Goedemorgen dames. er is zoveel weer geschreven. is er nog iets belangrijks gebeurt heb deze morgen niet echt tijd om bij te lezen. Weer haast je ren je rot dag. heb wel iets gezien dat anja zich niet zo lekker in der verlletje zit meid doe rustig aan en even lekker aan jezelf denken. Met mij gaat het wel nog steeds vlagen van zwart zien en maag die salto's maakt, maar goed wacht vrijdag wel af. Ik ben er vanavond weer. Heb trouwens nieuwe school foto's van me meisjes mocht je toch willen zien pb me dan eventjes of voor degene die me op hyves hebben staan in me www van gister.
@anja: vervelend dat je je zo rot voelt doe lekker rustig aan. als je er aan toe bent kom je gewoon weer mee kletsen
@ Anja: heel veel sterkte meid!! @ hier: wat is het hier stilletjes!! Maar goed, dat zeg ik, en ik heb ook weinig tijd eigenlijk... Kom vandaag nog wel even spieken!! Daan
nou zal ik dan ff uitgebreid vertellen. dan is er weer wat te lezen. haha ik vind het wel moeilijk om te vertellen aangezien jullie al zo lang bezig zijn. we hebben besloten om niet met ac te beginnen vanwege de pcos. je weet dan natuurlijk nooit wanneer er weer een eisprong zou zijn. ik ben begin deze maand wel ongi geworden. dus hopelijk komt het uit zich zelf weer op gang. dus ik had natuurlijk een berekening gemaakt wanneer me ei geweest is. en we hebben dus twee keer gesekst in de week waar me eisprong dan zou moeten zijn. ALS ik een eigen eisrong heb gehad natuurlijk. maar ik weet hoe je lichaam je voor de gek kan houden. ( net als jullie natuurlijk) dus ik wil me niet gek maken maar begin volgende week zou me nod dan zijn of mssn wel dit weekend als ik een vroege ei zou hebben gehad. maar meiden, ik vind het heel moeilijk om dit hier te zeggen. ik weet dat sommige van jullie al jaren bezig zijn. dus eigen gun ik iedereen hier eerst een eerste baby voor wij er weer 1 mogen hoor ik duim nog steeds voor jullie allemaal!! op naar allemaal mooie plakbaby's!! nou ik moet zo Lotte naar me schoonmoeder brengen en dan werken. ik kom vanavond weer ff !!
Duchess hoe gaat het vandaag met jouw?? Hoop dat je beter hebt kunnen slapen vannacht...!! Debby voor jouw een hele dikke knuffel!! wat een toestanden allemaal zeg! (las het op hyves) sterkte met alles!
hey meiden ben ik weer @ella wel rustig aan doen jij he... wat niet gaat of moeilijk gaat gewoon niet doen hoor!! @dani ja die schuine erboven is veel groter dan degene die hij heeft opgemeten toch!! @pamsie spannend meiss maareh maakt toch niet uit wie er nou eerder of niet zwanger is we zitten hier allemaal voor maar 1 doel... @duchess meiss hoe is het vanacht gegaan??? @deb jij een hele dikke knuffel... @anja meiss doe rustig en neem je tijd hoor.. als je maar wel komt vertellen hoe het met je gaat... @hier zo ik heb net mijn manneke naar het werk gebracht nu ben ik tot 21uur helemaal alleen hahahaha
hey meiss... ik ga heel erg hard voor je duimen hoor!! zodat jij ook kan gaan beginnen komt goed hoor!! we volgen elkaar gewoon hoor... xxxcin
ik ben hierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! blondje , hopelijk komt je ongi snel! Cindy en blondje , jullie zijn toch familie????