Oktober mamma's 2010 Deel 5

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by CherryAyden, Oct 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0
    Jeetje, Skatjuh zal ook wel enorm balen dan zeg :( Pfffff! Wie had dat ooit gedacht, 3 weken geleden???
     
  2. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Lief van je meid! Ik weet het ook gewoon niet, snap het niet, wil graag wel antwoorden, maar krijg ze tot nu toe ook gewoon niet. We zullen het wel zien...
    En 38 weken vind ik persoonlijk wat vroeg, ik zou dan opteren voor 39 weken als ik jou was, als ik niet per se thuis zou willen bevallen...

    Heerlijk, zo'n frisse kamers :D
     
  3. Chikai

    Chikai Fanatiek lid

    Dec 28, 2009
    3,265
    0
    0
    juf!
    Noord-Brabant
    Skatjuh; ik ga me niet met de discussie bemoeien, ik hoop gewoon van harte voor jou dat je héél snel mag bevallen en je kleintje in je armen mag houden!!!!

    Dat hoop ik voor alle anderen die op de laatste zware loodjes lopen ook! Kom op dames, het wordt tijd voor weer wat babynieuws, wie zal de volgende worden????

    Gwn: ja, ik ben het kolven nu aan het uitproberen, gewoon, 'voor de lol'. Kleine beetjes, maar wel om er handig mee te worden, zodat het straks niet ineens een overgang wordt. En het is handig, omdat ik soms het gevoel heb een overvolle borst te hebben en dan kan ik er net even wat druk afkolven. Met 6 tot 8 weken werd mij aangeraden de kleine ook soms een fles te geven (2 tot 3x per week), dus dan kan ik het kolven maar vast!
    Ik heb even de gegevens opgezocht, ik heb een medela pump in style advanced, gekocht via www.babykraamtijd.nl. Hier was deze kolf het goedkoopste.
    Ik vond het ook een hele aanschaf, maar omdat ik persé borstvoeding wil geven en hier hele goede verhalen over hoorde, heb ik de gok maar gewaagd. En huren kost hier € 17,50 per week, dus dan heb je de aanschaf er ook zo uit (en rekening houdend met het feit dat we in de toekomst wel een broertje of zusje voor Thijs willen...)
     
  4. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0
    Wat grappig zeg, dat je moeder je 'geholpen' heeft met meepuffen enzo :) Ik zou mijn moeder er niet bij willen hebben eigenlijk.... Ik wilde dat eerst wel, maar toen we de bevalling in gingen, vond het ik heerlijk om het alleen met mijn man te doen, gek he?
     
  5. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Ah, nog héél even wachten dus voor haar ;) Dan komt ze morgen maar, toch? Je mag namelijk wel douchen hoor, als er net gekit is, als je er maar vanaf blijft verder :)
     
  6. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Arm ding zeg!!!! Ellendig, die tanden, hier ook steeds doffe ellende. hij doet er alleen ook nog eens super lang over! Heeft pas net 2 weken zijn 1e hoektand door! Moet beneden nog 2 snijtanden, nog 3 hoektanden en nog 4 kiezen krijgen... pfffffffffff!
     
  7. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Ik kan niet anders zeggen dan dat ik dit geschreven/gedacht zou kunnen hebben.... Dikke knuffel meid!
     
  8. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Het is ook geen aanval naar jou toe, natuurlijk, maar het is gewoon heel frustrerend voor de meiden hier die NIET geholpen worden, zeker als dat in een eerder stadium wel beloofd is.

    Ik kan mijn zoon haast niet meer verzorgen, dat breekt ook mijn hart, arm jochie kan er ook niets aan doen dat zijn ouders zo graag nog een kindje wilden....
     
  9. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Lieverd, laten we één ding even héél duidelijk stellen:

    NIEMAND heeft steeds gezegd dat jij te negatief bent. Wat ons opviel is dat je bijna alleen nog maar negatief kon denken en zijn en het leek er enorm op dat je in een depressie zat of zit.

    Ik denk dat wij juist al die tijd enorm veel compassie voor jou gehad hebben en je probeerden te steunen.

    Zo ook onze zorg over jou constant negatieve uitingen. Niet om jou af te vallen, want we begrijpen je juist heel goed, maar om je ervoor te behoeden dat je niet in een prenatale depressie zou belanden.

    Hier worden wel door meerdere meiden wat klaagzangen afgestoken, natuurlijk, dat is toch ook logisch? Het is alleen niet zo dat wij (want ik doe daar ook wel eens aan mee) alles alléén nog maar negatief zien en dat deed jij wel (ik weet natuurlijk niet hoe het nu met je is, ik hoop een stuk beter).

    Meid, ik hoop echt voor je dat je héél snel mag bevallen en dat je snel uit de rottigheid en de onzekerheid thuis bent.

    Dikke knuffel
     
  10. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Oh jee meid :( Gecondoleerd en heel veel sterkte aanstaande vrijdag...
    Dikke knuffel!
     
