Heerlijke dag gehad op mn werk! We hadden van mn schoonma voor S zn verjaardag (13 sept) kaartjes gehad voor de Efteling maar zij kon niet, dus morgen gaan we met mn moeder Heb er echt onwijs veel zin in!!! Nog 5 dagen werken en dan heb ik ein-de-lijk vakantie kan echt niet wachten. S heeft een heeeerlijke rijsttafel gemaakt heb er nu al trek in, dat is lekker thuis komen uit je werk haha.
Ohja Jason had gister avond laat een bloedneus..althans ik ging hem toe dekken voor ik naar bed ging en zag allemaal bloed in zn bedje en op zn knuffel. Maar hij heeft natuurlijk 2 weken die neusspray gehad, dus miss dat het komt omdat we er nu mee gestopt zijn. Hij heeft geen koorst meer dus was denk ik niet ziek...
auw!!! dat kan ik me voorstellen, en het is idd ook niet echt op een handige plek.... Sterkte ermee, hopelijk werkt de zalf een beetje
marloes, joepie vaatwasser gemaakt hoef je niet af te wassen aal, oh leuk morgen naar de efteling. Wordt goed weer dus je boft! Zou best van de neusspray kunnen komen idd de bloedneus. Daarom mag je het ook niet te lang gebruiken.
hoi meiden, kom net uit mijn werk en heb knallende koppijn. Gelukkig had Reno Emma al opgehaald bij mijn moeder want hij hoefte pas s avonds te werken. Emma was naar de kinderboerderij geweest met opa en oma en een ijsje gegeten bij mc donalds. Nou, die is dus weer verwend... Ik moet vrijdag en maandag werken en dan 6 dagen vrij. Heerlijk, kwam zo uit omdat ik woensdag een verjaardag heb van een kindje dat 1 wordt en vrijdag een bruiloft. Tandjes: emma heeft ook 4 boven en 2 beneden. Komt nog wel denk ik. Is iedereen al naar het cb geweest voor die bmr prik? Wij moeten pas 13 september. Omdat die arts ziek is is die afspraak wel 6 keer verplaatst. Hopelijk gaat het 13 september nu wel echt door.
debby, oh balen van je hoofdpijn. Ik heb het ook weer zo vaak Lieke moet volgende week dinsdag naar het cb voor de BMR prik.
ja wordt er gek van... we hebben een nieuw programma op mijn werk dus het zou misschien terugkerende rsi kunnen zijn want mijn spieren doen ook pijn. Ik hoop het niet. Meestal is het 1 dagje en dan gaat het wel weer. Ik ga straks maar even lekker in bad als emma slaapt.
@Marloes, lekker de vaatmachine is gemaakt. @Jolan, hier ook 1 die met alles wegloopt haha die kleine boefjes. @Aal, leuk morgen naar efteling. Geniet ervan. @Debby, hier ook regelmatig hoofdpijn. Had ik bij mijn vorige zw ook. @Tamtam, het gaat gelukkig ietjes beter nu dank je. @Hier, ben een uur op de bank in slaap gevallen en voel me nu na het avondeten wel ietjes beter.
oh meiden, lieke wordt echt 'groot'. Als ik zeg: pak je schoentjes eens, doet ze dat. Met de telefoon gaat ze gesprekken voeren en als ze de afstandbediening heeft, gaat ze hem richting de tv doen en kijkt me dan aan zo van: kan ikook mam!!! ze zegt ook steeds meer: auw (mauw), aai, opa, oma, die, da da (dag dag en zwaaien) en nog wat dingen zo leuk!!!
haha ja die dingen doet emma ook, ze probeert ook steeds haar schoenen zelf aan te doen haha... Ze verwart nog wel eens de afstandsbediening en de telefoon met elkaar, echt grappig. Maar als ze zin heeft om tv te kijken doet ze hem inderdaad zelf aan... en hij staat meestal nog op baby tv dus dan is ze blij hehe.
brrrr heb het alweer koud.... manlief lacht me uit.... ik ga maar lekker in bad en dan naar bed... morgen laatste dag werken... ben ook echt doodop en heb t helemaal gehad! vandaar ook ff ego... sorry dames
@jolan nee klopt mochten het 2 weken gebruiken en nu als hij blijft huilen s avonds moeten we de kno arts bellen Leuk dat Lieke zo groot wordt!! Lekker kletsen en wel handig ook toch dat ze nu begrijpt wat je zegt hihi hoef je die schoentjes niet meer te pakken hahaha @deb oh gatver hoofdpijn. Hihi die Emma lekker verwend heerlijk zeg. Hopelijk verschuift het niet meer Flutter was ook laat volgens mij met die prik @hvj heerlijk even slapen verder alles goed? @mcg veel plezier in bad en slaap lekker!!!
Jason doet het ook met telefoon en afstandbediening haha bij zn oor houden en dan kletsen. En hij probeerde idd ook laatst zijn schoentjes aan te doen, toen het niet lukte vlogen ze door de kamer hahah. Vindt het echt leuk nu ze wat meer begrijpen van wat je zegt. S zei al als hij kan lopen mag ie drinken voor me gaan halen
@Jolan, leuk he. Hier ook een eigenwijsje en praatjesmaker haha. @Bmr, hier ook al gehad. @Mc, het is ook koud. Bader ze en slaap lekker. @Aal, ja hier weer z'n gangetje. De kleine net op bed gelegd dus ff rust.
Nog 5 daagjes werken heerlijk zeg daarna vakantie. Leuk naar de Efteling kan me voorstellen dat je er zin in hebt
Balen van je hoofdpijn. Lekker hoor straks 6 dagen vrij kun je ff bijtanken. Danian krijgt 15 September de BMR prik
Wat leuk dat Lieke dat doet. Danian snapt wel wat dingen zijn. Waar is de bal kijkt hij er naar en waar is je beker gaat hij er heen. Da,Da en zwaaien doet hij ook en klap is in de handjes verder nog baby praat