Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad?

Discussie in 'Miskraam' gestart door Jannne, 9 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaSte

    MamaSte Lid

    8 okt 2010
    7
    0
    0
    NULL
    NULL
    marjolein103, bedankt!! Ik had me al op slecht nieuws ingesteld, de afgelopen 2 nachten werd ik 's nachts niet wakker omdat ik naar de wc moest, dus ik wist wel dat het te laat was.
    Ik had dit aangegeven bij de assistente dat ik er een slecht gevoel over had, maar toch bloeddruk, gewicht, enz. Weer zo'n tasje, dat je dan dus weer 'moet' teruggeven.

    In het IVF-centrum hebben ze wel wat bloedonderzoeken gedaan (o.a. homocysteine, schijnt erg belangrijk te zijn?), maar daar is het nogal lopende bandwerk. Erg veel tijd nemen ze niet voor je, zeker niet omdat wij voor hen niet zo interessant zijn (geen IUI, kryo).
    Elke keer dat ik er was moest ik weer uitleggen wie ik ook alweer was. Beetje jammer.

    Moet woensdag naar de gynaecoloog, maar eens vragen wat hij ervan vindt.

    Nogmaals heel erg bedankt!
     
  2. MamaSte, Ik ben nog aan het wachten op onderzoeken bij het radboud ziekenhuis in Nijmegen: het prius onderzoek. Meerdere meiden die hier schrijven hebben dit gehad en volgens mij is dit vrij uitgebreid. Je komt hiervoor in aanmerking na 2 (relatief dicht op elkaar zittende) miskramen. Ik zou dit zeker aankaarten bij je gyn! Google maar eens op Prius-Radboud.

    Hoe bedoel je trouwens dat je snachts niet wakker werd, terwijl je naar de wc moest?

    Bij welk ziekenhuis ben je zelf in behandeling?
     
  3. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    mamaste, ik sluit me helemaal aan bij Marjolein. Ik kan je alleen welkom heten en een luisterend oor aanbieden

    ben ook naar het radboud geweest en ik ben daar heel goed geholpen. bij ligt het aan het pompen van mijn hart. Het pompt te veel. Door cario is dit beter geworden

    Sterkte

    Ik heb as zondag iui
     
  4. MamaSte

    MamaSte Lid

    8 okt 2010
    7
    0
    0
    NULL
    NULL
    marjolein103: ik werd elke nacht wakker omdat ik naar de wc moest, had ik tijdens eerdere zwangerschappen ook en dat had ik ineens niet meer. Ik werd gisteren wakker van de wekker en toen wist ik dus hoe laat het was, in dubbele betekenis...

    Angelica: bedankt! Wel heel fijn dat ze erachter zijn waaraan het ligt. Dat maakt mij nl. zo onzeker. Waarom blijf ik nu niet zwanger en is het eerder wel gelukt?
    Zonder al te zweverig over te willen komen, heb ik aan de ene kant het gevoel dat de tijd niet rijp was, door alle spanning in verband met de verbouwing en de verhuizing zijn mijn man en ik allebei gestressed. Aan de andere kant knaagt de twijfel of met mijn lijf wel alles in orde is.
    Ik vraag me ook af of ik me beter kan laten behandelen in Duitsland (ik woon net over de grens in Duitsland, dus ik kan het uitzoeken).
    Ik vind het heel moeilijk, ook omdat de klok bij mij stevig doortikt...

    Heel veel succes zondag!!
     
  5. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    @ loki: ik baal ook! Zo zonde van al die informatie..
    @ Angelica: goed nieuws voor jou, spannende tijd. Moet je nu dagelijks komen voor een meting?
    @ marjolein: hoe is het met jou? Volgensmij is Suus op vakantie.
    @ MamaSte: helaas welkom hier. Hier ook een dochter in september 2008. Vanaf september 2009 tot heden 3 miskramen gehad. Welke onderzoeken heb je al gehad? Sterkte!
     
  6. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Mamaste soms geloof ik daar ook wel in. Alleen het is zo moeiijk om met het verdriet om te gaan. Ik ben positief ook deze keer. Wanneer moet je weer naar het zkh. We zijn nu onderweg naar mijn schoonmoeder limburg we zouden tot di bijven, maar dat gaat niet lukken door de iui fijn weekend
     
  7. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    Angelica, hoe is het gegaan vandaag?

