Maart mama's 2010, deel 2 !!

Discussion in 'De mama's' started by Appel en Peer, Jul 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    haha je begrijpt 'm verkeerd :)

    Roan is eerste, dus krijgt 10 punten
    Ik ben tweede en krijg 9 punten.

    Dan gaat het erom wie de jury de meeste punten gaf.

    Dus als ze roan heelmaal niet leuk vinden, krijgt die bijv. 1 punt.
    Als ze daan en jesse super vonden, krijgen die 10 punten,

    Dan heb ik in totaal 19 punten, en roan 11 :)
     
  2. Franny

    Franny Actief lid

    Sep 24, 2009
    291
    0
    0
    @ lisetje: Jens had van het weekend ook de klamboe door de spijlen van z'n bedje getrokken! Hij hangt nu ook helemaal buiten bereik!

    @ slapen: Jens slaapt met een rompertje zonder mouwen, een (pyama)truitje en een zomerslaapzak. En dan gewoon een lakentje en de deken enkel (is niet dik). De temperatuur op z'n kamer is nu 20 graden.

    @ hier: Jens is een beetje uit zijn doen. Steeds wat jengelig. En daarstraks bij z'n groentehapje ineens krijsen en ook niet meer stil te krijgen. Zijn temperatuur was 37,8, dit is vergeleken met z'n normale temperatuur iets of wat verhoging. Tandjes?? Moeilijk, moeilijk, kon hij het maar zeggen!!
     
  3. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    May 18, 2008
    4,779
    0
    36
    lisetje nou je bent iig iets afgevallen, das netjes toch!!misschien niet heel veel, maar dat komt vast vanzelf!!haha ja neomi is echt een slaapkop!
    Ennuh hopen dat je gelijk hebt en dat het lekker weer word, want hier worden we wel heel triest van.

    kussie en praat jij ook niet meer tegen nr2?je kutn toch zelf iets zeggen?dan vraag je gewoon waarom hij niks meer zegt?
    en wat betreft het vermaken.
    ik wissel het hier gewoon veel af, dan de wipper, dan op het speelkleed, dan de box en dan even op schoot.
    neomi is iets vaak ook al snel beu hoor.
    net bijvoorbeeld, had ze wat groente en diksap gehad, daarna meteen huilen.
    dus hup uit de wipper in de box, nou daar wou ze niet spelen en niet slapen.na 10 min weer jengelen, nou op schoot, ook dat was niet goed, toen heb ik d'r luier gedaan en d;r boven gelegd, en binnen 5min sliep ze!
    tis daar natuurlijk rustiger als inn de woonkamer.
    en idd wat linda zegt, de speen?want die krijgt neomi altijd als ze jengeld.
    als ik dat niet zou doen, zou ze denk ik een stuk minder gezellig zijn!!!
     
  4. Franny

    Franny Actief lid

    Sep 24, 2009
    291
    0
    0
    Oh ja...

    @ kleertjes: ik vind het merk Babyface zo leuk! Maar best duur helaas. In de stad in Breda zit de winkel Kids Crazy en die heeft dat merk en nog veel meer andere leuke kleertjes. Het gaat bij dan ook altijd mis daar als ik "even" binnenloop om "even" te kijken?!
     
  5. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    ik heb hydrocortison zalf. die moet dun 1 maal dgs, is hormoonzalfje.
    en koelzalf tegen de jeuk, zonder hormoon
     
  6. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0

    hier hebben we soms van die dagen en dan spelen we echt wel een uur achter elkaar met haar en dan is ze moe joh niet normaal en dan lekker naar dr bedje. scheelt echt een hoop want van spelen worden ze moe
     
  7. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0

    nou dat is nog best vlot gegaan allemaal. en fijn hoor lekker weer in dr eigen bedje
     
  8. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    kleintje wat is esmay toch een moppie
     
