Dat is een kwestie van zeggen. Ik kan d'r persoonlijk ook niet tegen dat je vriend het dan wegwuift. Dat is hier ook zo.. Zo van, we kunnen niet weigeren. Euh.. dat kan wel!!!! gezin eerst, dan de rest dus ik zou gewoon je zoontje overpakken en zeggen: ,, Zeg maar tegen oma dat dat feestje niet doorgaat''hahahahahahaha.
Nou, ik ben erg blij dat het uit de wereld is en dat ik mijn zegje heb kunnen doen en we zullen zien hoe zulk soort dingen in de toekomst zullen verlopen
Lees nu pas de reactie boven mij, had enkel je beginpost gelezen. Ben blij voor je dat je even je zegje hebt kunnen doen! En ook fijn dat je schoonmoeder het begrijpt. En nu lekker uitkijken naar je vakantie, geniet ervan!
Zo dat heb je goed en netjes opgelost zeg!! Fijn dat ze iig zei dat ze het begreep. En er kan wel gezegd worden het is hoe je het bekijkt, idd dus als mensen daar niet van houden moet dat toch ook kunnen?? Niet iedereen vindt het prettig om voor het blok gezet te worden op zo een manier...
ik vind helemaal niet dat je je aanstelt als je had gewild dat ze langskwamen dan had je ze toch zelf uitgenodigd? dat is niet het geval. ook erg gemeen om het zo via je zoontje te spelen trouwens dan weet ze zelf wel dat ze niet goed zit denk ik dan. Gewoon lekker met zijn drieeen weggaan hoor, dat was toch ook de planning?
Nee echt niet! Ik geef het alleen aan mensen waarvan ik weet dat ze er juist mee omgaan (en ik weet van mijn moeder dat ze ook kan bedenken dat ze gezellig even langs komt). Ik zeg dan wel tegen mijn moeder wie wel weet waar ik ben bv. En mobiel, die gooi ik uit zodra we in de auto stappen. S avonds even aan om te luisteren of er iets speciaals is. Als er brand is horen we het wel. Vroeger ging het altijd goed zonder, tegenwoordig kán het blijkbaar niet meer zonder. Ik vind een gsm alleen maar onrust geven, ik wil niet altijd bereikbaar zijn. Als er echt iets aan de hand is (hier is een jaar geleden de mestput ontploft, mijn man is toen 4 meter de lucht in gevlogen) en je kunt er niet gelijk bij zijn, dan is het zo. Weet je, meestal kun je op die eerste momenten toch niets beginnen en is het juist beter om rustig te blijven en wat afstand te bewaren totdat het wel kan. De situatie veranderd er net zo min om. Ik vind het wat anders als je weet dat een familielid heel slecht ligt ofzo, maar dan is het de vraag of je wel weg moet gaan...
ik had je reactie nog niet gelezen, heel goed van je zeg! en ik zei veel plezier met zijn drieeen ik bedoel natuurlijk met zijn vieren (zag dat je zwanger bent)
komt wel heel manipulerend over.... als jij wat voor mij doet, moet jij ook wat voor mij doen.... Hoe vind je dat?
Goed dat je het eerlijk gezegd hebt. Hier een goede band met schoonouders wonen hier ook 5 min vandaan en passen ook 1 dag per week op. Maar toch zou ik het ook niet nodig vinden dat ze een dagje zouden langskomen. Juist lekker toch even alleen met je gezinnetje weg! Fijn dat het is opgelost.
Wel fijn dat je het er nu uit is! Ik vind het wel knap, mijn manier is ook alleen omdat ik de confrontatie niet trek. Het is uiteindelijk beter om het gewoon rustig te zeggen, meestal heb je daar meer aan! Fijne vakantie straks!
Zo kwam het op mij ook over ja, en daar houd ik absoluut niet van.....we doen ook genoeg voor hun en ik geef regelmatig een kadobon of iets dergelijks als dank voor het oppassen.
Ik zou het denk ik voor 'even' niet erg vinden maar zo'n hele dag hoeft voor mij niet. Misschien kun je ook zo iets overleggen? En ik begrijp het heel goed! Wil je even weg van alles en krijg je alweer visite en misschien willen jullie wel gewoon elke dag wat gaan doen. Ik ben ook altijd iemand die nooit NEE durft te zeggen maar in sommige gevallen als ik echt rust wilt en niemand om me heen wilt hebben (vind ik best knap van mezelf) kan ik dat wel zeggen van: even niet hoor!
Oh ja en dat van haarzelf al uitnodigen en een dagje vrij pakken vind ik wel raar zeg! Eerst vragen gewoon!! De schoonouders van mijn zus (ouders van haar man) zijn ook zo en je kan je er goed aan irriteren want we weten hoe dat is!
Jeetje dat is ook erg! Zou er geen zin in hebben, bah! En dan zeker als ze tot 2:00 blijven is gewoon van de zotte. Ze kunnen zich toch wel indeken dat je na een week werken doodmoe ben? Succes meis!!
Lees net het hele topic verder. Ben blij dat is opgelost. Misschien zal ze nu niet zo snel meer zo iets doen! Knap hoor meid dat je het nog wel durfte te zeggen tegen haar. Nu kun je met een gerust hart op vakantie gaan en je natuurlijk niet schuldig voelen!! Want dan had ze maar moeten overleggen met je. Een hele fijne vakantie toegewenst! xx