In wat voor huis wonen jullie?

Discussie in 'De lounge' gestart door Jarina, 9 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Wij hebben 8 jaar in een hoekwoning gewoond, vrij normale inhoud 4 slaapkamers, vaste trap naar de zolder 300 m2 grond en een kleine huiskamer en keukentje.

    We gaan in december verhuizen naar een jaren 30 woning met, 3 kamers in de kelder, grote huiskamer met woonkeuken, grote hal, boven 3 slaapkamers en op de zolder komen nog 2 slaapkamers en daarboven wordt nog 1 bergzolder gemaakt. Er zit 450 m2 grond bij, buiten staat een grote garage voor auto en daarbovenop een bergzolder, verder nog een tuinhuis met keukentje en overkapping.
     
  2. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    wij wonen in een grote 1 gezinswoning , we hebben een kleine voortuin met parkeerplaatst, grote achtertuin met berging, 3 slaapkamers 1 badkamer , 1 woonkamer , 1 keuken en wc . En we kunnen de zolder eventueel ook als extra slaapkamer gebruiken want het is vaste trap naar zolder. We zijn ook erg blij met onze huis :D
     
  3. Petra1980

    Petra1980 VIP lid

    12 jan 2008
    5.146
    0
    0
    Accountant
    Den Haag
    hmm benedenwoning (appartementje) van zo'n 90 m2. Twee slaapkamers, L-vormige woonkamer en redelijke keuken. Verder een lekkere tuin erbij van zo'n 65m2, maar dat valt in het niet bij sommige die ik hier eerder langs zag komen ;)

    Een eengezinswoning is hier in Den Haag of niet te betalen of je zit een een buurt waar wij niet willen wonen. Dus nu in een leuke buurt, maar een kleiner huis...........
     
  4. Fairy Tale

    Fairy Tale Fanatiek lid

    23 mei 2007
    2.486
    7
    38
    @Chillin, ik herinner me idd dat je woonproblemen had en dat je bij iemand inwoonde waar je wegwilde. Hoe gaat het nu? Is er uitzicht op een "eigen" (huur of koop) huis op redelijke termijn?

    Ik woon trouwens in een tussenwoning met mooie ruime tuin, 3 slaapkamers en een grote zolder waar we door de tijd nog twee slaapkamers willen maken.
     
  5. Happygirl86

    Happygirl86 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    2.318
    0
    36
    Provincie Utrecht
    Nu een koopappartement 75 m2 2 slaapkamers,wc, badkamer en een woonkamerkamer/open keuken.

    Over een maandje.... koop eensgezinswoning, achtertuin, grote L keuken, mooie woonkamer 2 wc's, badkamer en 5 slaapkamers :D ben blij als we daar zitten, moeten nog wel veel klussen, maar heb er zin in!
     
  6. citta

    citta Fanatiek lid

    10 nov 2007
    1.023
    0
    0
    [url=http://www.zwangerschapspagina.nl][img]http:/
    rotterdam
    hoi Jarina

    Mag ik vragen waar jullie wonen in een woonwagen ?
    want mijn manlief heeft vroeger ook in een woonwagen gewoont
    met zijn familie
    nou woont zijn moeder en zussen en broer in een huis
    de rest van zijn familie (tante,ooms,neef,nichten wonen nog steeds in een woonwagen

    Zandvoort,hellevoetsluis,rotterdam charlois

    wij wonen in Rotterdam in een koophuis een rijtjeshuis
    eengezinswoning
    '3 kamers ,en een tuin ,en een zoldertje
     
  7. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Benedenwoning,met 3 slaapkamers kleine woonkamer en grote tuin :)
     
  8. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    2onder1kapper met riante tuin :)
     
  9. Wijffie75

    Wijffie75 VIP lid

    26 jun 2009
    5.330
    0
    36
    Midden v/h land
    Huurflatje, zo'n 55 a 60m2 denk ik, 2 slaapkamers, huiskamer met open keukentje. Dakterras (heerlijk met dit weer vandaag!)
     
  10. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Oooo in Friesland heb je zo'n leuke huizen voor zo'n leuke prijzen. :)
    Toen wij op zoek waren naar een huis en toen ik keek wat je daar voor 3 ton kon krijgen, begon het erg te steken. :D

    Oké, in Noord Limburg zijn de huizen ook niet duur, maar daar in Friesland zijn de huizen zoooooooooo mooi en idyllisch en en en ....
     
  11. Vlinderr

    Vlinderr Fanatiek lid

    11 mei 2009
    3.739
    2
    0
    Overijssel
    Wij wonen in een ruim vrijstaand huis, zo'n 650m3.

