Ik ben benieuwd welk boek op het moment op jullie nachtkastje (of waar je dan ook leest) ligt! Hier op mijn nachtkastje 2 boeken, ik lees op een of andere manier altijd 2 boeken tegelijk, een spannende en een leuke . - Vang me als ik val van Nicci French; ben ik voor de tiende keer aan het lezen. Vind ik zo aangrijpend! - Mini Shopaholic van Sophie Kinsella; heerlijk, lekker verstand op nul!
Heb toevallig net: Eten, drinken, slapen van Giphart besteld bij bol.com. Ben benieuwd, heb tijdje niet gelezen maar ga nu weer van start. Kinsella heb ik ook alle boeken van zowat, gewéldig Kan trouwens maar 1 boek tegelijk lezen, zeker een spannend boek moet in 1x uit zonder teveel tussenpozen want dan wordt ik ongeduldig hoe het afloopt. Zeker op het eind ga ik steeds sneller lezen om bij de ontknoping te komen haha.
Op dit moment 3 boeken: 2 van anita verkerk (jasmijn en een andere met een rode jurk geloof ik) heerlijke schrijfster, vlieg doro de boekjes heen. 1 echte mannen eten wel kaas van korterink. Het boek dat het verhaal van maria over haar loverboy niet kan kloppen.
ik lees het boek, heb me lief.... is echt heel leuk tot nu toe... is ook een tweede deel van, heb je mij nog lief?.... de schrijvers weet ik zo ffe niet uitmn hoofd want het boek ligt boven...
Dichte Mist van Stephen King. Ik ga die Shopaholic boeken niet meer lezen, ik irriteer me helemaal kapot aan Becky met haar gedraai en leugens! En ik heb net 2 boeken van Paige Toon gelezen: Lucy in the sky ( Nieuw sms bericht ) en Go Johnny Go. Echt aanraders, zo leuk geschreven Zwaar Verliefd van Chantal van Gastel is ook erúg leuk.
Spanningsveld van Jeffery Deaver,ontzettend spannend,gaat over iemand die stroom als moordwapen gebruikt.
Heb net de nieuwe Kathy Reichs gelezen, die was goed. Ben nu weer op zoek naar een nieuw boek Lees even mee... Misschien toch mini shopaholic maar proberen. Vind alleen de losse boeken van Kinsella leuker.
Die is goed! **** Ik ben nu in " ik was twaalf en fietste naar school" ( dutroux) Echte mannen eten wel kaas is ook goed ( vorige week gelezen) Iemand nog goede tips voor een spannend boek?!
Ik ben nu met een boek van Stephen King bezig waar 2 verhalen instaan, ben de naam van het boek zo even kwijt. Hiervoor heb ik Duma en Gevangen ook van Stepen King gelezen. Tsja, ben nu eenmaal weg van zijn boeken, spaar ze allemaal