Het grote SMEP-Topic (deel 5)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Beastie, Oct 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    Aug 9, 2007
    12,779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    sorry, vanmorgen helemaal overheen gelezen :)
    Wat naar voor die kleine frummel! Heeft ie er ook last van? Zat net te denken...ligt niet toevallig aan je wasmiddel of zo? Hoor je wel eens, dat kids daar allergisch voor zijn...(geen ervaring mee, maar moest er opeens aan denken ;) )
    sterkte!
    ook voor je auwie knie :(
     
  2. Tezzz

    Tezzz VIP lid

    Aug 9, 2007
    12,779
    1
    0
    mamma van 3 heerlijke donderstenen
    achterhoek
    Mooie spam weer meiden! wat worden die kinderen (en buiken) toch snel groot he!

    Hier een spammetje van onze kleine aap
    View attachment 100186
     
  3. tom78

    tom78 Fanatiek lid

    Nov 30, 2007
    3,176
    0
    0

    Och ja dat zit er wel in en dan kun jij lekker genieten. Wat een prachtig mannetje is C!! Echt ook al een dreumes! Wat heerlijk he die leeftijd, en wat heb je een prachtige buik. Als ik dat zo zie dan voel ik het zelf ook weer.. Heerlijk gevoel met zo n buik.
    Fijne dag!
     
  4. tom78

    tom78 Fanatiek lid

    Nov 30, 2007
    3,176
    0
    0
    Ik ben best een beetje kwaad op mijzelf, wnat ik heb niet zoveel uitgevoerd toen Lenn op zijn bedje lag.. En nu moet ik hem zo weer uti zijn bedje halen. Ik heb het mail adres van de ramenlapper achterhaald zodat hij mijn ramen kan doen.
    Zuch shit 15.21 kan ik nog net voordat de kinderen thuiskomen de vloer nog even stofzuigen.
     
  5. Dimple

    Dimple Fanatiek lid

    Feb 10, 2009
    2,579
    0
    0
    @Wieffie, ik heb nooit eerder last van die slijmbeurs gehad, maar een spuit werkt wel. Ervaring met slijmbeurs in schouder.

    @Tom, wat ben jij druk zeg, en politiek....petje af hoor. Tis niet niks.

    @Tezzz, als het wasmiddel is dan zou het over zijn hele lichaam moeten zitten neem ik aan en juist niet op zijn gezicht, dus denk niet dat dat het is. Ik vermoed zelf dat voedingsupplement Orthiflor (zelfde als abc dolphinus..hihi weet nog steeds niet hoe het heet), dus daar stoppen we per direct mee.

    Tezzz, had jij mijn mailtje/berichtje via hyves trouwens nog gekregen?
     
  6. Dimple

    Dimple Fanatiek lid

    Feb 10, 2009
    2,579
    0
    0
    o ja, Wieffie wat heb je toch een mooi kereltje.

    Wup ziet de foto en zegt: mama....wie zit er nu op mijn stoeltje?????:D

    Of te wel, wij hebben dat stoeltje ook
     
  7. Beastie

    Beastie VIP lid

    Jul 9, 2007
    10,314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity
    een neiuwe arts bij het cb, gevalletje geiten-haren-sokken maar wel kundig...beter dan de paniek zaaier die we ervoor hadden....BMR-prik goed doorstaan en 8400 gram 70cm:D:D:D **heel gek maar ik ben tegenwoordig van de 3 smilies...weer niet hoe dat komt??!!:p:p:p**
     
  8. tom78

    tom78 Fanatiek lid

    Nov 30, 2007
    3,176
    0
    0

    Geloof mij maar, vaak niets mis met geitewollen sokken haren type.
    Vaak kundiger en iets meer doortastender.. Er zitten vrij veel van dat soort types bij mij in de partij:D:D:D:D:D:D
     
  9. mielenl

    mielenl VIP lid

    Jun 29, 2007
    6,257
    0
    0
    Wauw, ik heb prachtige spam voorbij zien komen! Wat worden de smep-kindjes toch groot!
    Ennuh dimple ik heb de foto's van gisteren ook binnen.....zoooo schattig, wup en bosch samen in bad. En de wipper en speelkleed zijn uitgewassen voor zondag. Jawel ik mag zondag op A passen :):):)

    Wieffie ik had je de vorige keer ook helemaal overgeslagen maar ik heb ook veel respect voor je, hoe je er allemaal mee omgaat. Lijkt me heel zwaar als je jezelf zo beroerd voelt en dan ook nog dat kleine mannetje dat zijn aandacht nodig heeft.