    Beneden:
    Een (kleine) badkamer/douche, een ruime slaapkamer (wordt nu gebruikt als hobbykamer), een royaal kantoor, toilet, keuken en woonkamer.

    Boven:
    Hadden 6 (slaap)kamers, nu 5, omdat we van 2 kamers een kamer gemaakt hebben met inloopkast, en een badkamer met toilet. (toilet hadden we eerst apart van de douche, maar hebben deze samengevoegd om het groter te maken).

    Zolder:
    Kun je niet rechtop in staan, allemaal schuine wanden. (op de eerste verdieping loopt alles al schuin). Is dus meer een opslagplek geworden, maar kom er nooit.
     
  12. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    huur.
    schakelwoning 140 m2.
    5 slaapkamers
    badkamer met ligbad en 2de wc
    tuin van 60 m2


    en we zijn op zoek naar een vrijstaande woning met minimaal 4 slaapkamer en een grote tuin (minimaal 3 keer zo groot al wat we nu hebben)
     
  13. Tania

    Tania Fanatiek lid

    13 mei 2008
    1.240
    0
    0
    Wij wonen in een normale eengezinswoning. Woonkamer met keuken erin, eerste verdieping 3 slaapkamers en een badkamer en op zolder is ook nog een kamer. Verder een leuke achtertuin en een klein voortuintje. We wonen in een straatje waar geen auto's rijden dus lekker rustig.
    Toen ik dit topic las ben ik is op funda gaan kijken en wat een verschil eigenlijk met wat je hier kan kopen en voor het zelfde geld in een heel groot deel van de rest van Nederland. Toch best jammer dat de huizen hier zo duur zijn.
     
  14. Ckialita

    Ckialita Bekend lid

    28 jan 2009
    993
    0
    0
    huur-appartement, 40 m2 schuur meegerekend, 1 slaapkamer, woonkamer, keuken, douche en wc, en halletje, wel een tuin :D
     
  15. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    normale starters woning koop huis.

    woonkamer met open keuken, wc en hal. 9m tuin met daarin een schuurtje van hout.

    1 grote slaapkamer en 1 kleinere slaapkamer douche met wc (bad is mogelijk maar dan moeten we verbouwen)

    zolder verdieping sinds kort afgemaakt met muur dus nu voorkamertje met halletje en was/droog stukkie en slaapkamer.
     
  16. Snoopy82

    Snoopy82 Fanatiek lid

    23 mrt 2009
    3.755
    0
    36
    Van velen die ik lees wonen ze wel ergggg lekker met zoveel slaapkamers, zoveel ruimte, tuin en sommigen zelfs een speelkamer!

    Wij wonen in een flat 3de verdieping niet eens een lift! 2 slaapkamers, ruime woonkamer en open keuken. Balkonnetje in de gang een wc en via onze slaapkamer de badkamer. Alles is wel erg mooi nog want alles is pas gerenoveerd voordat waij erin kwamen. Wonen hier pas sinds April via woningruil en wil hier ook weer weg en liefst 3 slaapkamers en beneden woning of 1ste verdieping....Maar waar we nu wonen is 1000x beter dan onze vorige HOL :p
     
  17. danip

    danip Niet meer actief

    Koophuis, half vrijstaand. 4 slaapkamers, een hobbykamer en 2 zolders. En ook nog een lekker ruime tuin. Ben nog steeds blij met ons huisje :)
     
  18. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    een 2 onder 1 kap woning.
    3 grote slapkamers en een grote badkamer met bad en douche en wc. Nog een grote zolder waar ook nog 2 kamer van gemaakt kunnen worden. Een riante tuin en een super grote garage 11 meter
     
  19. mvthijs

    mvthijs Fanatiek lid

    10 feb 2010
    2.232
    0
    0
    Student
    Provincie Utrecht
    Wij wonen nu nog in een koop app, maar zijn wel aan het kijken om te verhuizen. Blijven waarschijnlijk niet in gelderland wonen, is te duur. Zitten te kijken naar Hengelo.

    Ons app ligt op de 4e verdieping, zonder lift. 2 slaapkamers, woonkamer, badkamer, toilet, klein berghok waar wasmachine en droger en cv ketel in staan. Hebben 1 klein, en 1 groot balkon. Grote gemeenschappelijke, vooral kindvriendelijke tuin.
     
  20. sjors75

    sjors75 Niet meer actief

    Wij wonen op een boerderij, hebben nu een woonunit van 60m2 met 2 slaapkamer, 1 berging, badkamer en woonkamer/ keuken

    Gaan hopelijk volgend jaar bouwen en dan minimaal 3 slaapkamers, grote woonkeuken, woonkamer, mooie badkamer, berging en een hele grote veranda met zwembad om te genieten van de lekkere lange warme zomers
     

Deel Deze Pagina