    Morgen heb ik de hysteroscopie. Ben erg benieuwd. Gelukkig kan ik in de ochtend al terecht.
     
  8. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    Helaas is de hysteroscopie mislukt.. baal enorm! Mn baarmoedermond was zo nauw dat het veel te pijnlijk was om de camera verder naar binnen te brengen. De gyn heeft 2 of 3 pogingen gedaan en is toen gestopt. Hij heeft me geadviseerd om de kijkoperatie onder narcose te doen. De 18e heb ik een afspraak.. ik baal zo! Ik voel me echt een aansteller..
     
  9. Faith88

    Faith88 Fanatiek lid

    7 jun 2008
    1.037
    0
    0
    friesland
    ow Noukje wat vervelend dat het niet gelukt is, en dat het zoveel pijn deed! Tuurlijk ben je geen aansteller! Ik heb wel vaker gehoord dat het heel erg pijnlijk was!
     
  10. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Aah wat rot Noukje! Snap dat je flink baalt :(
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Noukje, wat rot! Ik heb weleens cytotec genomen voor een hystero, dat verwijdt de baarmoedermond waardoor inbrengen vrijwel pijnloos is. Misschien is dat nog eens een poging waard voordat je onder narcose gaat? En ze kunnen de bm-mond verdoven he, dat hebben ze bij mij ook vaak gedaan!!!!!

    En trouwens, in het Spaarne-ziekenhuis, gespecialiseerd in hysteroscopieën, krijg je altijd Naproxen om vooraf in te nemen. Heb jij dat ook gebruikt? Het helpt echt! En bovendien is dr. Emanuel zo voorzichtig en kundig dat je echt zowat niks voelt, geloof me.


    Suus
     
  12. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Noukje, ik heb het ook onder narcose laten doen, ben zo blij dat ik het zo mocht doen.

    Mijn man had 29,7 milj zwemmers, pregnyl moet prikken, voor mijn eisprong in gang te brengen.

    Vrijdag progestoron prikken 21 okt uitslag en 22 okt hsg prikken hoop op zwangerschap, ik hoor dezelfde dag of ik zwanger ben
     
  13. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    Nu, na een nachtje slapen voel ik me er eigenlijk alleen maar rotter onder. Ik baal heel erg en voel me een mislukkeling (niet alleen vanwege de hysteroscopie maar ook door de miskramen).
    Ik blijf me ook afvragen hoe het kan de mn baarmoedermond te nauw is? Ik ben al eens bevallen. En waarom heeft de gyn de baarmoedermond niet verdoofd (zoals ook in de folder stond)?
    Wat als ik de kijkoperatie onder narcose laat doen en de gyn zet teveel druk, kan er dan een beschadiging optreden in de baarmoeder?

    @ Suus: ik heb naproxen geslikt: de avond voor de ingreep en 1,5 uur voor de ingreep nogmaals (beiden 500). Over de cytotec hebben ze niets gezegd evenals over het verdoven van de baarmoedermond.

    @ Angelica: wat een goede uitslag van het zaad van je man! Spannende week voor jullie volgende week. Mn duimen draaien voor jou: op goed nieuws!

    @ Loki & Faith: hoe is het met jullie?

    @ kabourtje: hoe is het met jou?
     
  14. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Noukje, je bent geen mislukkeling. Hoogstens is de arts een oen dat hij je niet verdoofd heeft of er niks van kan. Een hystero moet altijd gedaan worden door een arts met veel ervaring. In het Spaarne werd ik niet verdoofd en ik voelde er zowat Niets van. In tegenstelling tot in andere ziekenhuizen. Stel zelf cytotec voor en probeer het nog eens. Als je bij bent is de kans op beschadigingen door forceren zoveel kleiner. Vraagjd nog: je wordt gewoon ongesteld toch? Dus er kan geenverklevinkje zitten waardoor ze niet binnen komen?
     