  11. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Hoi :)
    Fay is op de sonde na van alle toeters en bellen af :D Helaas is er op de andere afdeling nog geen plek ,dus ligt ze nog op de IC. Aanvankelijk had ik haar vanmorgen in bad mogen doen, om 11.00 uur. Nou had ik mij natuurlijk helemaal verheugd, maar helaas ging het feest niet door :( Fay had zich vanmorgen om 8.00 helemaal ondergespuugd en werkelijk alles zat eronder. Ze konder haar moeilijk 3 uur zo laten liggen dus het allereerste badje is door de verpleging gedaan. Gelukkig heeft Fay wel enorm van het badje genoten :D Morgen maar een nieuwe poging :D


    @karin, ja de curretage heeftmij echt ontzettend goed gedaan. Ben helemaal opgekikkerd.
    @paloe, hopelijk kan de vk je morgen strippen :D Ben je alweer opgeknapt?
    @gwn, goed zeg dat je er al lekker even alleen op uit bent geweest. Kan me voorstellen dat het gek voelde.
    @kwebbelsnoes, fijn dat de 1e nacht zo goed ging.
    @gusam, jemig wat een situatie met je moeder. Dit is echt niet leuk. Zou een goed gesprek met haar aanknopen. Veel sterkte ermee.
    @mariska, wat fijn zeg dat je morgen naar huis mag!
    @cherrayden, haha nou ik kan niet zo goed antwoord geven op je vragen. :D Kraamtijd waardeloos, maar hopelijk hier straks een goede start als Fay thuis is.
    @yukl, hoe is het nu met jou en zoonlief?
    @iris, gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Wat sneu zeg voor je man :(
    @incognito, oef ja dan is 7 dec wel heel snel zeg. Maar wat je zegt inkomsten zijn ook belangriojk. Je hebt natuurlijk al wat gemist door je bekken niet?
    @moomoo, hopelijk kan de vk je donderdag strippen en haalt het iets uit.
    @inlove, he ook bij jou nog niks :(



    Voor alle meiden, die zoveel last hebben. Ik hoop met heel mijn hart dat jullie snel jullie wondertje in de armen hebben.
    Een hele dikke knuffel voor jullie!!!

    Ik had uitgebreider willen reageren ,maar moet 20.30 in het ziekenhuis zijn ,dus moet opschiten :D
     
  12. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Heerlijk :D

    Ik ben benieuwd wanneer jullie knulletje zich meldt!
     
  13. mariska72

    mariska72 Fanatiek lid

    Apr 25, 2006
    2,179
    0
    0
    Ergens in t noorden
    Ff snel eem berichtje van ons....ga morgen wel bij lezen.......maar wij zijn al thuis!!!!!!!!!!!!!!!! Verloskundige van de afdeling kwam rond het middaguur langs en vroeg of ik al naar huis wou. Natuurlijk....zo goed voel ik me wel...........dus alle plannen omgegooid..spullen gepakt..Randi opgepakt en lekker naar huis. Heerlijk om weer thuis te zijn bij de mannen. Foto's enzo komen snel!!!
     
  14. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    eh..... of ik heb het misschien ook verkeerd begrepen.....???
     
  15. CherryAyden

    CherryAyden Niet meer actief

    @Skatjuh Ik kan me heeeeeel goed voorstellen dat je het vreselijk maar dan ook vreselijk zat bent! En ik vind het dan ook onbegrijpelijk dat je verloskundige niet meer doet dan strippen. Helemaal als je al zovaak hebt aangegeven dat je niet meer kunt. Kun je in jouw geval niet jezelf laten doorverwijzen naar een ziekenhuis? Of desnoods echt je vlos dwingen iets te doen? Kan me zo niet voorstellen dat ze denken dat het beter is om je te laten lopen...weet je niet wanneer ze dan "meer" gaan doen?
     
  16. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Haha, ik denk het wel hoor. Ik was echt een totaal andere richting op gegaan :)

    Wat vervelend dat het zo langzaam gaat met de tanden/kiezen van zoonlief! Ik hoop dat nummer 2 er toch echt een stuk minder last van heeft. Sommige kinderen schijnen echt nergens last van te hebben.
    Hij heeft vanavond alleen wat yoghurt en vla op. De eerste paar happen heel voorzichtig. Toen ie merkte dat het geen zeer deed, heeft ie 2 bakken op haha :D Arm ventje :)
     
  17. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Oh wat jammer zeg!!!!!!! Maar inderdaad, ze kunnen haar geen 3 uur zo laten liggen natuurlijk.... Morgen beter :D

    Ja, ik heb vooral door die val van de trap gewoon veel moeten missen, dat heeft ons gewoon 1000 euro gekost! Een hoop geld, zeker als je elke maand meer het rood in gaat. Enfin, dat komt straks wel weer goed als ik weer kan beginnen!

    Ik hoop dat je kleine meisje snel naar huis mag! (Ze zou toch eigenlijk eerst vandaag naar huis gaan?)
     
  18. InCognito

    InCognito VIP lid

    Nov 19, 2009
    5,722
    0
    0

    Wat goed! Heerlijk zeg :D

    En nu lekker nog meer genieten van jullie kleine meid :D

    Ik wacht geduldig op de foto's!!!!
     
  19. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ iris89: herkenbaar... het lukte mij ook niet om mn weeen weg te puffen, heb ook de hele bevalling bij iedere wee zitten schreeuwen. Super frustrerend. Gelukkig zei mijn verpleegkundige niet op een botte manier dat dat niet hielp. Dat was ook niet het geval want mijn ontsluiting ging gelukkig wel snel ;) Maar ik kan me dus wel enigszins voorstellen wat je hebt gevoeld... Ik riep 2 uur voordat de kleine werd geboren ook dat ik het echt niet meer trok, maar toen had de verpleegkundige al in de gaten dat ik binnen 3 uur zou bevallen. Dat heeft geholpen om nog even door te zetten, maar als de ontsluiting niet had gevorderd, had ik om een ruggenprik gevraagd!
     
  20. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    @ tessa: wat geweldig dat het zo goed gaat! En jammer dat jullie het eerste badje hebt gemist, maar ze hadden gelukkig een goede reden ;) Alvast veel plezier als jij haar voor het eerst in bad mag doen :)

    @ mariska: joehoe, wat geweldig!! Heerlijk zeg, geniet er maar lekker van :)
     

Share This Page