hihi... eh. ik zit achter de motor, gehurkt haar been en zij vast houdend. hihi Ja ik was er bang voor. hihi Het is nl een stuiterbal. Als ik haar in mijn armen hou is het net een trekpop trouwens. Je kan onder aan een touwtje trekken en alle armen en benen gaan tegelijk op en neer.
Nee ervoor! Mede daarom ben ik naar een voetspecialist gegaan want het werd met de dag erger.. Van de pijn in mijn gewrichten is de pijn in de knieschijven weg, en de vingerkootjes minimaal geworden, maar voeten werden steeds erger..
Hahahaha.. Lila begint af en toe zichzelf tegen me aan te leggen.. heerlijk!! Hoofdje tegen me aan, lekker hangen bij mama.. en ik tranen in m'n ogen.
Is dat nu door medicijnen? Andere voeding? Hoe heb je het aangepakt? vertel vertel! Ik zag dat je Ninja de goede kant op hebt gewezen. top joh!
Oh! kan ik me helemaal voorstellen. Hier is ze nog te stuiterig. Alles zien. Zien zien zien zien zien zien zien zien zien enz... hihi Ook al is ze bek en bek af met duim in de mond. 2 sec. even leunen en dan weer zien zien zien zien zien etc...
v.a. morgen logee's... heb er eigenlijk niet zo heel veel zin in. Maar dat komt omdat ik aan vakantie toe ben. Maar! We gaan aankomende week lekker uit eten! en naar de film! Verjaardag manlief vieren en dan nog een beetje die van mij. heb er zin in! Tatatatatadaaaa! *swingt met de vingertjes in de lucht heen en weer met big smile!*
Gokje? Door de voedselallergieën ben ik veel vitaminen verloren. (alles loopt gewoon door dus het lichaam ziet geen kans het op te nemen) Door de voedingssupplementen verzuurden mijn spieren minder snel, de pijn veranderde, werd langzaam minder. Door de schildkliermedicatie kreeg ik meer energie, vanaf 6 weken steeg mijn gewicht niet meer, en weer 6 weken daarna ging er 2,5 kilo af. Nu staat het weer even stil. Mijn lichaam reageert nog steeds heftig op voeding dus begin november heb ik een afspraak bij een maag- darm- leverarts voor verder onderzoek. Ik heb nog steeds pijn, maar véél minder dan ik had, ik moet voorzichtig zijn met mijn energie, loop ik te hard van staple dan verzuren mijn spieren weer. Maar ik ben op de goede weg! Bij Ninja dacht ik daar ook aan, maar als ik eerlijk ben Donder; jij hebt ook pijn, darmproblemen en "fibromyalgie". Toch eens laten onderzoeken misschien?
Lilalief veel plezier alvast met het vooruitzicht om op vakantie tegaan. You go girl.s Leuke foto met Ylva op de motor. Dacht het al die word ergens onzichtbaar vast gehouden hihih. Zien zien zien hwhahaah. Hier ook een baby die knuffelt. en daarna kop om hoog en klimmen maar weer over mama papa arun hihih.. Maar ze houd er wel van gelukkig.Arun ook is ook een knuffel doos/knul.. En ze zet nu al graag haar mond in mijn been of wat dan ook. Ben zo blij dat ze nog geen tande heeft haha.. Meide ik ga nokken. Tv kijken en daarna slapen. I hope so. Heb al een pijnstiller weer ingenomen die rotgalbaas. Ga over twee weken huppelend naar het ziekenhuis denk. Als dat maar geen andere ellende betekend hahah. welt en doeiiii.
OH! wat klinkt dat goed! Ik heb de laatste tijd echt zoooooo 'n pijnen. Kan je me svp nog eens laten weten waar ik mij dan op zou moeten laten onderzoeken? misschien via pb? En bij wat voor eens soort arts? Mijn geheugen is nl echt nog steeds bagger
@ Lilalief! slaap heel erg lekker! @ Bel hoi! @ Pnirmal jij ook truste voor straks. @ Bel ik ga ook nokken. Truste!
Hihi! dochterlief is 1 dag na mijn verjaardag 8 maanden oud. man oh man wat gaat dat hard. hihi. De schat
Hé, maar dan kan je mijn birthday niet meevieren hier op ZP. Nee hoor geniet jij maar lekker van je midweekje centerparcs.