  15. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    @ Suus: de hystero is juist uitgevoerd door een gyn die er verstand van heeft (is mij verteld..). Er zijn maar een aantal artsen die deze kijkoperaties uitvoeren in dit ziekenhuis. De hystero wordt a.s. maandag door een andere arts (die ik eigenlijk helemaal niet mag, maar dat zegt natuurlijk helemaal niets over zijn kunde) uitgevoerd.
    Ik word gewoon ongesteld, al verlies ik vrij weinig bloed.
    Is jouw baarmoedermond ook nauw? Of heeft iedereen een nauwe baarmoedermond?
    Ik moet jouw voorstel over de cytotec eens laten bezinken en er eens goed over nadenken.
     
  16. Faith88

    Faith88 Fanatiek lid

    7 jun 2008
    1.037
    0
    0
    friesland
    Noukje ik zou het ook voorstellen om die cytotec van te voren te nemen, en dan nog een keer proberen met pijnstilling. Toen ik mijn hysteroscopie had voelde ik ook vrij weinig af en toe eens een steekje.
    Maar als je onder narcose moet dan is je baarmoedermond toch niet opeens wel wijder? of zie ik dat verkeerd? Lijkt me ook niet goed als het zo nauw is om door te duwen?
     
  17. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Noukje, misschien slaat het nergens op, maar ik zit er ineens toch aan te denken dat je misschien een kleine verkleving hebt waardoor het zo'n pijn doet. Ik zou die mogelijkheid zeker ook met de arts bespreken vóórdat ze de boel gaan forceren. En ik zou zelf dus echt niet onder narcose gaan, want als het veel pijn doet, is dat een teken dat er een blokkade kan zitten, en die mag je echt niet zomaar doorduwen. Dat geeft alleen maar meer schade en een riciso op terugkerende verklevingen.

    Ik heb geen nauwe baarmoedermond, en ik ben dus nog nooit bevallen (uiteraard niet). Ik heb nog nooit vreselijk veel pijn gehad, niet bij de talloze curettages, en ook niet bij de hystero's. Ik herken dit dus echt niet en ik vind het zeker niet normaal.

    Maar ik had dus wel verklevingen in de baarmoedermond, en werd ook gewoon nog ongesteld, al was het wel wat weinig!! Van andere vrouwen met Asherman herken ik wel dat het heel pijnlijk kan zijn als er een hystero wordt gedaan, vandaar dat ik zo gealameerd ben.

    Misschien zit ik er helemaal naast, maar een gewaarschuwd mens telt voor twee.

    Suus
     
  18. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Hallo Noukje,

    Suus heeft gelijk en spreekt uit ervaring (helaas). Ik hoop dat ze je heel snel kunnen helpen en je kunnen verlossen van de pijn.

    Heel veel sterkte meid.

    Faith hoe gaat het met jou?

    Suus heb jij nog verdere ontwikkelingen?
     
  19. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38
    Even een stukje gekopieerd uit de folder over de hysteroscopie van het ziekenhuis:

    Hoe verloopt een hysteroscopie?
    U neemt plaats op een zelfde onderzoekstoel als tijdens het gebruikelijke gynaecologisch
    onderzoek.
    De gynaecoloog doet eerst een inwendig onderzoek om de grootte en de ligging is niet gedaan
    van de baarmoeder te bepalen en maakt de schede in- en uitwendig schoon met
    niet-prikkende jodium. is niet gedaan
    Nadat het speculum is niet gedaan is ingebracht wordt de baarmoederhals met een tangetje
    vastgepakt.is niet gedaan
    Hierna brengt de gynaecoloog de hysteroscoop in de baarmoeder. Om in de baarmoeder
    te kunnen kijken, brengt de arts wat vloeistof in de baarmoederholte.
    Het 'uitzetten' van de baarmoederholte kan het gevoel van menstruatiepijn geven.
    Het is mogelijk om via de hysteroscoop wat weefsel te verwijderen. Hier voelt u
    niets van.

    Verderop in de folder staat het volgende :
    Soms veroorzaakt het inbrengen van een hysteroscoop een vertraging van de
    hartslag (en eventueel flauwvallen). Dit kunnen we voorkomen door u een
    paar minuten voor het onderzoek een injectie te geven. Deze injectie kan een
    droge mond veroorzaken.Ook dit is niet gedaan.


    @ Suus: hoe is jouw hysteroscopie verlopen? Is het normaal dat bovenstaande zaken bij mij niet uitgevoerd zijn?
     
  20. Flavour

    Flavour Niet meer actief

     

Deel Deze Pagina