@Brendat: hahaha dat klonk heel depressief hahaha. En wat een gaaf kaartje zeg! Wauw!! Heel leuk! Zoiets had ik voor Mees ook in gedachten, maar kan geen lang papier printen en wilde niet naar een drukker, eigenwijs hé. @Mamammies: wat lekker dat Stijn het goed doet op de omneo!! Wel heel vervelend dat ie moet supgen en dan de hik krijgt, Mees heeft de afgelopen dagen wat minder de hik, hij had er ook heel veel last van! @Marjolein, praat me niet van tegenvallende kraammutsen... pfff... gelukkig heb je de laatste dagen wel een leuke!! Ff de schade inhalen! Het zal ff wennen zijn voor Fleur en ook voor jou natuurlijk maar dat ritme zit er zo in hoor
@linda: dankje... @kiss: spannend idd, hopelijk krijg je meer duidelijkheid bij de kinderarts... Veel plezier met je blackberry! @Ckialita: hopen dat het snel beter gaat met je enkel, vervelend! @val: dankje... En, lekker wandelen, daar kijk ik echt naar uit! @speentje: hier vrijwel meteen, in het zkh in de couveuse had ze er al een van de verpleging gekregen. Liz heeft ook flinke zuigbehoefte, maar dat kan dus ook gewoon honger zijn... Nu dus niet meer, ik laat m'n meissie niet honger lijden! @FemR: wat 'fijn' dat ik niet de enige ben met gierende hormonen. Dankjewel voor je lieve reactie. Ik sta er nu net zo 'in' als jij; borst als troost en even een momentje alleen met mama. En ook hier precies zo, een paar slokken en dan hoor ik niks meer. Maar ik ga er echt van genieten zolang het duurt! Balen idd dat je toen niet je eigen gevoel hebt gevolgd, met megastuwing had je het misschien goed op gang kunnen brengen. Hier helemaal geen stuwing gehad, dat zegt al genoeg denk ik... @brendat: Fijn dat je lekker thuis bent, geniet ervan! Wat een scheetje is Jente en het kaartje is prachtig! @mamamies: zo, Stijn groeit lekker! Tes heeft er echt wel ruim 3 weken over gedaan om weer op haar geboortegewicht te komen... En wat zielig dat hij steeds moet spugen. Hier geen tips helaas... @Marjolein: fijn dat het zo goed gaat met jullie! En dat aandacht verdelen is hier ook nog weleens moeilijk... Komt vast goed! Balen dat je eerste kraamhulp 'niks' was, nu lekker gaan genieten! @kraamzorg: ik heb 3 dagen extra gekregen, ivm de niet vlottende bv en mijn hoge bloeddruk (nog steeds) en laag hb. Maandag en dinsdag had ik een jong meisje waar ik wel leuk mee kon ouwehoeren en die hard kon werken ook nog! Nu vanaf gister een rustiger type, ze bijft t/m zaterdag. Ze is lief met Tes (het allerbelangrijkst!), houdt het huis lekker schoon en legt me lekker in de watten. Fijn! @hier: Nu ga ik maar eens mijn bedje opzoeken. Straks Liz op bed haar flesje geven en hopen dat we lekker kunnen slapen. Ben vannacht in elk geval een stuk sneller klaar. De vorige nachten was ik per voeding ruim een uur bezig... Morgen komt mijn collega met Nora (geb. 27 juli) langs, gezellig! Tes gaat lekker met opa en oma naar de dierentuin, leuk voor haar! Slaap lekker allemaal en tot morgen!
Koetje: hier is de bv ook niet voldoende. De 1e dronk niet, dus al snel fv, nr 2 groeide niet en was erg onrustig, ondanks bijvoeding. Na 3 wkn volledig fv. Madelief pakte meteen goed, maar had nog te weinig plasluiers op de 5e dag, dus meer bijvoeding. Verder kwam ze niet zelf voor voeding, bijna niet wakker te krijgen. Maar als ze wakker was, superheler en allert. Na 7 dgn 105 cc en terug op gebgew. Nu nog steeds bv + 105cc. Ze krijgt 5x fles, vaker bv en ze slaapt sinds een week van 23.30 tot 7 uur (dan maak ik haar wakker). Geniet vd bvmomenten. Het is ons laatste kindje en daar wil ik nog 1x super van genieten! Heb dat de hele kraamtijd gedaan (had ik aan beide kraamhulpen aangegeven en beiden hebben daar voor gezorgd. Beiden hadden zelf ook 3 kids).
