustiek, kleur 59 ecru babykamer alta het is van het merk alta, als je ff op internet zoekt kom je wel wat tegen maar het is echt een mega duur merk. Ook echt weer iets voor ons om daar op te vallen 8) Tis niet helemaal identiek hetzelfde, greepjes zijn bijv anders, ledikantje is que vorm anders... het zijn de greepjes van dit stel Alta altijd goedkoper En de commode is het zelfde als het uiterlijk van link 1, maar met de greepjes/knopjes van link 2 snappen jullie het nog maar heb je beetje idee waar wij verliefd op zijn geworden...en kijk eens naar de prijs..idioot he?
wow lavendel, wat een mooie kamer! Als je die voor 300 kan halen zou ik het zeker doen... wij hebben helemaal niet zo een luxe kamer en die was 250...
@Lavendel, zo dat is inderdaad een vreselijk duur merk. Maar goed, als het voor jullie die 400 euro waard is + opknappen moet je het gewoon doen. Kwaliteit zal waarschijnlijk echt wel goed zijn. Denk dat ik redelijk wat snap van je omschrijving en linkjes, ziet er wel mooi uit hoor! Nou kamertje is leeg, kerstspullen staan nu boven op zolder. Nu het logeerbed er nog uit maar dat kan later nog wel, dat is zo gebeurd.
@ Deb, jij had het toen ook 2e hands he? Wat mij opvalt is dat ook in babyzaken het zo duur is, en als ik eerlijk ben wil ik ook wel iets wat ik mooi vind en wat praktisch is. Als ik om mij heen kijk verbaas ik mij er over dat zoveel mensen 1000 of meer willen geven voor een kamertje. En nu ik erachter ben gekomen dat deze kamertjes zo duur zijn...ik zou nooit dus voor nieuw gaan. @ Truus, het ziet er mooi uit, maar moet natuurlijk wel je smaak zijn. Wij houden best van modern en strak, en dit is dat eigenlijk niet. Wel grappig vind ik dat...dit is meer beetje rustiek achtig. Ennuh logeerbed laat jij staan he? Mag je niet tillen! Gaan jullie al beginnen met kamertje opknappen?
ja ik heb hem ook tweedehands. Ik ken trouwens ook bijna alleen maar mensen met een tweedehands babykamer. Hier in mijn omgeving heeft niemand hem nieuw gekocht... 1000 euro is toch bizar??? Babykamer Turijn | Babykamers / Babykamer | Baby-Dump Deze babykamer vind ik helemaal geweldig, maar op marktplaats gaat ie nog voor meer dan 600 euro weg. Dus dat heb ik niet gedaan.
ja 1000 is inderdaad bizar, laat staan dat het nog duurder is. Heb deze kamer inderdaad ook op mp gezien, maar wordt ook nog veel voor gevraagd ja. Er zijn mensen die willen perse dat iets nieuws is, nou ik vind niets mis met 2e hands. Je moet natuurlijk wel goed kijken.
Leuk die kinderkamers!! Groot gelijk hoor, 2e hands. Ik was net met mn moeder op mn neefje en nichtje (4 en 1 jr) aan het passen. Gelijk daar rond gekeken wat voor spulletjes zij hebben. Niet mijn smaak dus zal niets overnemen van hen.. Maar ook dat is allen van mp. Je hebt die spullen maar zo kort nodig.. dus is zonde als je er zoveel geld aan uitgeeft! Ik ben net gependeld voor November
hihi nee weet ik, heb er ook nooit in geloofd, maar leek me wel leuk x te doen haha! Wilde net de zw testen door mn vriend laten verstoppen, zodat we tot woe. wachten. Blijkt dat ik helemaal geen kruidvat dingen meer heb!! Dacht dat ik er nog 2 had! Heb nog wel 1 sensitest maar die is volgens mij niet geheel betrouwbaar.. Ik mag van mezelf pas op zn vroegst dinsdag testen kopen!
Mooie kamer hoor lavendel! Maarre dat hebben wij ook hoor met de babykamer, wij houden ook van wel van strak en modern en de babykamer is dat ook niet echt. Weet niet, op de een of andere manier vind ik dit soort meubels er liever uitzien. @Mamatien, ach die pendel zegt niks.. Ik was ook gependeld voor september ofzo geloof ik en ik testte in Juni al positief!
Oh ik wou jullie nog even een foto van mijn buik laten zien. Die heeft echt een groeispurt gemaakt Deze is van vorige week, met 14 weken:
lavendel: prachtig kamertje hoor! nieuw kamertje: ja wij dus wel alles nieuw gekocht toen ik zwanger was van Nathan. En ja dat was een behoorlijk bedrag maar goed ben er nog steeds super blij mee. Voor de tweede blijft het kamertje helemaal hetzelfde denk ik. Als het dan een meisje blijkt te zijn kunnen we altijd nog wat roze assesoires doen. Voor Nathan wordt het denk ik het bedje van Leenbakker met een mooie kast die er bij hoort. Vloer krijgt een grasmotief en muur denk ik in een blauw tint. Hoe we het verder aankleden moeten we nog bedenken. mamatien: geloof niet in pendelen dus jij bent gewoon nu zwanger!
zo Truus jij gaat hard Je hebt me ingehaald hoor Zal vanavond ook weer eens een foto maken als ik er aan denk. Bij mij is het niet echt heel hard gegroeid volgens mij..
Truus, denk toch dat het een tweeling is en dat de 2e verstopt bleef op alle echo's. Jeetje wat een buik meid!