zwangerschapsbroeken maat 48

Discussion in 'Zwangerschap' started by ingef, Aug 30, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ingef

    ingef VIP lid

    Aug 30, 2009
    5,619
    1
    0
    NULL
    NULL
    hello lady's... vandaag wezen shoppen bij mijn favo winkel op zwangerschapskleding gebied..tenminste, dat was het tot nu toe....miss etam.. ben zo teleurgesteld.. allemaal spijkerbroeken en het staat me voor geen meter... de broeken stoppen allemaal op het breedste gedeelte van mijn heup om daar over te gaan in een stukje rekstof......resultaat, ik zie er uit als een zwangere rollade..:(

    bij mijn vorige zw hadden ze nog van die mooie soepele pantalons met rekstof, maar nu niet meer... ik heb nu nog wat leggings en tuniekjes, maar zoals vandaag was dat al te fris..

    hoe doen jullie dat? misschien tips?

    liefs
     
  2. Reintje85

    Reintje85 Bekend lid

    Jun 28, 2009
    981
    0
    16
    Misschien even bij een andere Miss Etam kijken? Ik heb er namelijk van de week een zwarte pantalon vandaan, ze hadden hem ook in donkergrijs. is niet echt pantalon stof.. meer syntetisch en strech! zit echt heerlijk! Daarnaast een donkergrijze 'spijkerbroek' wat ook weer niet echt een spijkerbroek is ook strech, zit ook echt heerlijk. je moet ook goed kijken bij de Miss etam. Ik heb namelijk gemerkt dat ze er 2 verschillende soorten hebben. De een heeft van die ruime buikbanden eraan met een elastiek bovenin en de ander heeft een meer stretchie buikband maar zit vaak veeeel strakker op het punt waar de broek overgaat in buikband, mij veels te strak in ieder geval. Heb ikhet idee dat ik de baby afknel.

    Verder loop ik nu ook vaak in die positie sweat pants van de Hema. Met laarzen eroverheen en een lang vest of tuniek ziet het er niet uit als een joggingbroek maar zit echt heerlijk! Heb me voorgenomen als ik straks verlof heb, doe ik echt niks anders meer aan!

    succes!
    xxx
     
  3. ingef

    ingef VIP lid

    Aug 30, 2009
    5,619
    1
    0
    NULL
    NULL
    goeie tip! ik heb vandaag een yogabroek bij prenatal gekocht...die kan ook best onder een vest...zit inderdaad heerlijk!

    bedankt!
     
  4. Tammetje

    Tammetje Actief lid

    May 29, 2010
    145
    0
    0
    Pedagogisch Hulpverleenster
    Eindhoven
    Ik heb zelf ook maat 48 en koop broeken via de wehkamp, misschien dat er daar ook wat voor jou tussen zit.
     
  5. naad24

    naad24 Bekend lid

    Sep 22, 2008
    771
    0
    0
    H&M?? Ik heb daar vorige week 3 broeken gehaald maat 46.......denk dat ze ook 48 hebben.

    Succes
     
  6. femke1987

    femke1987 Actief lid

    Jun 11, 2009
    416
    0
    0
    hoi hoi

    ik heb maat 50/52 en heb mijn broeken bij www.bonprix.nl
    en bij de wehkamp
     
  7. ingef

    ingef VIP lid

    Aug 30, 2009
    5,619
    1
    0
    NULL
    NULL
    bedankt voor de tips meiden... voel me al weer stukken beter door jullie reacties... was vanmiddag helemaal sip... wilde zo graag lekker shoppen.. ga even bij wehkamp en bonprix kijken..;)

    liefs
     
  8. ingef

    ingef VIP lid

    Aug 30, 2009
    5,619
    1
    0
    NULL
    NULL
    Yes! geslaagd bij bonprix..wat een keuze en wat een grote maten zeg!! helemaal geweldig!! heb nu een zwarte pantalon besteld.. hopelijk zit ie net zo lekker als dat ie er uit ziet...;)


    meiden, super bedankt!! wat is dit toch een heerlijk forum!!

    liefs
     
  9. smartie1980

    smartie1980 Niet meer actief

    Ik heb ook bij bonprix gehaald, maar nog niet binnen. Ben benieuwd. De broeken van etam zitten bij mij wel goed moet ik zeggen, hoewel ik ook wel gewone broeken mis (een zwarte broek ofzo). Die hebben ze hier in de stad ook niet.
    De h&m heeft wel broeken maat 48, maar vallen erg (!!) klein.
    De normale maat 48 bij hun past wel (niet positie, toen ik nog niet zwanger was), maar nu de positie 48 is echt veels te klein.
    Terwijl hun shirtjes xxl wel weer heel fijn zitten.
    Bij de C&A hebben ze ook in jouw maat (grote stad), maar ik vind die broeken allemaal niet mooi. Zijn eigenlijk allemaal skinny broeken. Leuk als je maat 38 hebt, maar ik vindt dat met mijn 48 echt geen gezicht!
    Zelf ben ik nog steeds op zoek naar positiepanty's in maat 48.
    Hoop dat ze snel binnenkomen bij de etam.
     
  10. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    er zit ook veel verschil in de gorte misse tam winkels en wat kleinere. de grootte hebben echt veeel meer positsie
    .
     
  11. ingef

    ingef VIP lid

    Aug 30, 2009
    5,619
    1
    0
    NULL
    NULL
    ik vond de c&a ook al niet zo mooi...ook veel oudbollige kleuren..maargoed, ben inderdaad ook benieuwd naar de bonprix broek.. als die goed zit ga ik er meer bestellen..;)
     
  12. ingef

    ingef VIP lid

    Aug 30, 2009
    5,619
    1
    0
    NULL
    NULL
    klopt is ook zo... deze missetam is in Leeuwarden....misschien eens in zwolle kijken.. maargoed, online zit er ook niet veel extra bij..en ik vind de shirtjes ook wat truttig.. allemaal roze met bloemetjes enzo...;)

    maargoed..
     
  13. CindyCM

    CindyCM Actief lid

    May 21, 2010
    112
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik kon ook niet echt slagen voor positiebroeken. Ik heb maat 46 en ben ook nog klein. Ik heb 1 zwarte stretch broek bij Prenatal gevonden en veel rokjes, jurkjes en leggings gekocht.
     

Share This Page