Hi lieve mama`s, Ik heb veel minder tijd dan ik had verwacht dus even snel tussendoor. We zijn compleet jeeehhh, heb een hoop bevallingen gemist heb ik gezien, sorry voor de late reaactie, maar allemaal gefeliciteerd met je kleine wondertjes. Na mijn laatse reactie zijn er 40 pagina`s bijgekomen, en van Ryan krijg ik geen tijd om het te lezen.Hier gaat alles langzaam steeds beter, bv ben ik mee gestopt, had te weinig en Ryan dronk slecht aan de borst. Zijn gele kleur is sinds gister ook helemaal verwenen. Mijn plicht roept weer , nog even snel een foto van mijn binkie
@ Kapedi, wat een mooi mannetje. @ Brendat, wat heerlijk dat je weer thuis bent. En super kaartje!!! Heel mooi. en een mooie foto! @ Marjolein, hoe oud was je dochter ook alweer? Jammer dat de kraamhulp niks was. @ Mamamies, wow wat groeit hij goed!!!!! Super toch. En wat fijn dat het goed gaat met Omneo. @ Dingetje, hoera Ivar al 2 maanden. Times flies. @ Koetje, gaaf kaartje! En dat gedichtje hadden wij eerst ook willen doen maar hadden niet genoeg plek. Ik had precies hetzelfde als jou. Ik dacht ook wat heb ik Aiden aangedaan, zo'n klein mannetje en moet nu alle aandacht delen. Maar hij is heel lief en het maakt hem eigenlijk helemaal niet uit. Volgens mij denkt hij dat Hailey een levende pop is hihi. @ Femr, jaa nu alweer ongesteld, helaas. Heb dat geen seconde gemist haha. Bij Aiden duurde het wat langer omdat ik nog bv gaf. Leuk jij ook Mees showen. Hier zijn ook al een aantal collega's geweest maar mijn team bestaat uit zo'n 40 mensen en mijn afdeling 100, dus kan maar beter ff langsgaan haha. Gaat het allemaal goed met de 3 kids? Ik bedoel met brengen,halen etc. @ vk, hier volgende week de nacontrole. @ Rondes, hier bij beide na 3 rondes, ben ik ook heel blij mee. Hier gister voor het eerst weggeweest zonder Hailey. We zijn met Aiden naar een binnenspeeltuin geweest, hij vond het geweldig! Alleen waren er alleen maar van die klimtorens dus papa en mama moesten mee naar boven,was wel heel leuk hoor. Vannacht had Hailey weer zin in 2 flesjes, kan het zijn dat ze al meer wil dan die 90+3? Vandaag gaan we een dagje naar het Gaiapark met mijn ouders.
@ Kapedi: Goh, jouw Ryan is al een echt ventje!!! Hier een zwelgje!! Gisteren voor het eerst naar het CB geweest. Hij was sinds zijn geboortegewicht al bijna een kilo aangekomen! En 4,5 cm gegroeid. Hij eet dan ook als een bouwvakker! 120 cc per keer, 's avonds en 's nachts 130 cc. Soms kan er 4,5 uur tussen zitten, soms ook net 2,5 uur. Ons schema van iedere 4 uur aanbieden heb ik maar overboord gegooid. De canvas is binnen gekomen, hij is gaaf!! Verder zitten we er qua visite ontvangen er helemaal doorheen. Rob is iedere keer van 7 tot 19 uur weg en na het eten is er al weer visite. We zijn het nu echt beu. Bij een tweede maar een kraamfeest, of maar 3 contactmomenten waar men uit kan kiezen. Volgende week komen er zelfs vrienden van mijn schoonouders langs. Rob moet dat weekend werken, ik ken ze niet echt (2x ontmoet of zo). Had mijn schoonouders al gevraagd om er bij te zitten maar ik denk dat ik het maar helemaal af ga zeggen. Oja, Rembrandt heeft ook een voorkeurshouding. Ik heb nu een folder meegekregen met tips. Over twee weken terug voor beoordeling. Bij geen vooruitgang krijgen we fysio. Ik denk dat het iets met het matrasje van de wieg te maken heeft, want mijn neefje en nichtje hadden er ook last van. Op zoek dus naar een ovaal matrasje, want ik wil hem nog niet in het ledikantje leggen (wel tijdelijk totdat we matrasje hebben gevonden). Voor de statistieken: bij de 3e ronde raak
Wij gaan ons klaar maken en er lekker op uit vandaag. Mijn vriend is al vanaf woe. vrij en vandaag gaan we lekker richting Noordzee. Bergen of Schoorl. Stad in lekker eten en misschien met een beetje zon nog even bij zee kijken. Mylan maar in de maxi cosi slaapzak ik de wagenbak. Dekentje en dekje erover en jasje mee voor het geval dat. Dames fijne dag vandaag en tot vanavond/morgen
Spruit: hier zit Mylan ook nog steeds op 90+3 maar vraag het me ook wel eens af. Hij blijft zuigen na de fles. Maar spuugt ook nog wel aardig dus ga hem nog niet meer geven dan blijft hij spugen. Oh papa is klaar met douchen mijn beurt en dan gaan we zo weg.
