Ronde 6

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Julia82, Mar 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Meiden, Jeem is geblokkeerd!!! :(:(:(
     
  2. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    Jun 16, 2009
    2,218
    419
    83
    Oooh!! maar dat is vaak voor een week toch??
    Wel appart:)

    Women, vervelend dat je er zo om moet 'zeuren'..
    Kun je niet eens en goed gesprek met hem voeren?
    Dat het op deze manier allemaal nog veel langer duurt als hij niet altijd wilt... Tis nu ff de schouders eronder toch?? Tis nooi leuk op 'commando' sexen maarja t moet! Ik denk ook wel eens volgensmij sexen we echt niet meer als ik eenmaal zwanger ben haha hebben er best genoeg van! :)
    Ik snap je gevoel ook hoor dat t heel frustrerend is dat iedereen om je heen zwanger wordt... En vaak ook nog eens heel snel!!'
    :(

    Sterkte meis!! Ooit is het onze tijd!!
     
  3. LaFemme

    LaFemme Bekend lid

    Oct 15, 2009
    755
    0
    0
    Meis, cervixslijm kan ook een eventuele zwangerschap zijn he!
    Ja, ik zou ook wat Lara zegt is even goed met hem gaan zitten en gaan praten, anders worden je frustaties alleen maar erger en krijgen jullie er straks nog ruzie over ook. Dat is niet de bedoeling!
    Misschien is het een soort angst van hem en misschien wil hij wel graag met je praten maar durft ie niet.

    Lara, hoe is het met je katje?

    Ik zie het Jeem is geblokkeerd, wat raar!! Is al de 2e keer:$
     
  4. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    hihi ja meis, ik heb dat ook gehoord, maar ik ga nergens vanuit... ik verlies het overigens nog steeds :) echt te ranzig!

    En ik probeer er al zo vaak met hem over te praten, maar hij kapt het altijd weer af. Ik ben dan weer aan het zeuren, daarover valt niet te communiceren. Ik wacht dinsdag de bezoek aan de gyn af.. en kijk hoe hij er daarna mee om gaat. :)
     
  5. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    En nu is het wit geworden, na 3 dagen.. ik denk wel dat het mijn ei was. Had gisteren de hele dag steken rechts onderin... maar dan zou dat betekenen dat ik mijn ei pas heb gehad tussen cd 23 en 25... nja eerst maar eens afwachten of ik uberhaupt wel weer een eisprong heb gehad deze maand. Lijkt er wel op....
     
  6. LaFemme

    LaFemme Bekend lid

    Oct 15, 2009
    755
    0
    0
    Oeh, spannend meis wat het kan zijn. Het kan van alles betekenen, je ei, ongi, of misschien toch wel stiekem een zwangerschap!! Spannend hoor. Vertel het dinsdag wel aan je gyn, wie weet kan hij/zij dan een test doen.

    En meis, je zeurt echt niet, maar voor mannen is dat gewoon moeilijk te begrijpen, zij voelen (helaas) niet wat wij altijd voelen....

    Kuss
     
  7. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Hey meis, ja wie weet hé... het is er toch nog wel... erg apart!
    Ik heb woensdag bloed laten prikken, ze gaan dan mijn progesteron weer checken. Krijg ik dinsdag ook meteen de uitslag van, maar daar kan je een eventuele zwanger niet vanaf lezen volgens mij. Ik denk dat ik het gewoon maar ff afwacht :p

    Ging jij nou niet bijna lekker naar Frankrijk? Veel plezier alvast, geniet er maar lekker van :D.

    Heb trouwens wel met vriendjelief erover gesproken, hij vind dat ik er te veel mee bezig ben... hij wil gewoon graag het gesprek bij de gyn afwachten dinsdag en dan kijken wat ons te doen staat. Hij begrijpt mij wel zegt ie, maar hij kan er verders ook niet zoveel mee. Niet helemaal waar natuurlijk aangezien hij diegene is die niet zo vaak wil :p. Maar hij weet hoe ik erover denk, dus we zullen zien :)
     
  8. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    Jun 16, 2009
    2,218
    419
    83
    Women,

    Ben benieuwt wat t betekend (slijm) :)
    Je lichaam is igg ergens meebezig! ;)

    Mijn nod is deze dagen.. weet alleen niet wanneer haha dat is ook wel appart...

    Lafemme, met Puma gaat t heel goed!
    Echt een lief ding maar ook heel druk haha en klimt overal op en in :) maarja dat is vaak bij die jonge katjes...
     
  9. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Ja, mijn lichaam is inderdaad ergens mee bezig, wat voor mij een heel goed teken is! Misschien was het al die tijd een soort van ontpillen en dat nu echt mijn cyclussen op gang komen, of juist niet... wie zal het zeggen hahah afwachten maar weer :p

    Jij dus 1 deze dagen je nod, spannend hoor meis! Wel gek zeker dat je niet weet welke dag? haha ik ga voor je duimen en we hopen op heel snel heel veel goede berichten :D. Ook wij zijn een keer aan de beurt!!!!
     
