@caithlin ik heb klein boeken: Monsterklok Onderaards Wintermaan Duivelszaad Tik tak Fransiscus komplot grote boeken: Schemerzone Deur naar december verlosing Schaduwvuur geheugenfout gefluister verblind grtjes Fleur
heb net een deel van de serie Anubis uit... en No Angel van Jay Dobbins (gaat over een undercover agent die infiltreerd bij de Hells Angels... had er zelf meer van verwacht)... haar naam was Sarah.. superboek!! en natuurlijk Virginia Andrews is heerlijk om te lezen.. en komt een vrouw bij de dokter is altijd een tranentrekker
ik zal leven van marianne thamm is ook erg mooi!! 'Als een spookverschijning, opgedoken uit het donker, stak een magere jongeman zijn hoofd door het autoraampje. Ik zag het mes onmiddelijk. Het was een lang, smal wapen met een puntig toelopend lemmet. Het voelde koud en scherp aan toen hij het tegen mijn hals drukte. "Schuif op, of ik vermoord je", fluisterde hij.' Zo begint Alisons nachtmerrie. Ze wordt door twee mannen verkracht en zo vaak gestoken met een mes dat de artsen later de wonden niet meer kunnen tellen. Haar keel wordt doorgesneden en Alison wordt voor dood achtergelaten op een smerige open plek, kilometers verwijderd van de stad Port Elisabeth in Zuid-Afrika, waar ze woont. Maar Alison weigert te sterven. Ze wil haar aanvallers niet de voldoening geven haar leven te vernietigen. 'Ik zal leven' is het inspirerende en moedige verhaal van een vrouw die geen slachtoffer wil zijn. Door haar vastberaden dapperheid is zij erin geslaagd haar levensbedreigende lichamelijke en geestelijke trauma te overwinnen en kracht te putten uit haar verschrikkelijke ervaringen. Alison reist nu de hele wereld over om troost en steun te bieden aan lotgenoten. Haar boek stond maandenlang nummer 1 op de bestsellerlijsten in Zuid-Afrika en bereikte internationaal een miljoenenpubliek.
mijn favo is alles wat Karin Slaughter schrijft! heb alle boeken (incl. boekenweekgeschenken) in de kast staan
Ik vond hem nog aardig heftig! Heb wel diep respect gekregen voor hem, hoewel ik hem daarna (boek al 8 jaar geleden gelezen denk ik) wat minder begon te vinden! Net als voor die Nederlandse zwemmer trouwens die Olympisch Kampioen worden na hij zo ziek is geweest. Maar ik ga nu wel heel off topic
Ben de Baantjer-serie bij elkaar aan het verzamelen. Dus lees nu Baantjer en de moord op Anna Bentveld!
Op dit moment: Banco van Henrie Charriere (deel 2 van Papillon) Ik lees ook graag Jordan, Feist, Zimmer Bradley, Goodkind, Tolkien. Vervelend vind ik dat ik soms sneller lees dan dat de vervolgen geschreven worden... Daarnaast alles van: - Rutherfurd (alles gelezen...heerlijk voor een geschiedenisfreak zoals ik) - Gabaldon (yeah, net deel 8 van Voyagerserie) - Iggulden (yeah, net boek 4 besteld van Yengiz Khanserie) - Philippa Gregory (yeah, net Red Queen besteld!) - Allison Weir - Anne Rice (Interview with the Vampire en alle andere boeken) Heb net de Twilightserie gelezen. Niet geweldig maar wel lekker voor bij het zwembad en ik lees om het jaar de Potterserie gewoon omdat ik 'm leuk vindt en dan de film weer uitkomt. Ben er nu trouwens wel een beetje klaar mee. Ik lees eigenlijk alleen maar Engelstalig. Het voordeel is dat je de ellende van slechte vertalingen vermijd EN de Engelstalige paperback is altijd eerder te verkrijgen dan de Nederlandse! Voor de echte domme ontspanning lees ik Jill Mansell. Nederlands lees ik graag Geert Mak.. zit op iets nieuws te wachten
Hier ook alle boeken van de Twighlight Saga gelezen. Daarna ook het boek "Zielen", maar pas na 100 bladzijden begon deze mij te pakken (ik weet niet meer wie het vroeg), daarna in een ruk uitgelezen. Verder: Diana Gabaldon!!! Terry Pratchett Nu net "help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt!" van Kluun gelezen. Leuk, maar minder geruststellend dan ik had gehoopt . Dan maar "krijg nou tieten!" van Claudia de Breij uitproberen. ps. Het kinderboekenweekgeschenk van Mirjam Oldenhave "Mees Kees" is trouwens erg leuk.
Nou ik ken ze toevallig omdat mijn pa ze leest haha en heb misschien ook daarom altijd gedacht dat het mannenboeken zijn Weet je welke je eens moet lezen van hem als je dat nog niet gedaan hebt: het koningsgraf en vallei der koningen. Super zijn die! En als een adelaar in de lucht is ook een mooi boek,wel heel verdrietig.
Ik heb Dichte Mist uit ( rara waar heb ik over gedroomd... ) en ben nu bezig met Het Dagboek van Anne Frank. Zat gratis bij het AD, met die bon. En dat is alweer 15 jaar geleden dat ik die heb gelezen op school.
Was idd een mooi boek,in november komt de film uit ,wil ik wel gaan zien. Ik heb nu net Drift leven uit van loes ten hollander, en ga me nu toch maar eens op aanraden van vriendinnen op stephen king stortten.Ze adviseerde me om als eerst de koepel te gaan lezen.