@ koetje; hier ook gehad hoor die kraamtranen! Wat femr zegt... Het gaat over! Ik wist echt niet wat me overkwam en huilde om alles, zelfs leuke dingen!!! Nu nergens meer last van en genieten van stijn! Hoop voor je dat het snel over gaat en je lekker op die roze wolk kan klimmen! @ laartje; stijn mag nu 150+5, maar hij redt dat nog lang niet! Hij drinkt nog 90+3 en soms 120+4 hailey mag dus vast wel meer hebben... En daarbij, doe wat goed voelt... Als ze steeds nog honger heeft... Misschien wil ze af en toe wat meer, probeer maar en dan merk je het wel toch?! @ spruit; wow rembrandt doet het ook lekker zeg! Stijn groeit ook zo hard... Maatje 50 wordt nu echt te krap en zelfs sommige broekjes in maat 56 zijn aan de strakke kant! @ hier; weet niet wat er is met Stijn... Hij spuugt echt veel en het lijkt af en toe net of ie aan het herkauwen is... Z'n eten komt ook steeds omhoog. Niks helpt... Laat hem goed boeren, hij blijft minimaal 10 minuten rechtop zitten na de fles, matrasje al omhoog gedaan... Hij ligt nu naast mij in bed op 2 kussens, dus bijna zittend... Slaapt nu maar hij maakt ineens vreemde geluidjes en hoor gewoon dat er melk opkomt en hij moet slikken... Ga zo maar even de huisarts bellen, want hij huilt er ook steeds bij... Zo zielig. Sorry voor 't ego berichtje, maar ben zo al de hele nacht met hem aan het rommelen en net vandaag ben ik voor het eerst alleen met hem, want vriendlief moest zich gaan melden op kantoor!
koetje: welkom hier op dit forum!!! de tranen.. ach laat ze lekker stromen!! ik ben ook gestopt met borstvoeding, inderdaad tegenvaller als je het wel wilt! susan: augustus 2008 gestopt met pil en december 2009 eindelijk positieve test!!! ckialita: balen van je enkel!! ben dvd's van gooische vrouwen aan het kijken!! heerlijk!!! speentje: hier ook niet. maar heb er ook 1 uitgekookt want fenna heeft soms enorme zuigbehoefte en dan geef ik mijn pink, maar heb liever dat ze op haar eigen vingers sabbelt, die ze dan net niet kan vinden.. dus had gedacht voro de moeilijke momenten een speen! eigenlijk net als Lauw dus hier: voel me vandaag stuk beter.. vannacht wel 2x eruit geweest voor fles.. dacht gooi ritme beetje om dat we er maar 1x uithoeven maar onze lieverd heeft het nog niet door, we blijven oefenen!!!
ik was nog niet klaar maar drukte op verkeerde knop... vloeien: hier nog niet.. eigenlijk is het alleen beetje bruin (sorry hoor) als ik stuk heb gelopen.. ik hoorde dat je weer in bad mag als vloeien is gestopt of na 6 weken.. nou mag van mij over 2 weken zijn want kan moord doen om heerlijk uurtje in bad te liggen..! ga nu dus maar even douche, mijn moeder komt zo en dan gaan we fenna eens even in bad doen! fijn dagje meiden!
Mamamies klinkt wel een beetje als (verborgen) reflux. Valt me op dat er veel kindjes zijn die het lijken te hebben!!! Sterkte ermee!! Susan, veel plezier in Bergen of Schoorl. Kom ik regelmatig
Ohja vergeet ik het helemaal, onze nacht met Zara thuis is super gegaan! 22.30 uur laatste fles. 00.00 uur gingen we slapen... 4.00 uur werd ze wakker voor een fles en na een half uur sliep ze alweer! Ik laat 'r nu ingebakerd en verschoon alleen dr luier als ze gepoept heeft. En om 7.00 uur werd ze weer wakker voor een fles, ik hou het ritme zo aan dat ze na de fles een uurtje wakker is en dan leg ik 'r weer in bed. En zo elke keer opnieuw. Merk dat ze de regelmaat ervan snel doorheeft en dat geeft rust! Net weer een fles gedronken, ze ligt nu bij me na te genieten en we gaan zo richting het ziekenhuis. Ik hoop op een ontslag-gesprek!!! Ze is nog wel mega verkouden, dat hoort bij het virus wat ze heeft en moet vanzelf over gaan. Medicijnen voor de reflux moet ze minimaal een jaar krijgen dus nou ja, mee leren leven dat ze er voorlopig nog niet vanaf is dan maar!! Tot snel weer meiden, een gezellige zonnige dag gewenst!