  9. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    @ Linda en Ano, jazeker krijgt Stan de speen wel als hij jengelig word.. En soms valt hij dan ook gewoon even in een hazeslaapje... Maar vaak spuugt hij hem zo weer uit en blijf ik nog aan de wandel... Maar ik moet hem gewoon echt langer laten jengelen.. Ik voel het zelf ook wel aan, ik ga te snel naar hem toe, en hij heeft dat door.. Maar ik vind het zooo moeilijk... Ik heb echt zo dat gevoel van, ik ben al de enige die hij heeft, als ik dan ook nog nie aandacht aan hem geef..
    Maar dit gaat ook verkeerd. Dat zegt mijn gevoel, dus ik moet er wat aan gaan doen... Gaat moeite kosten, maar ik ga er voor, al moet ik oordoppen kopen!
    Vanavond al gelijk toegepast.. Er kwam iemand aan de deur en die bleef wel een half uur kletsen, en Stan maar jengelen.. (doet hij de hele dag al) Ik ben in dat half uur 2x naar hem toegelopen om hem de fopper te doen, hij heeft 5 of 10 min. ervan geslapen en daarna weer jengelen.. Toen die man weg ging liep ik naar Stan toe, en toen ging het over in echt gehuil.. Hij was helemaal van streek... Zoo zielig.. Net alsof hij zoiets had van, je kwam helemaal niehieeet!! Pfff..
    Heb hem maar lekker getroost en toen ook een poosje met hem gespeeld, en dan is het weer goed heh, dan komt zo die lach weer op zijn gezichtje....
     
  10. Franny

    Franny Actief lid

    Sep 24, 2009
    291
    0
    0
    Sow, kan Esmay al zo goed blijven zitten? Knap hoor!
     
  11. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    @ Setti, Stan word van spelen ook wel moe, maar hij verd*md het om toe te geven aan zijn moeheid, dus dan ligt hij zo tot 3 kwartier(!!) te vechten tegen de slaap en dus te jengelen en huilen en jengelen etc.

    @ Kleintje, super foto's! Tis een pracht meisje!! Hopelijk wennen jullie snel in jullie nieuwe paleisje!! En lekker dicht bij jou ouders!!
     
  12. Franny

    Franny Actief lid

    Sep 24, 2009
    291
    0
    0
    Ik herken het wel hoor. Ik houd ook echt altijd de klok erbij. Zo van: zo laat mag ik pas gaan. Dan heeft Jens ongeveer 10 minuten gejengeld/ gehuild. En dan opnieuw z'n tutje geven en z'n kroeldoekje en dan gaat tie wel slapen. Maar meestal gaat tie sowieso gelijk slapen, dus ik mag niet klagen! Maar 't blijft moeilijk....
     
  13. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Juist iets heel anders dus :D
     
  14. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Ja het valt me vies tegen :(
     
  15. Franny

    Franny Actief lid

    Sep 24, 2009
    291
    0
    0
    Maar blijf volhouden, ze gaan nu namelijk een leeftijd bereiken dat ze er wel degelijk erg in krijgen...
     
  16. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    Apr 25, 2009
    1,982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    kussie: Hier vandaag ook een jengelend kind weet dan ook niet wat ik moet doen....... Hij heeft wel 2 uur lopen krijsen dus niet huilen maar echt krijsen. O en wat word ik dan boos(heel slecht ik weet het) ben maar gaan wandelen tussen de buien door. Heb helaas geen tips voor je want weet het zelf af en toe ook niet. :S
     
  17. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    Apr 25, 2009
    1,982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    o willen jullie weer even stemmen: Zie mijn onderschrift.
     
  18. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    Apr 19, 2009
    1,213
    0
    0
    Brabant
    ahhh lin, ik snap m :D ze worden dus niet bovenop de stemmen geteld die jullie al hebben.. dat dacht ik ;)

    zoo heb weer lekker 30 min csardio gedaan en uur gebokst :D net lekkr gedoucht en sem de fles gegeven.. hij hft nu zn nieuw pyama aan mt lange mouwtjes.. vanmiddag bij de hema gekocht.. zo leuk!! it met grijze streepjes en de boorden vd mouwtjes zijn rood.... ga m nu weer lekker in bedje leggen..

    leuke foto's kleintje! ze groeit goed :D

    tot vd wk meiden!
    knuffel aan de kleintjes!
     
  19. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    Jan 13, 2009
    7,067
    0
    0
    @ Nijnja: Hahahaha, geweldige foto van Toon. Jong geleerd is oud gedaan. Zo'n foto heb ik ook van Joënna maar dan met Heineke.

    @ Kussie: Dat was zeker een kort nachtje:D
    Bij de hema hebben ze hele fijne winter slaapzakken met mouwen eraan, en ook leuk geprijsd.
    Stoer jasje heeft Stan aan!! Geweldig zoals hij daar zit.

    Joënna kan zich ook goed vermaken. Soms begint ze wel even te jengelen. De ene keer pak ik haar, en de andere keer heeft ze "pech" en moet ze even wachten tot ik klaar ben. In de box vind ze haar mobiel nog steeds er leuk, zeker nu ze ontdekt heeft dat ze erbij kan.
    Ook haar wipstoeltje vind ze leuk met boogje erop.