    @ Tom jeetje da's wel spannend dan. Ik zou dat zelf denk ik niet zo gauw doen, mezelf op een kieslijst zetten (lekker betrokken he)....heb me wel opgegeven voor de oudercommissie van het kdv.....vond ik al heel wat van mezelf ;)

    @ Beast zo hé wat groeit Siem lekker op jouw bv.......super hoor! Krijg er de kriebels van om het - mocht het zover komen - ook weer te gaan proberen.....ben er nog steeds niet uit. Eerst maar eens zwanger worden he!

    @ dimple ik hoop dat het zalfje helpt, want hij zag er wel heel sielug uit hoor met die uitslag........

    Tsja en mijn ei op cd 21 is heel netjes, ik weet het. Maar als er door 2 artsen wordt gezegd dat ik hem op 18/19 zal hebben obv de fm, dan vind ik dat toch raar. En de week ervoor (tussen cd 12 en 14) waren mn eitjes niet gegroeid en mn bms minder geworden, en flink wat bloedverlies tussen cd12 en 19. Kortom, ik vertrouw het niet.
    En nou had ik mn gyn bijna zover dat ze de dosis ging verhogen maar ze wilde toch nog een keer 50mg proberen.
    (kreeg ik dus bij de apotheek 15 pillen mee ipv 5, ws voor 3 mnd, zat ik toch te twijfelen of ik niet stiekum 100mg zou nemen.....ik heb me in kunnen houden ;) )
     
  10. avond!

    prachtige spam voorbij zien komen :D
    verder niet echt goed bijgelezen.. ben kapot..

    wat een dagen zeg pfff
    t begon gister al lekker, mn vriend en ik stonden net op t punt om naar onze vrienden te gaan, zodat ik over zou stappen in mn vriendin dr auto en dan met zn 2e te worden uitgezwaaid door onze mannen, belt mn vriendin op, ja eeh ik sta langs de kant van de weg en mn auto doet raar.. of wij even konden komen (vriendlief heeft nogal wat verstand van auto's) dus wij die kant op.. stukje gereden, klinkt niet lekker. maar ja auto moest naar huis. wij anwb gebeld, kost u 200 euro mw om alleen nu lid te worden.. ja daaaag, wij routmobiel gebeld, dat kost u 250 euro mw om nu lid te worden.. dacht t niet... zucht... toch zelf maar weer verder rijden, vriendlief in haar auto gestapt, mn vriendin in zijn auto en ik met die van mij erachter aan. na nog geen 400 meter stopte mn vriend alweer.. dis niet goed zegt ie..daar weer een half uur staan dikdammen, inmiddels was t al 14u. besloten om de auto te laten staan en later door de beun weg te laten slepen. uiteindelijk 10 voor half 3 bij vrienden thuis moest zij nog alles inpakken. snel snel om half 3 met mijn auto maar gaan rijden..
    rijden we zo van de ene file de andere in.. kwart voor 5 waren we eindelijk pas in t hotel. kamer in, zag er leuk uit maar t was er stikheet...ramen open, liggen we pal onder een drukke vliegroute.. even lekker op de loungebanken koffie gedronken en toen konden we al gaan eten. na het eten wilde we een stukje lopen richting zee (hotel lag op 100 meter van t strand) duin op, was het zo pikkedonker dat we maar snel terug zijn gegaan want je zag gewoon echt niks. dus wij dachten ach dan duiken we de bar van t hotel wel in, hadden al gezien dat ze lekkere cocktails hadden.. zaten we daar met zn 2e.. verder he le maal niemand! gezellig joh!
    daarnaast stonden alle ramen en deuren open dus zaten wij te blauwbekken. snel de cocktail opgedronken, nog maar wat besteld en deze meegenomen naar de kamer. zit je dan om 21u op je kamer..
    beetje tv gekeken en gebadderd en toen maar naar bed gegaan. raam weer dichtgedaan vanwege de herrie buiten. stikheet.. dus als we een uur hebben geslapen vannacht is t veel.
    wekker hadden we op 8.45u staan, maar waren om 7uur al uit bed. om 8 uur zaten we al aan t ontbijt wat overigens erg goed was, was met t diner wel anders maar goed haha, met t gevolg we om kwart voor 9 ofzo alweer op de hotelkamer zaten.. onwijs brak. er was geen boulevard ofzo dus je kon eigelijk alleen t strand op en verder niks. dus maar spullen gepakt, vriendin is nog weer op bed gaan liggen, ik ben de duinen maar ingelopen maar was steenkoud. toen om kwart over 10 maar uitgecheckt en nog even t strand op geweest. was prachtig weer maar waaide behoorlijk dus ben nu nog tot op t bot toe koud.
    nu zijn onze mannen draaien, dus hebben wij net nog even geyathzeet... ben nu net thuis, ga zo heel heet douchen en dan lekker mn eigen bedje in...
    al met al niet echt wat we verwacht hadden, maar opzich wel gezellig gehad die paar uurtjes hahaha

