Pff ik weet het niet meer hoor. Dinsdag een test gedaan van de kv voor 5euro die was eigenlijk negatief (was ook te vroeg hoor). Vrijdag weer een test gedaan 3 dagen voor NOD en jahoor er kwam een licht rosig streepje helemaal happy. Dus vanmorgen weer een test gedaan in de hoop dat ie nu duidelijker zou wezen staat er niet eens een streepje meer. snap er werkelijk niks van. Als ik zelf bereken was me NOD vrijdag, de banner zegt maandag en de calculator dinsdag. Maar goed dan nog hoe verklaar ik dit? hoe kan een streepje er vrijdag wel staan en nu ineens niks? Overigens ook van de kv voor 5euro allemaal!
tja dan is het misschien toch helaas misgegaan bij de innestelling. Ik zou nu pas weer testen als je echt overtijd bent. xxx joyce
maandag is me NOD als t goed is dus als ik morgen niet ongi word dan test ik dinsdag wel. Heb met me meisje ook een week voor me NOD positief getest met kv voor 5euro, hij was eerst ook enorm licht en inmiddels is ze alweer een vrolijke peuter van bijna 2 jaar! Vandaar dat ik dacht kan het nu ook wel doen.
als ik morgen nog niet ongi ben dan ga ik dinsdag idd testen met een andere denk ik. want van deze word ik niet veel wijs.
misschien had je bij de eerste minder of niet gedronken en bij de 2e wel? Kan zijn omdat hij toch al heel licht was? Hopelijk kun je tot dinsdag wachten en heb je flinke positieve test! Vervelend hoor!!!
Ik denk ook aan een verkeerde innestelling. De etos vroege test is ook heel betrouwbaar. Misschien die proberen?
nee ik heb hem meteen gedaan toen ik smorgens wakker werd om 7uur. Die andere ook. Savonds drink ik eigenlijk niks meer na half 9 dus daar kan het ook niet aan liggen. Kan het liggen aan een te volle blaas? toen ik vanmorgen ging plassen moest ik ook echt heel nodig plassen want me blaas stond op knappen!
Dat is helaas het akelige van testen voor je NOD. Als er sprake is van een bevruchting zou je dat kunnen zien aan een test maar omdat meer dan 50% van alle bevruchtingen verkeerd gaat, is de kans dus groot dat je jezelf blij maakt met niets. Ik hoop dat het alsnog lukt, en dat je dinsdag een mooie 2e streep krijgt. Zo niet, dan veel succes volgende maand.
Ja precies het is ook wel een beetje dom van me geweest, kon gewoon niet wachten maar goed nu maar afwachten zie wel of me ongi nog komt en anders eind van de week maar weer eens een test doen. Dank je wel meis!
ja hij was vandaag ook weer helemaal wit! Dus helaas nog geen knalstreepje. heb de hoop ook wel een beetje opgegeven. Heb nu enorm kramp/steken ter hoogte van me darmen in me buik? wat dat nou weer is?
Ik heb ook 2periodes terug een test 10DPO gedaan en een hele duidelijke tweede streep...... Helaas na 2dgn na deze test niks meer niet eens een indroog lijntje. Het is toch een VMK geworden... Ik probeer niet meer zo vroeg te testen omdat er nog zoveel mis kan gaan! Sterkte!
Ik weet niet welke kant dit opgaat. Moet maar afwachten kan toch niks doen. heb wel giga pij in me zijen, en me buik ter hoogte van darmen. Wat dat nou weer is? Dank je!
spannend meid, ik hoop alsnog op een posi test voor je ik heb het ook eens gehad. ik ga niet uit van een mk. ik hoor namelijk wel vaker van de kv testjes dat meiden licht posi testen en dan opeens niet meer
Dank je meis. ach ik ga ook nergens vanuit (stiekem hoop ik het wel natuurlijk) we wachten wel af, hoop alleen wel dat ik snel weer waar ik aan toe ben. Jij ook succes meis hoop dat jij straks ook een mooie positieve test mag hebben!