    Dat heet niet verwennen, maar gewennen.

    @ Alies: Dan ga ik Joënna maar eens meehelpen met de diksap opmaken. Anders staat het langer als een maand open.
    Zul je altijd zien. Zit je met je camera te wachten, doen ze het niet meer.

    @ Kleintje: Heerlijk dat je over bent!!
    Jeetje wat een grote meid alweer. Zo te zien heeft ze veel schik in haar stoel.:D

    @ Marye: Wat voor winterjasjes heb je gezien? Ik heb er nu 1 van Z8 met een heerlijke warme bontvoering (of zo iets erin).
    Houden je kinderen je niet wakker, zijn het wel de kittens. Ik hoop dat het vannacht beter gaat.

    @ Boomer; Leuk filmpje van Fenna!! Hier worden er nog geen knietjes onder het lichaam gestopt.

    @ Eliesah: Wouw, Taleah is echt snel:$. Hier word er nog geen eens echt op haar handjes gesteund:). Mevrouw vind het wel best.

    @ Lisetje: Zo ben jij even flink geschrokken. Gelukkig is alles goed afgelopen.

    @ Lindavnr: Helaas geen tips. Wel veel sterkte!! Daan is echt uit zijn ritme.
    Hopelijk gaat het crempje helpen bij je jongens.

    @ Ano: Wat een heerlijke slaapkop is Neomi. Zalig!

    @ Winterkleding: Ik heb 5 vuilniszakken vol met kleding van maatje 74 tot 110 gekregen. Zal vast wel iets bij zitten:D

    @ Winterjas: Heb een geweldige van Z8 met een heerlijke voering erin. Vind het alleen een nadeel dat je de capuchon er niet af kunt halen. Zit zo opgefrot in de cosi.

    @ Slapen: Joënna is een enorme woel kont, en ligt geen moment stil in bed. Ik heb haar al 2x onder de dekens gevonden, dus die komen er niet meer op.
    Ik heb 2 zomer slaapzakken, 3 tussen slaapzakken, en 2 winter slaapzakken. Vooral de Puckabag ben ik echt helemaal weg van. De andere is van de hema, ook erg fijn. Zit er over te denken om er nog 1 winterslaapzak aan te schaffen. Nu heb ik ook regelmatig 2 slaapzakken per dag in de was.
    Ze ligt nu met een pyjama aan de in de tussen slaapzak. Ze heeft het niet koud (nekje is heerlijk warm), maar 's ochtends wel koude handjes, en voetjes.
    De maat is 68/80
     
  20. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    Jan 13, 2009
    7,067
    0
    0
    Hier een heerlijk weekend gehad!!

    Gisteren is Jorgen thuis gebleven, want hij wilden graag bij zijn gezin zijn!!!! Tranen liepen over de wangen heen.
    We hebben dus ook de hele dag samen voor haar gezorgd, en hij heeft ook met haar gespeeld, naar bed gebracht, omkleden, fles geven, etc.
    Was helemaal van de wapper.

    Gisteravond werd ik gebeld door de eigenaresse van mijn oude verzorg pony. Ze is in 1x heel hard achteruit gegaan, en ze zou haar vandaag laten inslapen.
    Vanochtend naar stal geweest om afscheid van haar te nemen. Tranen biggelde even over mijn wangen heen. Toch veel met haar meegemaakt, en dan komt er in 1x een einde aan.

    Joënna heeft denk ik het eten ontdekt. Vanochtend heeft ze een kuipje fruit op van 100 gr, en vanavond een potje bloemkool (wat een mega gore bende is dat, maar ze vond het heerlijk:(). Helemaal schoon op.
    Echt drinken uit de tuitbeker doet ze nog niet, vind het leuk om ermee te spelen. Slokjes nemen, vieze bek trekken, en er weer uit laten lopen.
    Vandaag kwam we weer op de 3 flessen uit, misschien toch beter om er nog even 4 te blijven geven?

    Vanavond er nog op uit geweest om speelgoed voor haar te halen. Ik heb de babywalker en de chicco babygym die op 3 standen kan (liggen, zitten en staan).
    Het word van de babywalker kan eraf gehaald worden, en kan ze ook op haar buik spelen.
    Als ik het paneel van de babygym op de grond zet, kan ze er ook mee op haar buik spelen.

    Ben heel benieuwd wat ze ervan vind.

    Ook draait ze nu van haar buik naar haar rug. Ze vind het geweldig en rolt de hele box door:D
     

Share This Page