|Hey meis het komt mij ook wel bekent voor Amber heeft het ook krijgt dan alleen bv en maakt dus ook vreemde geluidjes en voeding komt omhoog zelfs na 2 of 3 uur nog , laatste dagen spuugt ze ook meer terijl ze goed boert Soms huilt ze er ook bij en volgens mij krijgt ze nu ook meer last van krampjes
marijee > wat fijn dat jullie nacht zo goed is gegaan samen met zara hopelijk mag ze gauw echt mee naar huis ..
Vloeien > hier nog steeds een beetje vooral als ik wat veel heb gelopen .. Speentje > toevallig gisteren ze was zo aan het huilen en had zoveel zuigbehoefte en ja kan niet steeds de borst geven wat ze dan graag wil .. Ze moest wel even wennen met het speentje spuugde het steeds erui maar na een poosje hield ze hem in en was er ook even rust in huis
Kiss, wat balen dat Féline waarschijnlijk verborgen reflux heeft.. Marijeeee, wat een mooi lachje! Is Zara nu helemaal thuis? Ja, veel kindjes hebben reflux. Bij ons op de neo lagen er ook een aantal. Echt een baby-ding zeg maar.. Chivay, wow dan best je best snel al weer ongi zeg.. Het is idd oneerlijk verdeeld! Ik was bij Mika ook in de eerste ronde zwanger. Voelde me zo enorm bevoorrecht! Het enige wat ik daar voor mijn gevoel voor kon doen was moeders voor moeders.. Elisa, beterschap! oh lees dat je je al iets beter voelt, gelukkig! Koetje, wat enorm sneu voor je zus! Hoe ver was ze? Balen dat de BV niet lukt, maar niet schuldig voelen he! Leuk geboortekaartje!! Susan27, op de vragenlijstjes staat bij iedereen (die 'm heeft ingevuld) in de hoeveelste ronde het raak was. Heb laatst ook wat lijstjes teruggekeken, wel leuk om te lezen! Ckialita, ouch.. klinkt pijnlijk! beterschap! FemR, hahaha een kurk.. grapjas! als ie erin kon.. zou ik 'm erin proppen gni gni. Maar voorlopig helpen de lekschaaltjes prima! Wat ideaal die helpende broer en zus!! Brendat, wat fijn dat je nu wél een kraamtijd hebt gehad! Mooie foto!! Wat een gááf kaartje!! Mamamies, helemaal top dat Stijn het goed doet op de Omneo! Het spugen.. hier ook een enorme spuger.. we hebben Nutriton geprobeerd, maar daar werd ie enorm onrustig van. Zijn nu gestopt en het gewicht gaan controleren, hij groeit goed ondanks het spugen. Dus wij hebben het nu geaccepteerd. Zolang hij er zelf geen last van heeft laten we het zo en wachten we totdat hij er overheen groeit Marjolein, super te lezen dat Jens het zo goed doet! Kapedi, wow..! Ryan is al een echt kereltje zoals ie uit zijn oogjes kijkt. Mooi manneke hoor! Irisnaomi, hier geen stuipjes.. Zo, hier gisteren naar het CB geweest. Ondanks het stoppen met de nutriton en veel spugen is meneer toch nog 300 gram aangekomen de afgelopen week. We gaan dus lekker zo verder nu! Hij doet het goed, dan maar wat meer spugen. Hier de laatste paar dagen enorm pijnlijke tepels, moet echt de kiezen op elkaar doen soms.. heb gisteren al na laten kijken op spruw.. maar niets.. Smeer nu dus iedere keer maar bepanthen erop na de voeding.. ze staan zowat in de fik na een voeding. Hopelijk is het volgende week wel een keer over! 3Kats is trouwens bevallen zag ik in het andere topic. Dan zijn we nu helemaal compleet volgens mij!! Heb berichtje erin gezet met link naar dit topic. Zal ik vragen of ze het topic gaan sluiten? Of doen ze dat vanzelf? Gisteren ook de foto's opgehaald bij de AH. Was laatst zo'n foto actie van profi portrait. Was helemaal verliefd op mijn mannekes dat ik alle foto's heb gekocht *schaam* Heb de canvas niet genomen. Vorige keer heb ik die wel gedaan, maar je legt 'm minder snel weg he.. Die foto's kan ik nog een keer inplakken.