Breaking Baby News Vanmiddag om 14.24 is onze dochter en zusje ter wereld gekomen. Ze heet Randi Elize en weegt 4290 gram. Groetjes R, Mariska en Evan Deze sms mocht ik vanmiddag op weg naar huis ontvangen
Ooh, te gek! Van harte gefeliciteerd met jullie dochter en zusje! Flinke dame Nu hopelijk lekker genieten!
Dinges: Ja...het is natuurlijk ook even geleden, dat het boekje gemaakt is. Als je te nieuwsgierig bent en je vindt het niet, mag je een pb sturen hoor Napoleon: Wat goed dat jullie over zijn zeg! Bevalt het huis tot nu toe?
Mogguh allemaal!! Dus een hele maand berichtjes is foetsie? Ohjee.. heb ik nog iets bijzonders gemist? Ben hier niet meer heel veel te vinden, kom er simpelweg haast niet meer aan toe.. volgens hebben de dagen te weinig uren voor mij... Maar alles gaat hier supergoed! Zowel Jamie als Britt hebben het reuze naar hun zin op de grote school en de 'kleine peutergool', ik sta gewoon elke dag versteld wat ze nu weer hebben bijgeleerd, echt helemaal super! Met mij gaat het ook goed, druk met werken, de kinderen, (dat ellendige ) huishouden, fotografie, sporten! Heb vandaag een leuk dagje in de planning. Ga vanmiddag met een vriendin de stad in, even lekker eten, daarna bios, dan ff ergens wat drinken en blijven we daar slapen, gaan we morgen met de trein weer huis! Even lekker helemaal weg! Gezellig! Xx
hoi meiden...dank jullie voor de felicitaties...het gaat goed hier. randi drinkt super en is lekker tevreden. ik voel me ook goed...beter dan dat ik ooit gedroomd had.
Fantastisch om te horen Mariska! Ik vind een ks toch een behoorlijke aanslag op je lijf hoor, ook als ie gepland is.
het is ook niet niks...maar het blijft lekker gaan. bij evan veel bloed verloren hb was toen 5.4.. vanmorgen hb 7.3...ikke helemaal blij
Wij lagen in het martini, Saskia..maar we zijn sinds vanmiddag weer thuis. Heerlijk genieten nu van ons gezin..kom snel terug om mijn meissie te showen hoor!!
Mariska, Wat een ontzettend leuke kaart!! Bedankt zeg! Wat is ze ook een beauty zeg! Ik heb met een grote glimlach de foto's bekeken! Hoe gaat het met de andere dames?
Hier alles goed, vanochtend stagegeprek gehad en ik ga per 4-11, 3 maanden stage lopen in winschoten. Heb er veel zin in. Met onze dochter gaat ook alles goed. Lekker aan het teuten. Verder weinig spannends beleefd. Met jullie ook alles goed?
Zo, ff een berichtje van moi! Zit nu lekker languit op de bank, Britt kijkt naar de Tweenies en Jamie is naar school. Jamie heeft vandaag voor het eerst een vriendenboekje mee naar huis gekregen van een klasgenootje, haha! Dus mama mag vanmiddag schrijven! En hoe gaat het hier met iedereen? Xx
Saskia, Leuk zeg, een stageplek! Lijkt het je wat? Queenbee, Wat worden ze dan groot he! Vriendenboekjes! Hier de kleine meneer weer op bed en met de grote meneer koffie en een koekje (zo gezellig kneuterig). Eigenlijk wil ik zo ff door het huis heen, gisteren niet veel gedaan en morgen weer werken. Ach, de wasmasjien draait vrolijk rondjes, de rommel is al opgeruimd, nu nog even een stofzuiger erdoor (ja, die fijne nieuwe!) en dan lijkt het al weer heel wat. Had ik al gezegd hoe blij ik met ons nieuwe huis ben?? Hahahaha Woeiiiii
Volgens mij ben je heppie met je nieuwe huis, of heb ik het mis? Ja man, ik vind het al hard gaan, maar dit is ook weer zo'n stapje verder... *zucht*.. zal ook van de week maar een vriendenboekje gaan kopen, kan Jamie ook zijn klas doorgaan met zijn boekje, haha!