hmm hier word het al minder citta al is het niet zo erg als bij jou ze was ook wel enthousiast als hij niet thuis was... maarja daar heeft papa weinig aan als ze niets van hem wil als hij thuis is he maar nu gaat het best goed eigenlijk en is hij de liefste papa die er is. (en dat mopperen dat hij ook weleens met dochterlief mag spelen.. is misschien niet helemaal eerlijk.. maar ook erg bekend ) wat draagt anne vandaag.. nou het begon met een vaalzwarte spijkerbroek, zwarte gympen met zilveren veters en een wit shirt met een hip meisje erop en wat tekst inmiddels vroeg ik net of ze even dr broek wilde halen boven.. (ze had net gslapen en liep in dr ondergoed nog) maar ze bleef nogal lang weg.. nu heeft ze dus een rood rokje.. zeer charmant straks maar even verkleden voor we bodoschappen gaa doen
hahaha ja dat vind ik ook niet staan! vind witte of zwarte sokken in sportschoenen met daarop een korte broek al niet staan bij mijn man... Maar laat ik zeggen, ze had roze/paarse schoenen aan en licht paarse sokken...dus viel nog mee!
Ik ben er ook weer na een dag hard werken Ik zou wel 189 euro uitgeven aan laarsjes als ik ze heel mooi vind. Maar dan zou ik er wel goedkopere laarsjes bij doen (max. 80 euro) voor de afwisseling en niet 2- 3 paar van die prijs kopen. Ik geef maximaal 175 euro uit aan een winterjas want ik wil er minimaal 2 en aan bijvoorbeeld een trui of blousje geef ik maximaal 80 euro uit of ik moet het echt heel graag voor haar willen hebben. Maar de truien van ralph lauren en de blousjes van gant kosten toch al snel rond de 80 euro. Vandaag was het hier een lichte jeans met roze gaastra polo maar dat had ik gister geloof ik al gezegd.
hoi Tesske; ja ik heb het net als jouw over schoenen van 189 euro als ze heel leuk zijn en ik weet zeker dat er vaker op gelopen worden ja waarom niet??? nu heb ik deze laarsjes gekocht zie foto 65 euro en wat je al zei ja dan koop ik paar laarsjes goedkoper erbij nu heb ik ook 2 winterjassen voor 90 euro per stuk gekocht ja ik doe het ook niet iedere dag liefs Citta
en over die schoentjes van 189,00 ben zo bang dat ze 1 groeispurtje heeft en ze dan niet meer past. begrijpen jullie wat ik bedoel. ze had vandezomer in 2 weken tijd al haar nieuwe schoentjes die niet meer paste. heb toen allemaal nieuwe moeten kopen je wil toch dat ze er leuk uitziet vandaar dat ik 189,00 een beetje veel vond die replays zijn te vet gewoon geweldig daar word ik nu weer hebberig van
Die Replays zijn echt super! @Citta; thx! Vind knotjes ook helemaal leuk. Hier een papa en mama kindje. (denk dat mama ietsje de 'voorkeur' heeft )
Ik heb vorig jaar paardrij laarzen gekocht voor Tess voor in de regen. Die waren 85 euro en toen ik ze thuis ging passen bleken ze toch nog iets te groot, de rest van het jaar heb ik er niet meer aan gedacht dat ik ze nog had en dit jaar heb ik ze maar weggegeven omdat ze nu niet meer passen
ja ik had vorig jaar laarsjes die ik inderdaad ook te groot kocht en nu passen ze niet die waren iets van 59,00 maar weet je vind 189,00 gewoon echt een hoop geld. en als ze dan na 1 maand er niet meer in past ze heeft nu 4 paar laarsjes en er zullen heus nog bijkomen mezelf kennende. dus ik doe het niet. tuurlijk mischien als ik een mega inkomen zou hebben dat ik dan makkelijker zou denken maar wij hebben het heel goed hoor wil niet overkomen alsof we het niet kunnen betalen. maar er zijn voor mij grensen en dat is de grens.
Het is niet nodig je te verantwoorden voor je grens joh. Ik ken zoveel mensen die geen 189 euro uit geven voor laarsjes voor hun kleine spruit En heel veel mensen die mij voor gek verklaren dat ik zulke dure kleding koop voor mijn dochtertje.
replays zijn echt heel stoer... hier ook een meisje dat verzot is op papa, maar gelukkig geen voorkeur lijkt te hebben. Papa is heel erg van het spelen met de meiden, dus dat vind Amal natuurlijk fantastisch. Zo schattig om te zien hoe ze dan een lol hebben met zijn 3en. verder vandaag weinig soeps, setje van name-it, met zwarte k-swiss gympen. ben morgen ook weer gewoon lekker thuis, dus maak dan wel weer een foto..
Werken jullie ook (buitenshuis) of werkt alleen je man? Dan kan ik me wel voorstellen dat je kindje naar je man zou trekken namelijk omdat mama de hele dag thuis is. Hier trekt Tess niet expliciet naar 1 van ons toe eigenlijk.
Mirell, de laarzen waren er dus niet meer in maat 22. Maar heb nu andere leuke gevonden: Bekijk bijlage 98670 nu alleen nog een iets hoger paar.
ik werk alleen op de woensdag. En mijn man werkt zo`n 60 uur in de week. weinig thuis dus, maar als hij er is dan gaat ook al ijn aandacht op aan de meiden, hahhahah dan denk ik wel eens ja maar ik ben er ook nog....
ja ik werk daar en moppie gaat 1 dag mee. De andere dag is ze bij mn moeder. Ik werk wel tot 18.00 uur op vrijdag, en papa tot 16.00 uur dus die is om 16.15 op het kdv en haalt haar op. Dan hebben ze heerlijk de tijd samen om te eten en te spelen tot mama thuis komt om half 7.