    sorry voor t langdradige verhaal :D
     
  11. Miepie80

    Miepie80 VIP lid

    May 6, 2007
    8,101
    4
    0
    Mariek, relaxed nachtje weg dus...;) Balen zeg.

    Dimple, wat naar, die uitslag. Heeft ie er ook veel last van? Kan het niet vh spugen komen?

    Beast, succes straks met de 2e bezichtiging!

    Miele, kan me heel goed voorstellen dan je er weinig vertrouwen meer in hebt met 100mg....hopelijk wil de arts srraks wel ophogen.

    Wief, hele dikke knuffel! Vind het zo naar voor je dat ook deze zwsch weer zo moeizaam gaat....

    Ik werd gisteren gebeld door het amc; de receptioniste heeft vorige week een dubbelboeking gemaakt, dus we moesten maar een week later komen. Heb gelukkig duidelijk kunnen maken dat dat niet gaat - mijn arts was er heel duidelijk iver dat die echo tussen de 9 en 10 weken moest en bij arts A of B, is toen notabene zèlf meegelopen naar die afdeling om er zeker van te zijn dat het goed ging.... Nou ja, echo nu do ipv wo (Beast, kom daarna jouw kant op!) en bij een andere arts. Geeft niet echt een fijn gevoel zo.....
    Even evergreen naar binnen werken en nog een paar uurtjes proberen te slapen (moe, maar 's nachts wel 5x wakker....)
     
  12. mielenl

    mielenl VIP lid

    Jun 29, 2007
    6,257
    0
    0
    @ miep goed dat je op je strepen bent gaan staan meis! (en ze hadden natuurlijk ook die ander kunnen bellen om een andere afspraak te maken ;) ) Moet je zo vaak plassen 's nachts, dat je iedere keer wakker bent?

    @ mariek jeetje wat een lekker weekendje weg heb jij gehad zeg.....ben je ondanks alles wel een beetje uitgerust en - gewaaid?

    kon vannacht niet slapen......lag te dromen dat ik moest spuiten.....tjee er kan maar iets in je hoofd spoken he, hahaha!
     
  13. Leentje79

    Leentje79 Fanatiek lid

    May 15, 2007
    3,183
    0
    0
    Eindhoven
    Morgen!

    Marieke, wat een avontuur zeg, dan zit ook echt alles tegen. Kun je ook ergens op de site een beoordeling achterlaten, dan komen andere mensen niet voor zo'n verrassing te staan.

    Beast, succes met de tweede bezichtiging vandaag, spannend!

    Wieffie, wat een mooie ogen heeft Colin zeg (dat wordt gevaarlijk later haha).

    Mielenl, hopelijk werkt die 50 mg deze keer wel goed. En dromen over spuiten dat werkt ook niet echt slaapverwekkend.

    Miepie, jij bent ook vaan wakker. Komt dat omdat je naar het toilet moet of dat je je niet lekker voelt?

    Hier echt een supernacht gehad. Sinds weken heeft Ninthe in een keer doorgeslapen, ze slaapt nu zelfs nog en dat is echt een unicum. Ik heb het hoofdeinde iets verhoogd dmv een handdoek, niet dat dat de oplossing is maar ge wit oit noit.

    Ik ben er weer vandoor!
     
  14. tom78

    tom78 Fanatiek lid

    Nov 30, 2007
    3,176
    0
    0
    @Mariek Wat een rampscenario, en daar verheug je je dan zo op. Vreselijk. Ik heb sowieso niet een goede ervarign met hotels. Maar dat zal zeker aan mij liggen. Wij nemen meestal wat van bungalows.nl
    Eigenlijk altijd goed. En niet zo duur.

    @ Beast succes vandaag met de tweede sollicitatieronde !

    @miep Het is goed om op je strepen te staan .. Waarom moest jij het slachtoffer te zijn van de dubbelboeking. Heel goed en ik ben heel benieuwd. Veel plezier bij het beestje

    @Miele Och was toch geen nachtmerrie? Hoe is het met de keuken?

