De februari 2010 mama's, Deel 4 :D

Discussion in 'De mama's' started by belliebel, Aug 24, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    wat word ie alweer groot he
     
  2. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    jeetje bellie hopelijk trekt de pijn snel weg en heb je er niet teveel last van welke centerparcs ga je?? Ik zit dinsdag in kempervennen
     
  3. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    lila weer een tandje. Balen dat ze er nu meer last van heeft.
    Ben benieuwd waneer sem zijn eerste tandje krijgt
     
  4. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    sem is zo verkouden hoor hem heel de tijd op de babyfoon hoesten. Hij slaapt heel onrustig lijkt wel of ie wil gaan huilen zou ie aan het dromen zijn ofzo
     
  5. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Ola allemaal,

    Nou heb vannacht nog zitten janken van de pijn. Uiteindelijk wel in slaap gevallen, nouja slaap, het was eerder een coma. Maar nu is de pijn zo goed als weg. Pfff, waarom hebben we tanden? Het voelt nu meer alsof mijn tandvlees heel erg beurs is. Maargoed, die pijn is wel te overleven, er zijn toch ergere dingen op de wereld!

    @Ninja, dan zitten we vlak bij elkaar. Wij gaan naar het Heijderbos toe:D. Moet nog zoveel doen voor morgen! Koffers pakken, vanmiddag naar verjaardag van een goede vriend van ons. Vanavond krijgen we nog visite! Drukjes dus. Maar ach, komt wel goed!
     
  6. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Aaah, Sem verkouden. Is niet leuk. Dinand is hier ook verkouden. Smeer hem elke avond met Luuf in( das net zoiets als dampo van vicks, maar dan speciaal voor baby's) op zijn borst, rug en een klein stipje onder zijn neus zodat zijn neus open blijft en heb neusspray die ik gebruik. En moet zeggen dat hij dan beter slaapt dan als ik dat niet zou doen. Misschien moet je even met hem gaan stomen, werkt meestal wel goed!
     
  7. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Oh jee, Sem's vingers verdwijnen wel erg ver! hahahahahahaha :D

    Hij wordt inderdaad groot! Ik zit bij Lila ook af en toe te kijken van; ben jij dat kleine kruimeltje dat een half jaartje geleden op mijn buik lag??
     
  8. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Badderen is lekker..
     
  9. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    Maar zo'n speeltje is nog veel lekkerder!
     
  10. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    @foto;s: leuk, lieve kindjes!

    @bellie: lekker dan 100 euro lichter, maar nu geen pijn meer? dat is natuurlijk het belangrijkste... Fijne vakantie alvast, lekker genieten met z'n drietjes!

    @lila: nou, die kat van jouw is wel een volhouder he... nog steeds niks gehoord?

    @hier: kan misselijk zijn ook nog te maken hebben met ontzwangeren? Ik heb elke keer als ik wat gegeten heb zo'n misselijk gevoel, dat ik het idee heb dat ik moet overgeven... heel vervelend...

    Vandaag lekker binnen blijven, het weer is maar niks. Etienne ligt nu op bed en wij kijken een btje tv en zitten achter de computer... Hier is het ook rustig...

    Fijne dag allemaal!
     
  11. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Leuke spams weer, Stijn heeft trouwens dezelfde pyjama als Sem.

    Belliebel, auw vannacht bij de tandarts. Hopelijk heb je nu wel minder last van je kies. En lekker vakantie morgen. Veel plezier.

    Mammamia, hier de laatste week ook wat misselijk; ik gooi het ook maar op het ontzwangeren. Maar het is wel irritant; heb ook weinig energie en zo. Terwijl het daarvoor gewoon lekker liep allemaal. En misschien ben ik ook wel gewoon hard toe aan vakantie ;)

    Ninja, zo’n neusspray met een zoutwateroplossing werkt hier prima. Dan loopt alles er zo uit ;)
     
  12. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Goedemiddag

    Jeetje wat een slecht weer zeg!! blehh!! Ben zelf behoorlijk verkouden, dus mag helaas ook niet werken... :( en wil natuurlijk de kleintjes ook niet aansteken... dus dan maar ff uitzieken.