  10. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    Jun 16, 2009
    2,218
    419
    83
    Ja hopelijk t betekend zowiezo iets positiefs!!!!
    *Spannend!*

    ff heel ander vraagje, ik heb jou op hyves toch??
    (soms weet ik niet meer wie van hyves bij de naam hier op zp hoort:p) haha
     
  11. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Jaaa zeker heb je mij op hyves ;).. ik heb nog gereageerd op jou lieve foto van je mooie schatje puma! :D
     
  12. LaFemme

    LaFemme Bekend lid

    Oct 15, 2009
    755
    0
    0
    Hey meiden, en toen waren we nog met zn drietjes! Jeem mag niet meer op ZP komen. Gelukkig kan je nog wel meelezen Jeempie:DZijn je nagels er al af van de zenuwen?;)

    Woman vandaag moeten we allebei naar het ziekenhuis. Jij naar de gyn en ik naar de anestecist! Spannend hoor voor ons allebei. Maar de gyn kan misschien wel kijken voor een eventuele zwangerschap hoor.

    Lara, weer spannend voor jou doe wachtdagen!

    Wij gaan inderdaad bijna naar Frankrijk. Aanstaande vrijdag:D
    We hebben er echt superveel zin! Even lekker ontspannen want dat hebben we hard nodig!

    Dikke kusss
     
  13. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    Jun 16, 2009
    2,218
    419
    83
    Ok, dan heb ik het goed dat jij dat bent;)

    Spannend voor jullie meiden!!!

    Dus Jeem je mag helemaal niet meer hier komen??
    Jammer!! :(
    Gelukkig heb ik je nog wel op hyves!! :D
     
  14. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Hey meiden!

    Mijn uitslag bij de Gyn is als volgt: uit bloedonderzoek die ik op dag 22 heb gehad blijkt dat ik nog geen eisprong heb gehad. Zelf vermoed ik dat die rond dag 25 pas is geweest... Dat slijm was dus toch van mijn eisprong denk ik. Gisteren moest ik meteen weer bloedprikken en a.s. donderdag bellen voor de uitslag.

    Dan het volgende, als ik wel nog een x een eisprong heb gehad dan moeten we het nog ff zelf blijven proberen. En als ik geen eisprong heb gehad krijg ik medicatie (Clomid) en die wekt dan iedere maand een eisprong op.

    Dus dat... Opzich blij, maar ik denk wel dat als we het zelf nog verder moeten proberen dat het zo nog een jaar kan duren. Gelukkig heeft de gyn duidelijk gemaakt aan vriendjelief dat er wel meer zal moeten gebeuren. Nu hij het ook van de gyn heeft gehoord ben ik heel benieuwd wat hij ermee doet!! Hij klonk in ieder geval positief...

    De Gyn zegt heel grappig, misschien moeten jullie elkaar wat meer bosjes bloemen geven of een wijntje:p
     
  15. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    Jun 16, 2009
    2,218
    419
    83
    OK!
    Dan zou t met clomid heel snel kunnen lukken dus! :)
    (was t zaad van je mannetje wel goed?)
    (niet leuk die hormonen natuurlijk) maar nog 'ff' zelf proberen heb je natuurlijk helemaal geen zin in:)

    lafemme hoe ging het bij jou?
     
  16. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Nee, ik heb idd geen zin in "zelf" proberen... maar krijg die Clomid alleen als ik geen eisprong heb. Verders is mijn mannetje nog niet eens gecontroleerd, dus daar ga ik het donderdag nog wel ff over hebben! Liever Clomid hoor, dan kunnen we wat meer "gericht" gaan klussen ook omdat we allebei onregelmatig werken....... stiekem hoop ik dan nu niet op een eisprong :) hahahahaha
     
  17. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    Jun 16, 2009
    2,218
    419
    83
    Ja klink stom maar geen eisprong zou het beste zijn idd, dan worden jullie tenminste geholpen!
    Wie weet is verder alles goed, dan zou je snel zwanger moeten zijn:)

    Ik ben nog niet ongi... ben benieuwt wanneer ik het word en of ik het wel word;)
     
  18. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Oeeeeh spannend Laraxx!! Ik duim kei en keihard voor je :D

    Ik heb gisteren uitslag gekregen.. mijn progesteron was goed gestegen en ik heb dus een goede eisprong gehad. Positief nieuws dus! Nu moeten we tot januari nog zelf proberen en als het dan nog niet gelukt is mag ik weer contact opnemen met de Gyn. Ik ben blij dat mijn lichaam toch werkt zoals het moet... ik zal wat langere cyclussen hebben (wat is lang, 35 dagen? haha), maar ik weet nu dat ik een eisprong heb en het was toen ik helder rekbaar slijm had. Ik weet dus waar ik nu op moet letten!! :D (ook wel handig). Vriendjelief wil er voor gaan, dus het zal mij benieuwen :p haha.

    Ik denk gewoon dat mijn lichaam aan het ontpillen was als ik het zo bekijk... en ik denk dat vriendjelief in januari ook onderzocht word als het dan nog niet gelukt is.
     
  19. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    Jun 16, 2009
    2,218
    419
    83
    Hoii,

    Fijn idd dat je lichaam doet wat ie moet doen!!!

    Hopelijk wordt dit jaar nog ons jaar..
    Ben ook weer ongi geworden vandaag,
    nu dus definitief iui!

    Fijne avond....! Liefs
     
  20. women21

    women21 Bekend lid

    Aug 13, 2009
    980
    0
    16
    Gehandicaptenzorg
    N-H
    Balen meis :( dikke knuf!... ik hoop idd dat dit jaar ons jaar nog word! Zou wel heel prettig zijn toch? Moet 1 deze dagen ook ongi worden, maar dat word ik ook... aangezien we niet hebben gesext op mijn vruchtbare dagen.

    Wanneer kom je eigenlijk in aanmerking voor iui?? En wanneer begin je ermee?
     

Share This Page