    Ik ga kleine Len zijn kleertjes aandoen de was sorteren, collectebus wegbrengen macaronimix en suiker halen.
    Hij zit nu naar de tv te kijken Pippi..
    En hij is aan het voetballen in de kamer. /bajjen hoera!!
     
  15. tom78

    tom78 Fanatiek lid

    Nov 30, 2007
    3,176
    0
    0
    @leen Het hoofdeinde omhoog helpt hier altijd tegen verkoudheid. Als ik het dan weer na beneden doe , is ie weer iedere keer wakker.
    Dikke kus.. Nog niets te voelen leen?
     
  16. mielenl

    mielenl VIP lid

    Jun 29, 2007
    6,257
    0
    0
    met de keuken gaat het prima. Alle kastjes staan, zo'n beetje, nu moeten de apparaten er nog in en de deurtjes gesteld. ik heb gisteren al een paar foto's gemaakt, die zal ik vast wel even op mn haaif zetten.
     
  17. wieffie

    wieffie Fanatiek lid

    Feb 26, 2007
    2,750
    0
    0
    Goeiemorgen,

    Hier ook een kl*te nacht achter de rug. C is snot verkouden en heeft met zijn gehoest de heleboel wakker gehouden. Best zielug:(

    Leentje, fijn dat je goed geslapen hebt! Hopelijk zet deze trend zich voort ;) Enne, die ogen, dat is het enige wat ie van mij heeft hahahahaa.... hij lijkt echt op een klein kopietje van zijn vader ;)

    Miepie, goed gedaan hoor. Je niet af laten schepen.Wel vervelend dat je niet bij je eigen arts terecht kon. Maar hopelijk heb je nu ook een fijne arts!

    Miele, zo dat schiet lekker op met de keuken. Ga zo ff op de H kijken!

    Beastie, hopelijk krijg je aan het einde van de dag wel een mooi bod! Zal voor je duimen!

    Marieke, wat jammer zeg dat je nachtje weg eigenlijk zo tegengevallen is. Gelukkig hebben jullie er samen nog iets van gemaakt.

    Kreeg net een brief van het ziekenhuis bij de post dat de arts mij morgen gaat bellen. Nou ja, iig nog een extra dagje thuis:D
     
  18. Dimple

    Dimple Fanatiek lid

    Feb 10, 2009
    2,579
    0
    0
    @Marieke, wat een tripje zeg, waar was het eigenlijk? Welke plaats?

    @Miepie, goed hoor, alleen jammer dat je toch nog een dag extra moet wachten.

    @Miele, kom van de week wel even op mijn gemak de keuken bezichtigen, ben benieuwd.

    @Leentje, lekker zeg, een goede nacht.

    @All, hier toch ook een GEWELDIGE nacht gehad. Om 20 uur kreeg Digger zijn fles gisteren, we wilde zelf ook vroeg naar bed en besloten om hem zelf te laten komen voor de late fles (wij om 21.30 gaan slapen). Om 3.45:$ werd ik zelf wakker en ging even kijken, maar Diggertje sliep zef nog. Heb hem maar wel wakker gemaakt, want dan zal je altijd zien, dan komt hij als ik net weer slaap. Uiteindelijk ben ik om een uur of 4.30 weer in slaap gevallen (ging ook snel dit keer:)) en (helaas;)) om 7 uur was Wuppie al wakker. Even daarna ging de wekker van Wili, die heeft Wup aangekleed en weggebracht en om 8 uur werd Digger wakker. Na de fles nog heerlijk tot 9.15 op bed blijven liggen:p.
    Heb dus ruim 8 uur geslapen!!!:$ HEERLIJK.
     
  19. wieffie

    wieffie Fanatiek lid

    Feb 26, 2007
    2,750
    0
    0
    Wauw mooie keuken miele! Ik hou erg veel van hout, maakt zoveel warmer! Hier ook veel hout in huis.

    Dimple, heerlijk dat je zo goed geslapen hebt! :D
     
  20. Dimple

    Dimple Fanatiek lid

    Feb 10, 2009
    2,579
    0
    0
    Ik moest er nog wel bij vermelden dat ik (op advies van Miele) gisteravond blokken onder het hoofdeind van het bedje heb gedaan. We konden zo gauw niks vinden en toen heeft Wili hele mooie blokken van Duplo gemaakt:D.
    Maar het kan natuurlijk ook zijn door het zalfje, dat hij toch last had van die uitslag.
     

Share This Page