What the ****

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Devilschase, Aug 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    #41 Kwekijzer, Aug 30, 2010
    Last edited by a moderator: Aug 30, 2010
    Ik vind zeker van wel, ik vind het goed dat dit onder de aandacht wordt gebracht en hopelijk zijn er mensen die er door aan het denken worden gezet. Ik denk namelijk dat dit echt heeeeel veel voor komt, ook op alle andere manieren maar dan zonder het slaan. Het slaan alleen is in mijn ogen niet de écht boosdoener hier (slaan is verkeerd, maar er veel meer verkeerd aan wat ze hier laten zien wat minstens zo erg of erger is). Ik ben in ieder geval blij om te kunnen leren van de fouten waar anderen voor uit komen. Ik hoop het zelf beter te doen. Dan heb ik het niet speciaal over dat slaan ofzo. Ik vind de wanorde en het geschreeuw erom heen veel erger. Ook het hebben van ongepaste verwachtingen en het feit dat ze gewoon geen positief oog hebben voor hun kind. Het eigenlijk niet zien staan zonder dat ze het zelf in de gaten hebben.

    Om eerlijk te zijn lijkt het mij best heel moeilijk om goed op te voeden. Ik vind dat niet zo vanzelfsprekend. Ik ga er ook niet vanzelfsprekend vanuit dat ik het straks allemaal goed zal doen. Ik ben ook maar een mens.

    Maar daarbij heb ik het dan niet over iemand die wild met een pollepel om zich heen loopt te meppen en te tieren. Zoiets lijkt niet eens op opvoeding, daar is niks 'op' aan. Dat vind ik net zo min van mensen die de hele dagen lopen te schreeuwen, schelden en sjag zitten te doen tegen hun kinderen of er maar heel weinig van kunnen hebben. Ik geloof namelijk dat het effect op het einde in beide gevallen net zo negatief is.
     
  2. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

     
  3. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Het is zo'n constante strijd.. geschreeuw, geren, vluchten voor elkaar, achter elkaar aanjagen en slaan..
    Ik hoop dat wij het beter doen. Mijn vriend is zelf geslagen als kind (toen hij wat ouder was, door zijn stiefvader) en dat heeft hem heel veel gedaan. Het is onterend en onrespectvol.
     
  4. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    heeft iemand een link van deze uitzending? kan niks vinden op rtlgemist nl...
     
  5. Chebu

    Chebu VIP lid

    Dec 17, 2007
    7,174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Mijn man werd ook geslagen met de riem, wel alleen als hij wat stouts had gedaan vroeger. En toch is mijn schoonvader een aardige vent. Zal onmacht geweest zijn. Het is een andere cultuur maar ik kan het desondanks nog steeds niet begrijpen.
    Ik vind het niet kunnen. Heb de uitzending niet gezien. Maar ga 'm straks zoeken bij uitzending gemist.
     
  6. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    Als je het vinden kan zet je dan even de link hier neer? :) bedankt alvast :)
     
  7. Devy

    Devy Fanatiek lid

    Aug 23, 2008
    3,437
    1
    0
    Tilburg
  8. Chebu

    Chebu VIP lid

    Dec 17, 2007
    7,174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Ah bedankt voor de link Devy!
     
  9. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
  10. Wilma

    Wilma VIP lid

    May 22, 2006
    6,396
    1
    0
    Uithoorn
    Ga het niet kijken want heb dit topic gelezen en mn rug staat nu al stijf van de stress. Kan hier ECHT NIET tegen!
    Maar het slaan is idd erg maar de ruzie en herrie en ellende er om heen is 10x erger. Slaan is maar even nml (praat het niet goed! maar om aan te geven waarom de herrie erger is)
    Woorden blijven hangen in dat koppie. Blijven terug komen en doen 10x meer pijn....en blijven dat doen telkens als het weer boven komt drijven (been there done that)
    Zou die ouders stuk voor stuk een beetje verstand in de kop willen rammen!
    Maar dan ben je geen haar beter als zij zelf feitelijk. Want het is onmacht waarom zij slaan. Onwetendheid en onmacht.
    Er zijn zoveel meer manieren waarop kinderen luisteren zonder dat je ze slaat. En laat kleine kindjes toch KIND zijn. Ze kunnen nog zo lang volwassen zijn.
    :(
     
  11. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    dit dacht ik ook al, constant geschreeuw, gescheld en vluchten en achter elkaar aanjagen... vind het echt niet normaal! En ze hebben het maar over dicapline... weinig dicapline met dat geschreeuw en gescheld en gesla. vooral die vent die steeds zijn oudtste zoon slaat, jochie is nog maar 3 :$ vreselijk! ik ben zowiezo tegen slaan, schreeuwen en al dit soort dingen dus ik hoop dat ik het ook beter doe bij mijn zoon ;)
     
  12. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    Vreselijk wat een ouders! Ik had zo´n medelijden met dat jongentje van 3! wat verwacht je van een peuter? dat ze braaf zitten blijven en dat soort dingen? en kreeg idd steeds negatieve aandacht terwijl zijn jongere broertje alle positieve aandacht kreeg... en idd die vrouw met haar lepel! gewoon een dictator is het! en dat gescheld is echt niet normaal! denk dat deze ouders beter eens aangepakt kunnen worden en eens gaan inzien wat zij niet goed doen!
     

Share This Page