    Gister hebben we voor de kids leuke kleertjes gekocht, en zal vanavond mijn kleine stoere mannetje weer ff spammen :) Heb vanavond weer een laptop tot mijn beschikking, mijn eigen staat nog steeds voor reperatie en als het goed is krijg ik dinsdag een nieuwe... pffffff

    @ Lila & Ninja leuke foto's!! Onze kindjes worden echt groot he?!
     
  13. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Jah, heb zelf ook niet zoveel energie en dus die misselijkheid is behoorlijk irritant. Ik wil wel gewoon eten, maar voel me bijna de hele dag misselijk nadat ik wat gegeten heb. Zijn er middeltjes voor om het te laten stoppen?
     
  14. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Stijn en Sem hebben een bekend pyamaatje dan, Etienne heeft em ook:D
     
  15. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Haai haai... even snel, moet eigenlijk iemand in bad doen :D

    Sta er nu een paar dagen alleen voor, mijn man is naar een congres in Duitsland! Vind het best spannend... hij is weggegaan om een uur of 1, om 2 uur haalde een vriendin me al op om lekker bij haar te gaan hangen en haar kindjes... nu opeens alleen thuis :(

    Nou ja, met Renske en met twee poezen :)

    Maar toch vreemd... hij doet ZO veel in het huis, ben zo verwend... :)
     
  16. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Succes/sterkte die dagen alleen. Zal vast gezellig worden met de 2 dames en de katten hihi:D
     
  17. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    hoi hoi..

    Hier gaat alles zijn gangetje. Nog niet echt bij gelezen.

    Hoop dat het met iedereen goed gaat.

    Evenstar sterkte met het alleen doen, komt vast en zeker goed.
    Renske en jij vanacht samen het bed alleen hihi.

    belliebel hoop dat het goed gaat nu met je kies pijn.

    mama25 vervelend he snipverkouden. Jakkers en het is idd bagger weer. Je word er haast deprie van.;)


    mamamie weet niet of er wat is voor misselijk heid.

    Leuke kleding voor bij zien komen.

    Ninja leuke spam van sam of sen:) een van de twee moet goed zijn schaam me diep.


    Groetjes.


    O ja Karishma tijgert de kamer door. Is echt veranderd in een drama qween af en toe. En rent zo met loop kar en zo het huis door. En nee niet te lang. S morgens tien min smidags tien en in de avond soms nog tien min totaal z.n 20 30 per dag. Precies genoeg maar wat een lol ze dan heeft.

    O ja gisteren een ongelukje gebeurt. Dit keer wel met gevolg dat Karishma gevallen is. Schrik zit nog er in hier.

    Had haar bij me schoon zus er bij gezet met eten in de maxi maar zonder haar vast te zetten. Ik schep me rijst op en boem lag ze op de grond ze is dus van lig stand in zit kant gekomen en zo naar voren gekukeld dus noooooooooit meer vergeten ook haar daar in vast te zetten. Dat bedoelde ik dus ze is van een baby die alles op haar gemak deed veranders in een klein mini dreumusje. haha. Tijgert dus naar achter enz. En hoop dat ze het kruipen niet snel door heeft verder want dan is het ook hier einde verhaal van de rust van rustig op een kleedje liggen spelen. haha.
     
  18. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Jeetje, tijgeren al! Snel hoor! Renske doet alleen maar pogingen, wellicht binnenkort succesvol. Maar die babbelt als een gek, hele verhalen ta-ttaa-daadaa. En doet pogingen om haar spekbeentjes onder haar boeddhabuik te manoeuvreren :D

    Ze ligt te slapen, ik bak een pizzaatje... en voel me een beetje raar, zo alleen. Brrr. Mis mijn man nu al, wil nog niet denken aan dat dit nog wel een paar dagen moet. :(
     
  19. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Pnirmal: uhhh naam is verandert he?! En idd verkouden zijn is niet leuk :(

    Hier bij me ouders gegeten, voor het laatst nog even wat lekkers eten, want morgen ga ik sonja bakkeren, nu is het genoeg! Er moeten gewoon wat kilos af.
    Zal nog ff mijn stoere mannetje spammen, enne met 2 tandjes...
     
  20. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    En nog eentje van mijn stoere ventje
     

Share This Page